Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 3 z 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Cherry Fowley
Cherry Fowley

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 0
  Liczba postów : 71
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptySob Paź 02 2010, 12:49;

Niesamowicie podoba mi się Twoje imię, ponieważ jest okropnie oryginalne. Wraz z nazwiskiem brzmi strasznie melodycznie. No chyba że źle wymawiam *.* Wręcz inne połączenie w ogóle by mi nie pasowało do Wilkiego.
Avatar - no cudo! To taki Piotruś Pan... Nic jak z nim tylko konie kraść! Podoba mi się jego bladość oraz mimika twarzy. Poza tym... za garniturem panny sznurem.
A podpisu ni ma ;(
Powrót do góry Go down


Melanie Luan Thomason
Melanie Luan Thomason

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 51
  Liczba postów : 483
http://czarodzieje.my-rpg.com/-f46/melanie-thomason-t868.htm#21532
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4045-melaska#120784
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptySob Paź 02 2010, 21:38;

Po pierwsze imię - jest bardzo oryginalne, i mimo, ze brzmi nieco dziwnie, to mi się strasznie podoba ^^ Samo w sobie nazwisko nie przypada mi do gustu, takie... siakie. Ale do imienia raczej pasuje, więc nie narzekam.
Avatar w ogóle mi się nie podoba, ta kobieta przez bufki dziwnie wygląda. Z twarzy jest ładna, więc po prostu inaczej bym ją wykadrowała. Podpis jest strasznie niewyraźny, a obrazek w nim spłaszczony.
To dziwne, ze tak tu negatywnie wszystko brzmi, bo Twoją postać odbieram raczej pozytywnie, no ale...
Powrót do góry Go down


Emma Emerald
Emma Emerald

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 204
  Liczba postów : 220
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptySob Paź 02 2010, 22:48;

Melanie - imię ładnie brzmi, tak miękko i delikatnie, kojarzy mi się z melisą i nie wiedzieć czemu - z miętą, to chyba dobrze, kojarzy mi się z ciepłą miłą osobą <nie wiem czy twoja postać taka jest>
Thomason - Nazwisko jak nazwisko. zwykłe, angielskie. Najlepiej wybrać sobie właśnie takie, niz wyyślać jakieś cuda na kiju i wychodzą łamańce językowe.

Podoba mi się twój podpis, te literki aż krzyczą!
Avatar: Dziewczyna na nim wydaje się być zainteresowana swoimi paznokciami [?] co daje mi taki pogląd: mam wszystko w de. pasuje do Ślizgonki
Powrót do góry Go down


Samael Yehl
Samael Yehl

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 262
  Liczba postów : 365
http://czarodzieje.my-rpg.com/t987-samael-yehl
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptySob Paź 02 2010, 23:39;

Emma - już drugie takie. Nie mam niczego do tego imienia, ale ni to ziębi, ni grzeje. Ładne, tyle. Nazwisko pasuje do imienia. Kojarzy mi się z disneyowską Esmeraldą : D
Avatar - bardzo uroczy, słodki, dziewczęcy.
Podpis nieco zbyt chaotyczny, cytat Allena ledwo widzę :<
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 04 2010, 14:38;

Avatar-Podoba mi się. Jest dość ciekawy.
Imię i nazwisko:
Samael-Oryginalne , chyba nie ma nikogo na tej stronie z postacią o tym imieniu .
Yehl-Nazwisko też nie jest złe ,podoba mi się trochę mniej od imienia ale pasuje do niego idealnie.
Podpis-Bardzo ładnie zrobiony i nie mam do niego zastrzeżeń.
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 04 2010, 16:51;

Imię - z związku z tym, że kojarzy mi się z aniołem, to od razu mam przed oczami grzecznego kujonka. Patrząc na avatar, Twoja postać taka nie jest. Dlatego też Twoje zdjęcie czaruje. jest tajemnicze, wciąga. Na pewno chce się zaczepić Gabriela i go poznać. Nazwisko, brzmi mi za twardo i jakoś strasznie niemiecko.
Podpis - kompletnie nie pasuje mi ta klisza do ogółu, za to kocham to ucięte pierwsze zdjęcie.
Powrót do góry Go down


Samael Yehl
Samael Yehl

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 262
  Liczba postów : 365
http://czarodzieje.my-rpg.com/t987-samael-yehl
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 04 2010, 20:26;

Imię - Cassie! Cassandra, Cass. Niby takie pospolite. Ale nie wiem, sama nie wiem. Ma coś w sobie. Jakąś tajemniczą delikatność. Nie wiem, czy to nie jest spowodowane tym, jak odbieram Twoją postać w ogóle, ale lubię. I imię i nazwisko.
Av - wiesz, wolałam poprzedni, serio :< Chociaż ten też jest w porządku.
Sygna - prosta, zgrabna. Bez udziwnień, ale przyjemna, chociaż gryzą mi się trochę kolory.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 04 2010, 20:52;

Imię- żydowskie? Z takim mi się kojarzy i to jest pierwsze co mi przychodzi na myśl, co nie jest raczej fajne. Ale cóż pasuje jak dla mnie do tej postaci, co jest na plus.
Zaś nazwisko też średnio mi się podoba. Ale całość brzmi nawet spoko i co ważniejsze nietypowo.
Avek jest jak dla mnie piękny, ma w sobie coś magicznego. Jestem też fanką twoich podpisów, tym też jestem oczarowana.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 04 2010, 21:54;

Imię. Vivien, całkiem ciekawe, przyzwyczaiłam się do niego ^^ Pasuje mi do Twojej postaci, pewnie właśnie przez to przyzwyczajenie.
Vivien Davila brzmi bardzo ładnie, ale samo nazwisko niezbyt mi się podoba. Szczególnie przez te "Dav", które kojarzy mi się z imieniem ;p
Avatar wolałam poprzedni, jakoś tak bardziej mi się wbił do głowy. Ten średnio mi pasuje, ale jest ok. Podpisu nie ocenię, bo robiłam xd
Powrót do góry Go down


Melanie Coldwater
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 217
  Liczba postów : 215
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyNie Paź 10 2010, 17:18;

Avatar jest po prostu cudowny, piękna dziewczyna patrzy gdzieś w dal rozmarzonym wzrokiem.
Uczucia dziewczyny są nieodgadnione przez co [Avatar] Zdaje się tajemniczy.
Imię jest oryginalne i bardzo ładne ^^ Ach... Zazdroszczę
Żeby jednak aż tak nie słodzić to muszę powiedzieć że nazwisko średnio mi się podoba.
Ale oczywiście idealnie pasuje do imienia. :)
A podpis mi się podoba. Jak każdy ale jednak ma coś wyjątkowego w sobie co nie pozwala o nim zapomnieć.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyNie Paź 10 2010, 20:53;

hmmm... imię i nazwisko takie nic specjalnego, ale jest w porządku - pasuje mi do tej dziewczyny na avie! zdjęcie mi się podoba, pozytywne bardzo. sygnatura się ładnie komponuje z tym kolorem hufflepuffu ;p ogólnie okej wszystko.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyNie Paź 10 2010, 20:59;

Avatar o niebo lepszy od poprzedniego, modelka ładna, więc raczej mi pasuje ;p Nie wiem co tu więcej dodać.
Imię i nazwisko jak najbardziej pozytywnie. Jacqueline kojarzy mi się z piosenką Reginy Spektor, Chemo Limo, którą bardzo polubiłam kiedyśtam. Nazwisko po prostu ładne.
Podpis zwyczajny, ale nie przeszkadza, jak też nie rzuca się w oczy za bardzo.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyNie Paź 10 2010, 21:13;

Audrey, wszystko śliczne - imię (uwielbiam je!), nazwisko (ładnie się komponuje ;p), zdjęcie (śliczna dziewczyna, jej), podpis też. Mega!
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 11 2010, 08:59;

Imię jest bardzo ładne, może z niego zrobić wiele zdrobnień, poza tym... przez pochodzenie francuskie jest dumne. Dziewczyna wydaje mi się pewna siebie. Nazwisko mniej mi się podoba, po prostu uważam, że nie gra z Jacqueline. Podpisu nie mam, co oceniać xD A avatar... ta dziewczyna sama w sobie mi się nie podoba...
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 11 2010, 15:31;

a mnie się u ciebie nazwisko podoba bardziej od imienia XD avatar fajny, podoba mi się! sygnatura też w porządku, te chińskie (japońskie? nie mam pojęcia) znaczki dobrze wyglądają i pasują do zdjęcia (jaka ja błyskotliwa dziś jestem ahh).
Powrót do góry Go down


Melanie Coldwater
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 217
  Liczba postów : 215
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 11 2010, 17:19;

Kocham twoje imię ! (Pewnie dlatego, że moja cioteczna siostra tak się nazywa ^^ A ona jest taka śliczna) Tak ładnie brzmi...
Nazwisko natomiast kojarzy mi się z mruczeniem kota. (Nie wiem czy je dobrze wymawiam, ale to tak nawiasem mówiąc.)
Avek nie jest jakiś nadzwyczajny ale może być. Jest ok :D
Co do podpisu...Jest poręczny.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 11 2010, 17:34;

(wpisz sobie w google translate i daj "słuchaj" XDDD)
twoje już oceniałam, ale mi się nudzi więc powiem jeszcze raz, że jest fajnie, tak pozytywnie! nie czytałam karty postaci, ale jakoś jak patrzę na całość wydaje się taka przyjemna i w ogóle.
Powrót do góry Go down


Emma Emerald
Emma Emerald

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 204
  Liczba postów : 220
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 11 2010, 18:39;

No cóż, dziewczyna na avatarze jest ładniejsza od poprzedniej, ale nie ukrywam, ze tamta zdecydowanie bardziej pasowała do charakteru Żaklin. Imię? Wiesz podoba mi się, takie niespotykane. Jeśli chodzi o nazwisko, to trochę dziwnie mi się je wymawia [no chyba, ze źle wymawiam xd] Też kojarzy mi się z mruczeniem :D. Podpis jest zwyczajny, nie jakiś przesadzony, czy pisany byczą czcionką, po prostu zwyczajny, i tym samym mi wystarcza xd.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 11 2010, 18:50;

ta pasuje bardziej! <3
oki, emma - wszystko cud miód. imię ładnie się komponuje z nazwiskiem, avatar jest przeuroczy, zazdroszczę ci go od początku, hehe. podpis taki, jak lubię - niewielki i z linkami do ważnych spraw (przynajmniej można od razu obejrzeć kp czy trafić do poczty). naprawdę ślicznie i uroczo!
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 11 2010, 19:14;

Imię francuskie <333. Zawsze imiona francuskie najbardziej mi się podobały, a Jacqueline jest jednym z moich ulubionych. Nazwisko już trochę mnie się podoba i niezbyt mi się komponuje z imieniem, no cóż, jednak bywa. Avatar... ładny, ale poprzedni był lepszy, bardziej pasował. Podpis praktyczny.
Powrót do góry Go down


Emma Emerald
Emma Emerald

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 204
  Liczba postów : 220
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 11 2010, 19:30;

Gabrielle to piękne imię <3, Papillon - motylek :D Bardzo konkretnie i delikatnie to brzmi. Dziewczyna na avatarze jest ładna, wygląda na delikatną i kruchą, moze to przez tą odsłonietą łapkę? :afro: Pieknnyy podpis! Ale ta czcionka sprawiła, że rozczytywałam się przez 5 minut, trochę niewyraźna, reszta ślicznie.
Powrót do góry Go down


Cherrie Lefevreux
Cherrie Lefevreux

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 188
  Liczba postów : 191
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptySro Paź 13 2010, 22:02;

Emma <3 Imię kojarzy mi się wyłącznie dobrze, Emmy w literaturze to takie przyjemne postacie, zresztą, Emilie też. Lubię to imię, po prostu, inne podobne do niego również bardzo mi się podobają ;D.
I piękny, piękny avatar, który kojarzy się niesamowicie wakacyjnie, bardzo pozytywnie. I dopatrzyłam się tam nawet konwalii!

Emerald. Piękny kamień i piękny odcień ;D. Podpis skromny, ale nie narzekam, bo sama taki mam xD.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptySro Paź 13 2010, 22:18;

cherrie, imię na początku mi się nie podobało, ale teraz się do niego przekonałam - ładne, trochę drapieżne (XD), pasuje do twojej postaci! nazwisko francuskie = super!
avatar taki zimny, strasznie biały (XD) i jakoś nie mogłam się przyzwyczaić, ale jak "poznałam" cherrie, jestem jak najbardziej na tak! co do podpisu jest taki, jak lubię: wszystkie ważne linki itd. skromnie, ale fajnie.
Powrót do góry Go down


Lorelei L. E. Coleridge
Lorelei L. E. Coleridge

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 238
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 18 2010, 15:32;

Jacqueline to bardzo ładne imię, jednak tak jak w fabule mówi do Żak Lor, wolę Beatrice. Ale i tak jest świetne, jedno z lepszych, przynajmniej tak myślę. Nie jest pospolite, za co wielki plus.
Nazwisko po prostu ładne, nie wiem co dodać. Świetnie wygląda z imieniem, brzmi też odpowiednio. Gdybym miała wielki zapał do Francji, to pewnie bym się zachwycała ;p
Przez avatar nie potrafię sobie wyobrazić Jaqueline inaczej, charakterystyczny, prosty i wręcz idealny dla niej. Podoba mi się ^^
Podpis bardzo przydatny, skromny i mały, co mi też pasuje.
Ogólnie bardzo pozytywnie ^^
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 18 2010, 16:03;

Imię i nazwisko zdecydowanie mi się podoba. Ciekawe i dosyć oryginalne, nigdzie go więcej nie widziałam. Avatar również ciekawy. Zielony więc dopasowany do Slytha, a ta dziewczyna jest bardzo ładna. Co do opisu, no cóż bardzo mi się podoba to "Prawda...". Nie wiem czy napisane przez ciebie czy nie. Obrazek ładnie się skomponował z całością.
Powrót do góry Go down


Lorelei L. E. Coleridge
Lorelei L. E. Coleridge

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 238
Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 EmptyPon Paź 18 2010, 16:38;

Imię i nazwisko bez rewelacji, aczkolwiek całkiem ładnie. Szczególnie Tenebres przypadło mi do gustu. Więcej raczej nie powiem, jest okej.
Avatar bardzo ładny, przyzwyczaiłam się, że ta dziewczyna to Connie ;p
Podpis za to za duży, czcionka też mi się nie podoba. Jedynym plusem jest odnośnik do powiązań i KP.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 4 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 4 Empty


PisanieOceniamy. - Page 4 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 4 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 31Strona 3 z 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 4 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-