Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Nad Jeziorem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 13 z 39 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Next
AutorWiadomość


Joel Garcon
Joel Garcon

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 0
  Liczba postów : 355
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty05.12.10 16:27;

First topic message reminder :


Nad Jeziorem


W samym centrum błoni rozciąga się ogromne jezioro. Uczniowie często tu przychodzą, szczególnie w gorętsze dni, gdy chłodna woda jest wprost idealnym sposobem by choć odrobinę się ochłodzić. Jest to również idealne miejsce, by przy cichym plusku małych fal obijających się o brzeg, odrobić lekcje, bądź poczytać książkę. Czasem można zaobserwować tu ogromną kałamarnicę, leniwie przebierającą swoimi mackami.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Dracon Nicholas Uchiha
Dracon Nicholas Uchiha

Student Slytherin
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 222
  Liczba postów : 241
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty20.05.12 21:56;

Chłopak omijał szerokim łukiem drzewo zapomnienia. Dlaczego? Ostatnim razem jak chciał tam iść ujrzał znajomą mu Gryffonkę, która stała i czaiła się na niego jak wygłodniała lwica. Jeżeli ktoś pomyślał, że zaczął się bać to jest w wielkim błędzie, bo on… on… wolał eee… o wiem! Objąć taktykę unikania dziewczyny, on nie uciekał przed nią on… stosował technikę dyskretnego wycofywania się. No cóż, chyba każdy chłopak dostałby schizy, jakby jakaś laska tak szukała go wiecznie i bez przerwy zwłaszcza dlatego, że on zrobił jej krzywdę… różni ludzie chodzą po tej planecie.
Ale kontynuując. Chłopak ruszył właśnie nad jezioro kiedy to ujrzał kogo? Tak moi mili ujrzał panienkę An. Westchnął pod nosem i postanowił podejść. Nie… tym razem nie zastosuje techniki wycofać się dyskretnie i tak by go nie zauważyła i nie rzuciła na niego z piskiem jak każda fanka (o ile jakąś posiadał!). Cicho podszedł do dziewczyny i użył tylko nogi, by ta straciła równowagę i wylądowała w wodzie. A on zrobił krok do tyłu, jak gdyby nigdy nic spoglądając na dziewczynę wzrokiem: „Co za niezdara”.
Powrót do góry Go down


Agavaen Brockway
Agavaen Brockway

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 121
  Liczba postów : 161
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty20.05.12 22:07;

To nie tak, że łaziła za nim jak jakaś psychiczna fanka. Ona po prostu... Sama nie wiedziała. Pragnęła go. Chciała chociaż na niego popatrzeć. Chyba jednak zachowuje się tragicznie, ale nie potrafiła się powstrzymać. Jak wspomniałam wychowała się w zamknięciu i nigdy w życiu nie przeżyła czegoś takiego jak pierwsze zauroczenie, pierwsza miłość, a tym bardziej pierwszy pocałunek. Tak moi mili. Dla niej to było ogromnie ważne. Wychowała się na czytaniu romansów i zawsze miała nadzieję, że te pierwsze zetknięcie ust odbędzie się z kimś, na kim będzie jej zależało Z WZAJEMNOŚCIĄ! Właściwie, czemu ja o tym piszę? Szczerze, to ona w ogóle nie żałowała, że stało się to właśnie w ten sposób, w takim momencie, z taką osobą. To nie mogło wyglądać lepiej szczególnie, że od tego momentu patrzy się w niego niemal jak na boga. Znaczy... W wyobrażeniu tak na niego patrzy, bo w końcu go nie widywała, co było udręką. W każdym razie nie widziała za bardzo jak się może zachować, gdzie postawić granice. Nikt jej tego nie nauczył. Ale obiecuję, że nie rzuci się nigdy na niego z piskiem jak jakaś różowa, zakochana na amen lalunia.
Cóż poradzić, noga zadziałała bezbłędnie i już po chwili dziewczyna wylądowała w wodzie. Wyjęła momentalnie twarz spod powierzchni cicho kaszląc i wyraźnie... Topiąc się? Nie umiała pływać. I tak machała ramionami przez chwilę starając się wyjść na brzeg dopóki nie zauważyła, że tu jest słownie półtorej metra głębokości i swobodnie stoi na ziemi. Kiedy już postawiła obie stópki i przeklęła pod nosem swoją głupotę uniosła głowę by sprawdzić któż to był sprawcą tego zamieszania. Z wzroku mordu przeszła na... Łagodny wzrok mordu. Draco... Patrzący na nią w ten niekorzystny sposób. Uniosła jedną brew po czym najzwyczajniej w świecie zaczęła ściągać z siebie przemokniętą bluzkę, by jeszcze bardziej ją pomoczyć i rzucić mu w twarz perfekcyjnie trafiając.
- Głupek – Powiedziała pod nosem obserwując go z wyższością. No dobra... Nie znam drugiej fanki numer jeden stosującą metodę „rozdrażnić bestię”. E... Szczerze, to ona nie planowała tego. Samo jakoś tak wyszło. Thi... Głupol.
Powrót do góry Go down


Dracon Nicholas Uchiha
Dracon Nicholas Uchiha

Student Slytherin
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 222
  Liczba postów : 241
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty21.05.12 21:32;

Draco chciał wybuchnąć śmiechem, ale… nie śmiał się. Postanowił ukryć swoje uczucie i pokazywać jaki to jest mega twardziel i tak dalej. No cóż, po tym jak zerwał z Abigail wszystko się zmieniło… on… on się zmienił. Był bardziej… sobą.
Kontynuując. Z bluzki oberwał prosto w twarz. Owy ciuch spadł na ziemie, a on spojrzał na dziewczynę widocznie podirytowany. Nie zostawi tego tak ma plan, który na pewno wykona. Westchnął pod nosem i podał jej dłoń, by mogła wyjść z wody. Jego wzrok nie schodził z jej ‘oczu’.
Nie powiedział ani słowa, jeżeli dziewczyna chciała go wciągnąć do wody to jej za bardzo nie wyszło, ponieważ stał stabilnie. Jedynie co mogła zrobił z jego rękę to złapać i dzięki jej pomocy wyjść z wody. Gdy już była na powierzchni Draco usiadł przyglądając się tafli wody.
Powrót do góry Go down


Agavaen Brockway
Agavaen Brockway

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 121
  Liczba postów : 161
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty21.05.12 21:47;

No ja przepraszam bardzo dlaczego chciał się śmiać?! Przecież nic się takiego nie stało. Nic kompletnie... POZA WEPCHNIĘCIEM JE DO WODY! Miała ochotę wręcz warczeć na niego, zrobić mu krzywdę, ale w przypływie nagłej genialności po prostu zdjęła bluzkę i bach. Nie moi drodzy. Nawet się nie zorientowała, że w tym momencie jest w samym staniu i spodenkach. Czasem była naprawdę ciężko kapująca. Ale nie była na tyle głupia, by zdenerwować się jeszcze bardziej i rzucić stanikiem. Nie przesadzajmy.
W każdym razie wystawiła ku niemu dłoń... Oczywiście chcąc momentalnie zrzucić go z brzegu. Kurcze, dlatego on musi być taki rosły, dobrze zbudowany... Silny... Kyaaa... Nie STOP! Wyzywała się od idiotek w myślach.
- Nie gap się – Powiedziała widząc, że jej „oczy” cieszą się jakże ogromnym zainteresowaniem. Potem wyszła wraz z jego pomocą i klapnęła obok niego czując nagły przypływ zimna. Wzięła z ziemi swój ukochany ciuch i ubrała na siebie. Mokry, ale zawsze lepiej być ubraną niż świecić czarnym materiałem, który powinien być rzadko komu pokazywany.
- Pff a żebyś wyłysiał olśniewająca kreaturo – Nie ma to jak niezwykle przemyślane i ogromnie obraźliwe przezwisko wydobywające się z ust An.
Powrót do góry Go down


Dracon Nicholas Uchiha
Dracon Nicholas Uchiha

Student Slytherin
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 222
  Liczba postów : 241
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty22.05.12 6:44;

Chłopak westchnął pod nosem, ale nie odwrócił wzroku, do czasu, kiedy usiadła obok niego i jego widoki zostały trochę poprzysłaniane. Nie zareagował, nie jest jakimś zboczeńcem… eee a może jest? Ale nie aż w takim stopniu. Jego wzrok zatonął w jeziorze. Już nie spoglądał w ogóle na dziewczynę, rozmyślał.
Kiedy z dziewczyny wydały się bardzo dziwne przezwiska miał szczerą ochotę coś zrobić, ale… ale zrezygnował. Przeklinał na siebie w myślach, że pomyślał o tym, aby dziewczynie poprawić humor w ten sposób. Pokręcił głową, jakby chciał wyrzucić z głowy wszystkie myśli. Ponownie spojrzał na dziewczynę. Powinna być już gotowa. Może ubrania nadal ma suche, ale ciało pewnie się już ogrzało. Wstał i nie czekając na pytające spojrzenia wziął ją na ręce jak księżniczkę. Nagle książę z bajki zaczął się kierować prosto do jeziora. Nie wrzucił jej. Widział jej wcześniejszą reakcje na wodę. Postanowił ponownie zamoczyć dziewczynę wraz z sobą. Teraz siedzieli w wodzie po pas. Zanim dziewczyna się spostrzegła, upuścił ją do wody – jednak nie puścił całkowicie, nadal podtrzymywał ją w razie jakby się jej noga obsunęła.
- Nauczę Cię pływać – nasz genialny Dracon Uchiha nie zważając na to, że on i ona są ubrani i że nie przyszli w tym celu i tak stanie na swoim. On nie robi tego dla niej, robi to dla siebie. Bo jak ponownie się spotkają, będzie mógł do woli wrzucać ją do wody… Tak oczywiście Draco, tak sobie myśl.
Powrót do góry Go down


Agavaen Brockway
Agavaen Brockway

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 121
  Liczba postów : 161
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty22.05.12 21:46;

Siedziała tak sobie po cichutku za wszelką cenę starając się na niego nie patrzeć. Chciała koniecznie trzymać język za zębami i nie wypytywać go o każdy szczegół życia mimo iż bardzo chętnie by to zrobiła. Jak wspominałam wcześniej nie chciała wyjść na jakąś psychiczną fankę, która ma tylko chłopaka w głowie i nic więcej. Ale tak czy siak nie mogła przestać raz na jakiś czas zerkać w jego stronę kątem oka, jak na boga.
Zamrugała zaskoczona, kiedy nagle wziął ją na ręce. Wtedy to spojrzała w jego zagadkowe oczy nie rozumiejąc co tak właściwie robi. Objęła palcami jego szyję nie chcąc spaść. Nawet się nie spostrzegła kiedy znów podeszli bardzo blisko jeziora. I to był ogromny błąd. Co się dzieje zrozumiała dopiero w momencie, kiedy chłopak nagle wszedł do wody. Z jej ust wydało się „Nie, nie nie nie nie nie nie nie nie!” i PLUSK! Znowu się wykąpała. Momentalnie pisnęła, by potem podskoczyć jak oparzona. Nogami obtuliła jego pas, a rękami szyję i mocno do niego przywarła spoglądając niepewnie w stronę wody.
- Zi.. ZIMNE NO! - Krzyknęła nieświadomie mocniej się do niego przytulając i jeszcze odrobinkę wyżej wspinając. Ponownie się zdziwiła, kiedy to powiedział do niej te trzy dziwne słowa, których ani odrobinę się nie spodziewała – Co? Chcesz mnie nauczyć pływać? Um... Nie wiem, czy dasz radę – Odpowiedziała. Czy to zwątpienie? A może wyzwanie nie do odrzucenia/ Hm. An lubi konkurować...
Powrót do góry Go down


Dracon Nicholas Uchiha
Dracon Nicholas Uchiha

Student Slytherin
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 222
  Liczba postów : 241
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty26.05.12 10:48;

Chłopak spojrzał na dziewczynę z chytrym uśmiechem. Połknęła przynętę.
Naiwna dziewczynka.
To było zbyt łatwe! Wszystko było zbyt oczywiste. Dlaczego nie może znaleźć kogoś, kto okaże się być dla niej wyzwaniem, tak wielkim, że nie będzie mógł, a raczej nie będzie umiał zrezygnować z dążenia do zwycięstwa, aż w końcu… tak to są marzenia autorki, że ten chłopak, w końcu ukaże swoją prawdziwą twarz, że nie będzie się krył. Jednak jak na razie nie zachodzi się na to.
Dracon przybliżył się do ucha dziewczyny.
- Nie bój się, dam radę, przecież jestem cudowny… - wyszeptał oblizując się jakby widział przed sobą nie dziewczynę, a taki śliczny torcik, który mógłby bez problemu schrupać. Położył dziewczynę na tafli wody i spojrzał z góry na dziewczynę – machaj rękoma i nogami zobaczymy jak sobie radzisz – powiedział z kamienną twarzą, chociaż w głowie pojawiły się słowa będzie śmiesznie.
Powrót do góry Go down


Agavaen Brockway
Agavaen Brockway

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 121
  Liczba postów : 161
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty26.05.12 11:51;

Nie jest wcale naiwna!... No dobra, jest strasznie naiwna. I do tego dziecinna. I taka delikatna. Ale dzięki temu jest przecież niesamowicie słodka, prawda? A na to wiele chłopaków przecież leci! Każdy chce mieć małą dziewczynkę, o którą się będzie można troszczyć, którą się będzie można zaopiekować. Dlatego dziwię się, że ta dziewczyna jeszcze nikogo nie ma. No, ale skoro teraz uznała, że koniecznie musi mieć Dracona, to przecież będzie go miała, nie? Marzenia się spełniają, kiedy włoży się w to wysiłek, a ona miała już wszystko zaplanowane, a jeśli nie, to chociaż posiadała szkic swojego działania. Właśnie! Słyszała, że chłopak rysuje. Będzie musiała go koniecznie o to zapytać! Może kiedyś i ją naniesie na papier? W samym naszyjniku jak w tym mugolskim filmie Titanic! To by było takie piękne i romantyczne!
- Yh... Hai – Odpowiedziała po Japońsku jak to miała w zwyczaju nadal mając problemy z angielskim, ale po tonie głosu łatwo można było wywnioskować, że to oznacza zgodę. Zresztą, Draco był przecież kiedyś w Japonii z Corin, więc powinien znać ten język troszkę. Skąd ona to wszystko wie? Od Ikuto. Nie trudno było wyciagnąć te informację od bliskiego przyjaciela.
Pozwoliła mu położyć się na wodzie i grzecznie wykonywała jego polecenia. Szczerze, to wyglądała strasznie kalecznie. Naprawdę nigdy jej to nie szło i bała się, że i tym razem w końcu wpadnie pod wodę i może się utopi!? Zadrżała, co chłopak mógł poczuć. Naprawdę nie lubi wody. Ale przynajmniej może być blisko cudownego ślizgona.
Powrót do góry Go down


Dracon Nicholas Uchiha
Dracon Nicholas Uchiha

Student Slytherin
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 222
  Liczba postów : 241
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty26.05.12 16:21;

Draco spoglądał na dziewczynę niepewnie. Nie sądził, że jest… aż tak beznadziejna! Wygląda jak rozjechana żaba jak pływa! Ech… czemu on się na to pisał? Idiota. Co do słodkich dziewczynek – nienawidził ich. Są irytujące, denerwujące jak Lilly, takie małe i głupie. Ech… No cóż, skoro postanowił przyjąć jej wyzwanie to musi zwyciężyć. Odwrócił ją dość brutalnie na plecy tak by dryfowała na jego rękach.
- Rozluźnij się – wydukał znudzony – podryfujesz sobie trochę – powiedział oblizując się. Może pobawimy się w rekina hmmm, ciekawe jakby dziewczyna zareagowała, gdyby chłopak nagle tak pochwycił ją od dołu przewalając. Byłoby śmiesznie – zamknij oczy i rozluźnij się – powtórzył polecenie rozbudowując je.
Powrót do góry Go down


Agavaen Brockway
Agavaen Brockway

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 121
  Liczba postów : 161
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty27.05.12 13:49;

Nie jest beznadziejna! A nawet jeśli, to nie aż tak bardzo! A rozjechana żaba tak czy siak powinna perfekcyjnie pływać! A jeśli nie, to unosić się na wodzie, bo przecież nie ma flaków i nie jest ciężka! Uh. Aż ciarki mnie przeszły kiedy myślę, że mogłam podsunąć pomysł wyprucia An flaków jakiemuś jej wrogowi. A wracając do słodkich dziewczynek – Wystarczyłoby, że zamiast być skrytym powiedziałby jej jaki jest jego typ, a momentalnie zmieniłaby się właśnie na taką, żeby mu się przypodobać. W końcu to ideał! Miłość wymaga poświęceń i jeśli jest za bardzo Lilowata – choć kompletnie nie zna tej dziewczyny nie licząc słodkich i romantycznych opowieści Ikuto – to się zmieni na bardziej... Właśnie, jest ktoś na kim powinna się wzorować?
Słysząc jego głos znów postarała się wykonać rozkaz. Postarała się rozluźnić każdą część ciała. Boże, jakie to głupie z jej strony, ale to nie jej wina, że nie zna myśli chłopaka i jest tak naiwna, że ufa mu mimo iż całym sobą pokazuje, że nie powinno się tego robić. W końcu Draco to gorzej niż morderca, bo zabija najczęściej psychikę. Jak można się w kimś takim zakochać Agavaen? Dziewczyno, oprzytomniej!
Powrót do góry Go down


Dracon Nicholas Uchiha
Dracon Nicholas Uchiha

Student Slytherin
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 222
  Liczba postów : 241
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty30.05.12 17:57;

Dracoś, mój słodki pysio misio spoglądał na dziewczynę z wielkim… rozczarowaniem. Jezu jak można być takim kalecznym? Jednak postanowił postarać się jeszcze trochę. Pomęczyć się jeszcze trochę, tak by dziewczyna była w nim zadurzona do końca życia. Żeby wszystko co robił było dla niej niesamowite.
W końcu wyciągnął ją z wody i otrzepał się. No cóż, cały mokry jest, woda z niego ocieka ale no cóż.
Spojrzał na Van perfidnym spojrzeniem i oblizał usta. To miało być pożegnanie. Schylił się i brutalnie złapał ją za podbródek wpijając się w jej usta. Szybko się odsunął i zaczął odchodzić. Uniósł rękę do góry, na znak, że w ten oto sposób żegna się z Gryffonką.

z\t
Powrót do góry Go down


Nick Williams
Nick Williams

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 49
  Liczba postów : 46
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 19:59;

Nick był wykończony. Ten dzień go wykończył. Na lekcji transmutacji podpalił nawet to czego nie powinien, zgarnął minusowe punkty. W sumie nie ubolewał nad tym, ale bardziej nad reakcją kolegów, którzy go po prostu wyśmiali! W sumie mieli powód. Musiał odpocząć i się odprężyć. Pewnym krokiem podszedł na brzeg jeziora nad którym się pochylił i obmył twarz chłodną wodą, po czym zdjął koszulkę i położył się na trawie. Cieszył się promieniami słońca spadającymi na jego muskularne ciało. Wyrzucił z siebie wszystkie złe myśli i poczuł królem świata. Spojrzał w chmury i leżał... Pomyślał, że jest graczem quidditcha... W sumie zgłosił się wczoraj na ścigającego Gryfonów, czwarty rok z rzędu. Nie wierzył tak naprawdę, że zostanie przyjęty, ale tylko poruszył nieznacznie kącikami ust, po czym zamknął oczy. Zaczął odpływać.
Powrót do góry Go down


Nafisa Dhaliwal
Nafisa Dhaliwal

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : animagia (kot) , teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 201
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4531-nafisa-dhaliwal
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4533-poczta-nafisy
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 20:12;

Lubiłam się uczyć, nie powiem, że nie, jednakże nauka zaczęła mnie przytłaczać. Wybrałam sobie chyba za dużo kierunków szczerze mówiąc, ale taka byłam. Ambitna, aż nadto! W dormitorium domu Hufflepuff nie miałam wystarczającego spokoju o jakim marzyłam, toteż postanowiłam wyjść z murów Hogwartu. Ukojenie znalazłam nad jeziorem, gdzie nie było nikogo. To znaczy nikogo nie zauważyłam. Do czasu... Gdy zaczęłam się bardziej zbliżać do wody, która mieniła się w pięknym słońcu, zauważyłam czyjąś koszulkę. Nieopodal zauważyłam młodego chłopaka. To pewnie była jego własność. Zarumieniłam się delikatnie, widzą go bez koszulki, toteż od razu ją podniosłam i podeszłam do niego, by zacząć konwersację.
- To chyba Twoja własność, hm? - Zapytałam w sumie retorycznie stojąc tuż nad nim, wpatrując się w jego postać swoimi dużymi, brązowymi oczami. - Uważaj, żeby żaden nauczyciel cię takiego nie zobaczył. Na terenie szkoły chyba nie można pozbawiać siebie odzienia. Nieprawdaż? - Zapytałam ponownie, uśmiechając się do niego dość szeroko.
Powrót do góry Go down


Nick Williams
Nick Williams

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 49
  Liczba postów : 46
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 20:20;

Nicka nagle wyrwał ze snu jakiś głos. Powolnie otworzył oczy i lekko się uśmiechnął widząc twarz pięknej dziewczyny. Podniósł do pozycji siedzącej i uśmiechnięty odparł - zasady są po to, aby je łamać... - po czym wziął koszulkę i położył koło siebie wzruszając nieznacznie ramionami. Odgarnął włosy i mrużąc oczy przed słońcem odparł - widzę, że też masz dosyć rzeczywistości, nieprawdaż? - w czasie gdy mówił podniósł się i spojrzał na dziewczynę, aby dodać - jak tam pierwsze dni w szkole? - pierwszy raz od kilku godzin poczuł się radośnie. Obok niego stała piękna dziewczyna, a on w końcu wyrzucił z siebie złe myśli i miał wrażenie, że zaraz odda interesującej rozmowie.
Powrót do góry Go down


Nafisa Dhaliwal
Nafisa Dhaliwal

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : animagia (kot) , teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 201
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4531-nafisa-dhaliwal
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4533-poczta-nafisy
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 20:27;

Bez pytania dosiadłam się do nowo co poznanego chłopaka bez koszulki, uśmiechając się dość szeroko. On też umiał czytać w myślach jak dzisiaj poznany przeze mnie profesor Cow? W duchu zaczęłam się śmiać, gdyż to zapewne zbieg okoliczności. Z uśmiechem wypisanym na twarzy odpowiedziałam pewnym tonem.
- Oderwać się od rzeczywistości to dobra rzecz, jednakże trzeba pamiętać kiedy powiedzieć sobie DOŚĆ! Pozostać w marzeniach i mieć gdzieś rzeczywistość to raczej złe rozwiązanie... - Przyznałam z uwagą, po czym kontynuowałam. - A co do nauki... Jakoś leci, wiesz... Jestem I rok na studiach i powiem, że ciężej niż w zwykłych klasach uczniowskich, ale... nie jest najgorzej. - Dodałam, po czym nagle spojrzałam na niego pytająco. Nie zwracałam uwagi na domy, jednakże obiecałam sobie, że będę trzymała się z dala od Ślizgonów! Wystarczy, że mój braciszek, zakała naszej rodziny jest w Slytherinie, mimo, że od pokoleń najczęściej członkowie mojej rodziny ukończyli Ravenclaw, Gryffindor oraz ewentualnie Hufflepuff. Z tym, że ten ostatni dom to skończyła tylko moja babcia... Cóż. Chyba coś z niej miałam skoro też tu wylądowałam. - W jakim jesteś domu, tak w ogóle?
Powrót do góry Go down


Nick Williams
Nick Williams

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 49
  Liczba postów : 46
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 20:40;

Słuchał z uwagą Nafisy, która sprawiała wrażenie nadającej na tych samych falach.
- Na pewno nie w obślizgłej, zielonej mazi... Nienawidzę tego domu!
Nick wiedział, że Dhaliwal jest puchonką, bo widział ją kilka razy wychodzącą z ich dormitorium. Wcześniej wybuchnął śmiechem gdy powiedziała o rzeczywistości i marzeniach, gdyż to samo powtarzała mu jego mama w czasach dzieciństwa. Wtedy gdy Williams myślał o zostaniu mistrzem świata w Quidditchu, czy o posiadaniu Marylin Monroe jako żony, hahah. Teraz miał wspaniałą dziewczynę obok siebie i szczerze mówiąc liczył na to, że marzenie się spełni... Nie Marylin, a Nafisa... W każdym razie otrząsnął się z tych idiotycznych przemyśleń i nawiązał rozmowę
- No, ja jeszcze dwa lata spokojnie pociągnę, a dopiero potem studia. Jak tam twój domek, Hufflepuff?
Powrót do góry Go down


Nafisa Dhaliwal
Nafisa Dhaliwal

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : animagia (kot) , teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 201
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4531-nafisa-dhaliwal
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4533-poczta-nafisy
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 20:48;

Patrzyłam na niego z uśmiechem, bowiem czułam, że w pewnym momencie będziemy się wręcz uzupełniać. Tematy same się nawijały i czułam, że znam go niemalże od zawsze, chociażbym miała nie znać jego imienia i tylko kojarzyć go jako chłopaka bez koszulki. Zaśmiałam się w duchu na samą myśl i od razu zaczęłam kontynuować rozmowę.
- Nie powiem... Ze Slytherinu wychodzą potężni i silni czarodzieje, ale niekiedy są po stronie zła. Znając okoliczności sprzed kilku lat.. Wiemy o co chodzi. - Puściła mu dość zalotnie oczko, jednakże od razu spojrzała przed siebie, w stronę jeziora. - Jak mój domek? To nie tylko mój domek, ale nie powiem.. Wszystko w porządku. Wolałabym w sumie być jak moja rodzicielka w Ravenclaw, ale Hufflepuff też nie jest zły. Wiadomo... Każdy dom dobry, tylko nie Slytherin. - Uśmiechnęłam się szeroko.
Powrót do góry Go down


Nick Williams
Nick Williams

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 49
  Liczba postów : 46
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 21:14;

- Ta, w pełni się zgadzam.
Nick odparł, po czym uśmiechnął się zalotnie i powiedział szyderczo z tonem pełnym rozbawienia, ale zarazem uroku
- Nie za ciepło Ci tutaj w takim stroju?
Roześmiał się, nie powstrzymał! Po chwili "zastopował" śmiech, po czym zapytał się ciekawy
- Skąd pochodzisz? Masz taki słodki akcent i wiem, że nie jesteś z Anglii. Poza tym tu nie ma dziewczyn z tak oryginalną i niesamowitą urodą.
Wiedział, że to był strzał w dziesiątkę, patrząc na reakcję dziewczyny i czekając na jej odpowiedź. Patrzył z uśmiechem... Spojrzał w stronę jeziora i powachlował sobie ręką przed nosem... Poczuł krople potu spływające po jego plecach i spojrzał w stronę jeziora... Nie zapytał się czy Nafisa chce popływać, ale tak wymownie tam spojrzał, że nie musiał mówić, aby pytanie się narodziło!
Powrót do góry Go down


Nafisa Dhaliwal
Nafisa Dhaliwal

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : animagia (kot) , teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 201
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4531-nafisa-dhaliwal
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4533-poczta-nafisy
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 21:19;

- Jest mi w sam raz. - Odparłam z uśmiechem. W końcu co miałam takiego gorącego na sobie. Właściwie nic, tylko zwiewną sukienkę z szalem puszczonym na ramiona. - Nie będę bawiła się w ciebie, by biegać bez koszulki. Zresztą... kobietom to nie wypada, cwaniaku. - Zaśmiałam się radośnie, po czym poprawiłam ozdobny szal i spojrzałam na chłopaka. - A widzisz! Zauważyłeś moją odmienność... Niech będzie, że ta moja... 'uroda' jest moim znakiem szczególnym. Urodziłam się w Indiach i w wakacje tudzież w ferie chętnie spędzam tam czas wolny. Rodzice kupili mi dom na osiemnaste urodziny dlatego, czemu nie skorzystać. - Uśmiechnęłam się jeszcze szerzej, zerkając na jezioro. - Co tam patrzysz? Chciałbyś się wykąpać? Ale.. wolno tutaj? Nikt nie zauważy? - Zaczęłam mieć obawy.
Powrót do góry Go down


Nick Williams
Nick Williams

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 49
  Liczba postów : 46
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 21:26;

- O to się nie bój, kąpałem się tu tysiące razy... Nikt tu nie zagląda!
Nick miał nadzieję, że Nafisa wskoczy za nim do wody. Była piękna, ale uroda to nie wszystko. Miał wrażenie, że dziewczyna jest jego kompletnym uzupełnieniem. Mieli podobny charakter, a rozmawiali jakby znali się od lat. Rozbawiony Williams zapytał.
- Tak w sumie, piękna niewiasto... Jak masz na imię?
Po tym parsknął śmiechem. Rozmawiali o wielu sprawach a nie znali swoich imion. To znak, że łączyło ich coś więcej niż tylko spotkanie nad jeziorem! Nick zadowolony podniósł się z ziemi i spojrzał na puchonkę, aby po chwili sarkastycznie wyciągnąć rękę i spytać się.
- Pójdzie droga pani do wody? Czy mam raczej zanieść i wrzucić do niej na siłę... ?
Po tym wyszczerzył swoje zęby w uśmiechu i spojrzał na dziewczynę.
Powrót do góry Go down


Nafisa Dhaliwal
Nafisa Dhaliwal

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : animagia (kot) , teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 201
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4531-nafisa-dhaliwal
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4533-poczta-nafisy
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 21:33;

Przekręciłam teatralnie oczami.
- Niech Ci będzie... Na imię mi Nafisa. - Stwierdziłam z promiennym uśmiechem. - Ot! I cała aura tajemniczości się skończyła. - Odparłam z przekąsem. - Nieważne. A czy mogę wiedzieć jak tobie jest na imię? - Zapytałam z ponownym uśmiechem, który wdrapał się na moją twarz, po czym chwyciłam jego dłoń. - Nie będzie żadnego wrzucania! Wejdę dobrowolnie. - Po tych słowach wstałam przy jego pomocy i będąc blisko niego, patrzyłam w jego oczy. Nasze spojrzenia się spotkały. Poczułam, jak przechodzi mnie dreszcz. To było miłe uczucie. Poprawiłam szybko kosmyk włosów i uciekłam wzrokiem, gdzie zaczęłam patrzeć w jezioro. - A ty? To w końcu jak? Gdzie jesteś przypisany? Pasujesz mi do Ravenclaw, albo do Gryffindoru. Więc jak?
Powrót do góry Go down


Nick Williams
Nick Williams

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 49
  Liczba postów : 46
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 21:41;

Chwila gdy ich oczy się spotkały była cudowna, niesamowita. Miał wrażenie jakby jego dusza się wypełniła, po czym czar prysł. Paniusia Nafiusia uciekła wzrokiem. No tosz ci skromniutka dziewczyna - Nick uśmiechnął się z przekąsem, patrząc na dziewczynę patrzącą w stronę jeziora.
- A cóż takiego przyciągnęło tak twoją uwagę? Faktycznie, piękna woda!
Williams się tylko roześmiał , po czym spojrzał w stronę jeziora. Złapał ją za rękę, po czym podniósł ją i wskazał na jezioro.
- Przygotuj się na zimną kąpiel, skaaarbieeee!
Wybuchł śmiechem i pociągnął dziewczynę energicznym ruchem, przez co oboje zaczęli biec w stronę wody. Gdy znaleźli się blisko niej, Nick krzyknął.
- NA BOMBĘĘĘĘĘĘĘĘĘE!
Po chwili jego nogi odbiły się od ziemi i spojrzał prosto w oczy dziewczyny.
Powrót do góry Go down


Nafisa Dhaliwal
Nafisa Dhaliwal

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : animagia (kot) , teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 201
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4531-nafisa-dhaliwal
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4533-poczta-nafisy
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 21:47;

Zmieszałam się całą tą sytuacją. Tu niby chęć kąpieli w wodzie, a tutaj nagle nasze wzroki się spotykają. Co miałam zrobić. Nic, musiałam uciec wzrokiem, gdyż się zarumieniłam i zawstydziłam. Nie chciałam, by chłopak to widział. Podparłam się jednakże pod boki, ponownie na niego zerkając.
- Ty nie bądź taki mądry... Nadal nie zdradziłeś mi swojego imienia, cwaniaku. - Ze śmiechem uszczypnęłam go w nosek i w sumie razem z nim podbiegłam do wody, ówcześnie zdejmując sukienkę pozostając w samej bieliźnie i szalu, który otulał moje zgrabne, ciemnej karnacji ciało. - Na bombę?! Ale nie znamy głębokości jeziora... poza tym przy brzegu jest pewnie płytkie! - Wykrzyczałam przestraszona.
Powrót do góry Go down


Nick Williams
Nick Williams

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 49
  Liczba postów : 46
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 21:57;

- Ja nie znam głębokości tego jeziora? AR JU TOKING TU MI BEJBE?!
Cały rozśmieszony zrzuciłem z niej szal w ostatniej chwili, po czym wraz z Nafisą wskoczyłem do jeziora. W locie na nią zalotnie spojrzałem, po czym wpadłem do jeziora. Woda była zimna, nie bardzo, ale jednak. Miała koło 24 stopni tak na oko. Wynurzyłem po chwili głowę, a zaraz po tym zrobiła to dziewczyna. Widziałem, że jest jej zimno, więc szybko objąłem ramieniem, po czym zacząłem szybko rozcierać jej ciało.
- A nazywam się Nick...
Gdy zobaczyłem, że już nie drży na całym ciele chlapnąłem prosto w jej twarz wodą. Rozbawiony sytuacją spojrzałem na nią i powiedziałem...
- Młodszych się nie bije, złotko
Błysnąłem ząbkami w szyderczym uśmiechu patrząc w urocze oczy Nafisy, czekając na jej ruch.
Powrót do góry Go down


Nafisa Dhaliwal
Nafisa Dhaliwal

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : animagia (kot) , teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 201
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4531-nafisa-dhaliwal
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4533-poczta-nafisy
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 22:02;

Nie protestowałam, zresztą i po co. Miałaby ominąć mnie tak świetna zabawa? Bez ryzyka nie ma zabawy, a życie ma się tylko jedno. Jeżeli już o tym mowa... Nie chciałabym być nieśmiertelna. To nudne i bolesne. Nie zniosłabym widoku śmierci moich bliskich, gdzie ja byłabym tą nieśmiertelną. Za dużo krzywdy bym sobie tym wyrządziła. Nagle ocknęła mnie z myśli zimna woda, do której wskoczyłam razem z młodzieńcem. Woda była średnia, jednakże zrobiło mi się zimno. Z pomocą przybył jednak Nick, który pomógł mi się rozgrzać. Pomoc nie trwała zbyt długo, bowiem od razu chlupnął we mnie wodą. Zrobiłam oczywiście to samo.
- No pewnie... Uroczo zarozumiały... Musisz być Gryfonem. Jestem tego pewna, Nick. - Przyznałam z uśmiechem, bowiem czułam, że miałam rację.
Powrót do góry Go down


Nick Williams
Nick Williams

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 49
  Liczba postów : 46
Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty13.08.12 22:08;

Nicka zaskoczyła bystrość studentki. Sarkastycznie wyrecytował z udawanym przejęciem.
- Gdzie króluje odwaga... I do wyczynów ochota!
Po tym wybuchł śmiechem i zanurkował, aby pociągnąć dziewczynę za nogę. Po chwili znaleźli się oboje pod wodą. Naprzeciwko siebie. Williams'a przebiegły dreszcze podniecenia. Dziewczyna była piękna niezwykle piękna. Wiedział, że jest młody, nawet bardzo dla dziewczyny. No cóż, spojrzał na dziewczynę z uśmiechem, po czym spojrzał na nią zalotnie. Wiedział, że dopiero co weszli pod wodę, więc mieli jeszcze dużo powietrza.
- Kocham wyczyny!
Zabulgotał pod wodą, nie miał pojęcia czy dziewczyna go zrozumiała. Był ciekawy jej reakcji.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Nad Jeziorem - Page 14 QzgSDG8








Nad Jeziorem - Page 14 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 14 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 14 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Nad Jeziorem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 39Strona 13 z 39 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Nad Jeziorem - Page 14 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Okolice zamku
 :: 
jezioro
-