Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 14 z 31 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyNie 13 Cze 2010 - 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto 24 Maj 2011 - 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 21:34;

Luke - od razu skojarzenie ze Star Wars. Nie ma to jak Łukasz Niebochodzik 8D
Gringott - bank z HP. Tak, czytałam twoją KP, ale mam tak pomieszane dzisiaj w mózgu, że nic innego nie wymyślę
Av - loczki wub ogólnie fajny, ale poprzedni też był dobry.
Podpis - gif miodzio, cytat niezwykle sentencyjny (czyt. zaje*isty), odnośniki są...
Gra - szczerze mówiąc, nie czytałam twoich postów, więc nie będę oceniać
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 21:54;

Luke - O kuuurde. Kojarzy mi się z psem mojej babci. Nie lubię go. Szczeka strasznie głośno i zżera mój podwieczorek :< Do tego śmierdzi mu z pyska. Ale samo imię, pomijając już skojarzenia, bo każde następne jest głupsze od poprzedniego, jest zacne. Krótkie, nie ma problemów z wymową, łatwo zapisać, łatwo zapamiętać. Musk z ciebie.

Gringott - Pfff... kurde. Poplułam się. W każdym razie... zerżnięte z książki! JAK ŚMIESZ? JAK MOŻESZ? Nie no, właściwie spoko. Nie przeszkadza mi to. I tak cię kocham. Łatwo za pamiętać, ze względu na jego pochodzenie. Komponuje się z imieniem, ładnie wygląda i wiadomo przynajmniej jak czytać.

Avek - OCHOLERAJANIEMOGĘKOCHAMGOJAKNIC <3333 Najlepszy, jaki do tej pory dałaś temu kozakowi. Jest taki... taki... lukowaty i arystokratyczny. I lukowaty. Tak w ogóle, to przez ciebie zakochałam się w Mathiasie <3

Podpis - Kocham, kocham, kocham, chociaż nie tak, jak połączenie paru avków. Mniej tu Mathiasa, a to źle. Odnośniki są, jest cytacik dopasowany kolorystycznie do gifa za co masz plusik. Sam w sobie też jest cudowny <3

Gra - Och, tu jest wręcz tragicznie. Błąd na błędzie, przecinki nie w tych miejscach, co powinny, spacje przed znakami interpunkcyjnymi, zero logiki i jakiejkolwiek spójności... jak tu z taką pisać, no? Nie da się, po prostu nie da. Okej, okej, ajm dżołking. I love you bejbe, tatatatata, i love you bejbe <3 Ty wiesz, że ja cię uwielbiam, nooo. I tyle. Amen.

ZABIJĘ :morph:

Eveline - nie cierpię. Kojarzy mi się ze strasznie irytującą, wkurzającą dziewczyną z mojej szkoły zwaną pieszczotliwie rzepakiem. Nie lubię rzepaku.

Aquila - kiedyś coś tam pisałaś, że to nie od wody, ale mi i tak do końca będzie się z nią kojarzyć. Sorry. Ładnie się komponuje z imieniem. Napisać też łatwo, więc spoko.

Av - Nie, nie, nie. To bul dla moich oczu. Jako osoba, która co nieco wie o zdjęciach, fotografowaniu itp, to to zdjęcie jest okropne. Pomijając fakt, że modelka zupełnie mi się nie podoba, to ten mur/filar czy Bóg wie co zupełnie psuje proporcje, przez co wygląda jakby dziewczyna miała głowę dolepioną w paitcie przez nieudolnego grafika.

Podpis - Po pierwsze na jednym z fotek jest zajęta przez niejaką Ver Klaamka, za co masz dużego minusa. Po drugie na zdjęciach są różne osoby i to widać. Po trzecie jest ZA DUŻY. Zmniejsza się takie gify do minimum. Byle było widać. Popatrz na inne podpisy. Jedyne, za co mogę dać plus to ładne odnośniki

Gra - Nie wypowiadam się. Nie czytałam ani jednego posta, choć ty nie pisałaś ich wielu. Nabijasz tylko liczbę na offtopie neutral
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 21:59;

Courtney - Jest takie kurcze mać filmowe. Co nie odbiera mu wielkiej zacności, w sumie racja. Ale mogłoby być mniej takie per Kowalski, no kurcze
Anderson - Luuułi <3 tyle mam do powiedzenia
Av - To powinien być seksi czarny komplet z jakąś koronką i w ogóle dziki jedwab i matko kochana ; / ale gitior bo ma w sobie swego rodzaju dziki erotyzm, ha ha haaa!
Podpis - Ale słodziutka animacja, kurcze <3 A cytatu czy złotej myśli mi sie nie chce czytać, zobaczyłem tylko przypadkiem czekolady co zapewnia najwyższą jakość
Gra - Nie wiem, bo mi się ciągle nie chce pani bezczlnie sprawdzić. Znaczy...chce mi sie. Ciągle pisze tego posta. Taki długi, nie? Ale z tego co tu i tam czytałem to zacnie, ot co.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 22:22;

Gilbert - kojarzy się z Gilbertem z "Ani z Zielonego Wzgórza", ahaha. ale to dobrze, bo lubię to imię, choć zawsze mnie wkurwia jak ktoś mówi DŻILBERT :ave: niemniej jednak na plus. Giluś, hihi wub

Slone - SŁONE XD nie no, takie trochę zbyt miękkie i maślane (o rety), ale w sumie o dziwo nie razi mnie jakoś strasznie. w porządeczku jest, pasuje do imienia!

av - o taktak, cudowny! pomijając oczywistą boskość modela (wub), ta mina, ten ciuszek no i GOŁA KLATA są super! uwielbiam go.

podpis - TEN CYTAT JEST GENIALNY, uwielbiam go i gdybym była facetem, skandowałabym go dzień i noc, ehe :bauns: + rozkoszna animacja, ale zaciesz 8D bardzo mi się podoba, zawsze się w nią wgapiam i wgapiam... mrr heart

gra - z tego co czytałam, jest zacnie, przyjemnie i bez błędów, długość dobra i tak dalej heart choć sama z tobą nie grałam i chyba nie zagram, bo... BOJĘ SIĘ HARDKOROWOŚCI GILBERTA :{ amen
Powrót do góry Go down


Olivia Lafealle
Olivia Lafealle

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 116
  Liczba postów : 109
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 1:52;

Jacqueline - w sumie kojarzy mi się z jakąś starą francuską ciotką, ale ogólnie jest oryginalnie i ma fajny wydźwięk, więc fajnie! NO I ŻAK to brzmi dumnie :zak:
Moreau - krótko, zwięźle, pasuje do imienia, brzmi fajnie, to jest to!
avatar - jest cudowny, Pandorka ma tutaj śliczny uśmiech, jest urocza i w ogóle awww <33
podpis - animacja super, choć szkoda, że widać jak robią jej zdjęcie :C cytat spoczko, tylko odnośniki trzasnęłabym w innym kolorze i w ogóle byłoby cudownie!
gra - NO WIESZ, ŻE CIĘ KOCHAM <3 Twój dowcip i w ogóle lekkie posty, uwielbiam je wub
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 20:42;

Olivia - lubię to imię, bardzo <3 Chociaż szkoda, że nie jest w formie, którą w ogóle ubóstwiam, czyli Olive. Jest takie miłe, oleiste (HEHE), łagodne i pasuje do Olivki w hooi 8D

Lafealle - LEGOFALE LOLZ X X X Kojarzy mi się z waflami, falami i w ogóle jest takie dziwne, jak choroba morska, HEHEH nie wiem skąd to skojarzenie 8D ale fonetycznie i w zapisie jest wporzo, jak taki zakrętasowaty makaron. No, czyli jest jak gofry, makaron i fale, ale ogólnie to wporzo, musiałoby ślicznie wyglądać napisane, takie płynne 8D

Av - miłość, kocham w ogóle Sashę, kocham to zdjęcie <3 Jest przepiękne i kolorystycznie tak pasuje do Huffu, jest wakacyjne (w ogóle te wakacyjne avy rządzą wszystkie XD)

Podpis - to samo, piękna animacja, te cienie i słoneczko, takie łagodne i słodkie, kolorystyka i wydźwięk, mega pasuje do Olivii. Tylko niefajo, że odsyłacze są po angielsku, nie lubię tego : |

Gra - wub kurczę. Świetnie prowadzisz postacie, szalenie dobrze mi się z tobą pisze. Bardzo się wczuwasz w postać i kocham twoje filozoficzne dywagacje i to, jak kreujesz postacie. Olivią grasz świetnie, ale każdą inną też, płynnie potrafisz zmieniać nastrój i zarówno te lekkie i zabawne, jak i ciężkie i melancholijne posty wychodzą ci genialnie.
Powrót do góry Go down


Réne Larsson
Réne Larsson

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 35
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 306
  Liczba postów : 134
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 21:40;

Lunarie S.- spoko imię. Proste w wymówieniu jak i w pisowni. 8) No i oczywiście polska wersja tego imienia także mi się podoba. Cały czas mnie zastanawia czy to ,,S" powinno być przy imieniu czy przy nazwisku. Literka także jest spoko.

Deceiver - Od razu skojarzyło mi się z...leśniczym lub jakimś komornikiem 8D. Ale i tak jest fajnie. Tylko w moim przypadku trudno je się pisze, alecotam 8D.

Avek - Aaaaaa <33333 Megan Fox, uwielbiam ją *.*. W sam raz pasuje do LSD. No i oczywiście przypomina patronusa. Genialne. Mistrzyni pohoshopa 8)

Popdis- jest świetny i bez komentarza. Odnośniki są więc jest luz bluz 8)

Gra - z tego co pamiętam to z jakieś dwa posty zamieniłyśmy tyle że Morphem. Ale mam nadzieje, że jeszcze kiedyś popiszemy ^^
Powrót do góry Go down


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 22:36;

Rene - Kojarzy mi się trochę z Reni Jusis, a wierz mi to nie jest dobre skojarzenie. Ogólnie pomijając fakt, że mam uraz psychiczny do imion zaczynających się na literkę R. jest całkiem spoko. Dźwięczne. Łatwe do zapamiętania i dosych charakterystyczne bo chyba więcej nikogo o takim imieniu nie mamy.

Larsson - W miare, w miare. Z imieniem komponuje mi się całkiem nieźle. I masz fajne podwójne S xddd A tak na serio, to dość popularne, ale i tak mi się podoba.

Avek - nonononononono! Tamten był ładniejszy! CO to w ogóle jest? Myślałam w pierwszej chwili, że ten gostek ma na sobie indiański pióropusz. No no no.

Podpis - eee... cóż... bardzo pomocny. Informacja no... wiesz. I ma różoffy kolor <3 Ale masz zalinkowane wszystko co potrzeba więc jest dobrze^^

Gra - Nie wiem, nie pisałam, ale z tego co czytałam jest całkiem nieźle. Jak tylko wakacje się skończą musimy się jakoś poznać, wiesz. xDD
Powrót do góry Go down


kapitan Morpheus Phersu
kapitan Morpheus Phersu

Nauczyciel
Wiek : 37
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 794
  Liczba postów : 452
https://www.czarodzieje.org/t947-morpheus-phersu
https://www.czarodzieje.org/t948-morpheus-phersu
https://www.czarodzieje.org/t7897-morpheus-phersu#
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 22:45;

Alexis - mega pasuje, jest takie wężowe i ostre, syczące i dziwnie tajemnicze. Nie wiem czy u kogoś innego to imię w ogóle by mi się podobało, ale z tą postacią komponuje się idealnie 8D

Brooxter - trochę mnie bawi, kojarzy mi się z Broomstick, czyli miotłą XD Ale fajowo, że też jest "x", dobrze komponuje się wtedy z imieniem <3

Av - fajowyyy <3 Bardzo pasuje do półwili, nawet jest trochę zazieleniony na potrzeby Slythu, co? 8) Ale zmieniasz często te laski, najbardziej mi się podobała ta pierwsza, ten czarno-biały avek, na którym dziewczyna miała ręce zarzucone do góry, kurczę, NO ŻE PACHĘ JEJ BYŁO WIDAĆ 8D

Sygna - dziewczyna w futrze, długie blond włosy, perfekcyjne na Alexis <3 I ładny cytacik z czcionką fajową, ślizgoński kolor, wszystko ślicznie się komponuje. Odnośniczki też są, ładnie wub tylko ta fota, chociaż super, kolorystycznie nie pasuje do reszty 8D

Gra - pamiętam, jak grałam z tobą na Morpheusie właśnie i bardzo fajowo się grało : D Chociaż się niejako kłócili, a kłótnie są ciężkie do prowadzenia, ładnie się odbijało z tobą piłeczkę. Dobrze kreujesz Alexis, nie wygładzasz jej. O, grałam też na Ingrith przecież i też było super. Alexis jest taka, jaka chyba miała być w zamierzeniu, tego się trzymasz i odgrywasz ją mega dobrze. Jeszcze pamiętam jak byłam pod wrażeniem uwodzenia Jaydona, czapki z głów. Masz super styl 8D
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 24 Cze 2011 - 19:54;

Morpheus - świta mi z Matrixa :p Samo imię jest fajne, tylko do twojego gościa mi jakoś nie pasuje :p

Phersu - trochę nazbyt wymyślne nazwisko. Ja tam wolę prostsze i mniej wydumane.

podpis - zawiera wszystkie potrzebne linki, wakacyjny bannerek, sle styl tego faceta jest do kitu :P

gra - nie wiem.
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 24 Cze 2011 - 20:01;

Michelle - takie jakieś bez wielkich rewelacji i w ogóle no. Taki niby okej, ale w sumie co z tego i ogólnie weź wyjdź
Adams - Adamsooowie, te sprawy <3 ależ też takie zwyczajnie, no krucze!
Av - nie pasi mi, po prostu. Jakąś ma taką mordke skrzywioną i w ogóle. Że niby miał być taki sam seks, ale nieee jest
Podpis - Animejszyn jest fajna, pjona. Linki są, wszystko pięknie ładnie. Cała reszta nie zniewala
Gra - takaaaa...zwykła?
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 24 Cze 2011 - 20:11;

Gilbert, uduszę cię! Już miałam wszystko ładnie napisane dla Michelle! :<

Gilbert - Przedpotopowe (a może i jeszcze starsze) imię, ale mi się jakoś dziwnie podoba i o dziwo nie kojarzy mi się z "Anią z Zielonego Wzgórza", a to dlatego, że ja tego nie czytałam, ha 8) Także no, jest fajnie.
Slone - Nie mam pojęcia skąd je wytrzasnąłeś, ale pasuje to imienia i to się liczy.
Avatar - Taki ze niby znudzony, gapiący się na innych z nudną miną. 8) Na pewno pasujący do całej twojej postaci, ale jakoś nie przypadł mi do gustu :c Może to ta różowa koszula, a może... nie wiem.
Podpis - Cytat mnie po prostu miażdży, a animacja powala i dzięki temu nie umiem zapanować nad emocjami <3 tysiąc wubów ci za nią daję wub
Gra - Nigdy z tobą nie pisałam, ale czytałam posty i podoba mi się to jak piszesz. Nie wiem, jak wychodzi ci pisanie Kurtem, ale Gilbertem piszesz bezbłędnie 8D Wczuwasz się w jego rolę itepe. Ogólnie to genialnie wychodzi ci pisanie takim zimnym bezinteresownym draniem jak on 8)
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 24 Cze 2011 - 20:37;

Katherine - ładne, podoba mi się, właśnie zaczęło mi się kojarzyć z Katarzyną z Wichrowych Wzgórz, hehe. spoko, lubię je.
Butterline - Masłowska, ehe. w sumie to znaczeniowo jest chujowe, ale brzmi i wygląda fajnie, podoba mi się i nie wyobrażam sobie Kath z innym nazwiskiem.
av - bardzo zacny, wakacyjny, optymistyczny, śliczny, entuzjastyczny, ciepły, no po prostu rzygam tęczą jak go widzę owca mój ulubiony twój
podpis - kocham tą piosenkę i ten tekst, pasuje idealnie; szkoda, że nie ma zdjęcia, byłoby zacniej z nim, ale tak też jest okej. choć ciutkę za mało czytelnie!
gra - NIE LUBIĘ CIĘ BO MI NIE ODPISAŁAŚ PFFFFFFFF PISZESZ CHUJOWO I NIGDY JUŻ NIE BĘDĘ Z TOBĄ GRAĆ
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySob 25 Cze 2011 - 12:45;

Jacqueline - jest ładne, kojarzy mi się niesamowicie pozytywnie z Chemo Limo Reginy Spektor, a bardzo lubię ową piosenkę, więc ogólnie <33
Moreau - nie wiem za bardzo co powiedzieć, jak dla mnie zwykłe, ale dobrze z imieniem wygląda i brzmi, czyli okej, ale bez rewelacji ;3
av - omg, chyba jeden z moich ulubionych Żaka <333 świetny waaa
podpis - zdjęcie bardzo ładne, czcionka kolorystycznie dobrana super, odnośniki są, bardzo fajnie jeeest.
gra - uwielbiam lekkość Twoich postów, ja tak nie potrafię, jestem zazdrosna i wypchaj się :<
Powrót do góry Go down


Marlene Brodeur
avatar

Galeony : -34
  Liczba postów : 249
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySob 25 Cze 2011 - 13:54;

Audrey - pierwsze skojarzenie to oczywiście Audrey Hepburn, którą uwielbiam, za co masz ogromny plus! Imię pasuje do postaci i w dodatku kocham skrócik Audka, Aud, Rey <3
Delilah - awwwww, moja jedna z najukochańszych piosenek Hey, there delilah wub Zmiękcza to r w pierwszym imieniu, więc jest najsik. Podoba mi się. Miałam zamiar dać tak Kath na drugie 8D
Primrose - pierwiosnek ;3 Fajne, takie lekkie, wiosenne, ciepłe. Kojarzy mi się z łąką, słońcem, morzem, plażą, palmami. A całość wygląda świetnie <3 Jeden z moich najulubieńszych zestawów imion na forum.
Avatar - ładny, ładny, ale ogólnie, miewałaś lepsze. Nie mniej jednak, kolorystyka pasuje do rangi Gryffu. No i właśnie tak mniej więcej wyobrażam sobie Audkę ;3
Podpis - zdjęcie pasuje do ava, rozmiary też są odpowiednie. Odnośniki fajne, mam takie same gwiazdki w podpisie 8D No i sukienka baaaardzo mi się podoba, miałam kiedyś podobną wub
Gra - miałam z tobą tylko jeden, pamiętny wątek z Tulią, którego nawet nie zakończyłyśmy ;C Ale ogólnie to ci powiem, że podoba mi się jak kreujesz swoje postacie. Inaczej piszesz Aud, inaczej Jaredem, a jeszcze inaczej Lei. Podobało mi się też jak prowadziłaś Riss. Jest naprawdę dobrze, błędów nie robisz, awww, no lubię czytać twoje posty heart
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 28 Cze 2011 - 15:30;

Marlene - Marlenka, Lenka, Lena... ładniutko się zdrabnia wub No i kojarzy mi się z Marlenką z Pingwinów z Madagaskaru, którą strasznie lubię, więc i imię mi się podoba, choć nie tylko przez to skojarzenie... rozumiesz?

Brodeur- Coś tam z haftowaniem mi się pokazało w niezawodnym google tłumaczu... choć właściwie to kojarzy mi się z brodą... przez moją domniemaną, kaleczącą język francuski wymowę i pisownię. Ładnie komponuje się z imieniem. Tak więc miło mi cię poznać marlenko Brodo-Hafciarko

Avek - Aż chce się jechać nad morze <3 Śliczny jest. Naturalny, ładnie przycięty, jeśli chodzi o kontrast to idealnie... jedyne, co mi przeszkadza do linia horyzontu - jest skrzywiona, ale to akurat wizja fotografa. Może jemu się tak podobało - mi nie przypadło do gustu. Ale i tak strasznie mi się podoba. wub

Podpis - Aww... Stare dobre małżeństwo i Blues dla Małej... cudowna wub No i cytat strasznie pasuje do wakacji i kolor dobrałaś idealny. Delikatny, między niebieskim a szarym, co moim zdaniem idealnie komponuje się z treścią cytatu. Odnośniki są, wszystko jest.... chociaż mogłabyś dodać jakieś zdjęcie... nie, żebym marudziła, to taka... propozycja.

Gra - NIE LUBIĘ CIĘ, BO PISZESZ STRASZNIE DŁUGIE LISTY, A OBIECAŁAŚ MI, ŻE BĘDĄ KRÓTSZE neutral Ale poza tym jest cudownie. Kocham z tobą pisać, kocham twoje poczucie humoru i lekkość postów. I w ogóle jesteś bossem <3
Powrót do góry Go down


Kira Arnarttir
Kira Arnarttir

Nauczyciel
Wiek : 35
Dodatkowo : Wilkołactwo, teleportacja
Galeony : -2
  Liczba postów : 89
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 28 Cze 2011 - 18:40;

Imię? Cóż nie jest złe, aczkolwiek kojarzy mi się z kurą :D
Nazwisko? Jak nazwisko, słyszałam ciekawsze, jednakże chyba nie ma powodu, żeby za wiele wymagać od nazwiska.
Avatar? Uwielbiam rude włosy(być może dlatego,że sama jestem ruda). Do tego ten uśmiech. Tak, podoba mi się.
Podpis. Nie kręcą mnie półnagie laski. Za to cytat jak najbardziej na tak. Jest strasznie prawdziwy ;)
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 28 Cze 2011 - 18:50;

Kira - nie podoba mi się :< dziwne i kojarzy mi się z serkiem topionym XD

Arnarttir - ZA DUŻO TYCH "R" JEST NO 8D jak się to czyta, to można się przy okazji pobawić w pirata wrzeszcząc "ARRR!" 8) średnio mi się podoba.

Avatar - fajny, ale jakoś chujowo ucięty : O

Podpis - nic tu nie ma, a cytat (czy co to tam jest) też niczego nie wnosi. no i nie masz odnośników.

Gra - nie wiem.

Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 28 Cze 2011 - 20:46;

Charlotte de La Brun - Że bezczelnie ocenie to jako jedność, ja wiem jestem okropny, matko kochana. No to mówiąc ogólnie, słodko. CDLB mówiąc w skórcie, to też ładnie <3 Szarlotka jest gut, bardzo gut. Jabłeczka te sprawy, lubie to. Końcówka tez jest zacna, taka jakaś jakby ktoś wypluwał kawałek parówki, a jednak brzmi miło <3
Afatar - Wygląda jak wyciągnięta z psychiatryka, a nie monaru, ale co tam co tam, bardzo to przecież słodkie i urocze no xD
Podpis - Zaczynamy ot tekstu, bo bardzo ćpuński, to fajny <3 i jakże prawdziwy no zło po prostu. Życie jest ciężkie, nieważne. Ładnie. I są odnośniki, to się ceni. I animacja, mraśna bardzo <3 Uwielbiam ten cały filmik i ją, o dziwo oO
Gra - Hm... posty czytałem chyba tylko Char.. ale mi wystarczy. Mi się podoba, zdecydowanie. Takie to słodkie i spokojne, a tu niby takie zło i w ogóle. No i nie są to trzy zdania na krzyż, a to się ceni. Nono <3 Także tego, starczy.
Powrót do góry Go down


Elliott Redbird
Elliott Redbird

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Galeony : 1053
  Liczba postów : 1964
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 28 Cze 2011 - 22:19;

Gilbert - kojarzy mi się z jakąś postacią książkową, ale za Chiny nie mogę sobie przypomnieć... o kuuurde... mam. Ania z Zielonego Wzgórza. Znam, lubię, jego też. Samo imię... ładne. Czemu nie. Chciałam tak nazwać mojego chomika, ale siostra mnie uprzedziła i dała mu jakieś tandetne. Grr...

Slone - Jakby ci się nie chciało zrobić kreski przy "ł". Wtedy wyszłoby "Słone". Już nie tak zacnie i w ogóle byłoby wtedy ohydnie, więc jednak dobrze, że nie zrobiłeś. O matko, chyba coś poplątałam. W każdym razie - łatwo się wymawia, łatwo pisze, komponuje się z imieniem, czyli cudnie <3

Av - Nie, nie, nie neutral Nie podoba mi się z dwóch powodów: a) nie cierpię, kiedy facet (nawet do sesji) jest pomalowany tak, że widać, że jest... b) mam wrażenie, że zupełnie nie pasuje do Gilberta... zbyt kolorowy, niee... czyżby był tylko dlatego, że jest choć trochę związany z wakacjami?

Podpis - krótka, ale za to sympatyczna animacja <3 Ma taki uroczy zaciesz, że mogę się w niego wpatrywać godzinami. Cytat już widziałam w paru miejscach i za każdym razem uśmiecham się jak głupia do monitora. No i odnośniki są - wszystko gra.

Gra - Pfff... beznadzieja nad beznadziejami. I wcale nie mówię tak tylko dlatego, że nie chcesz uparciuchu ze mną popisać. Nooo dobra, tylko dlatego. Jest zacnie, masz specyficzny sposób pisania, ale to jest właśnie fajne. NO I WEŹ TY CZŁOWIEKU W KOŃCU ZE MNĄ POGRAJ!
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 28 Cze 2011 - 23:34;

Elliott - kurde maciek no za cholerę nie mogę się do niego przekonać, chociaż usilnie próbuję od dłuższego czasu. jakoś wyjątkowo mi nie spasowało, może dlatego że nie ma żadnego zacnego skrótu? Wiesz, w stylu "Gab, Kath, Brook, Aud" :( tu byłoby... Ell? Ell. Ellie 8D Ellie brzmi rozkosznie i magicznue, ale jako że miaĺam (ok, mam) taki nick na inmym forum, pasuje tylko do mnie XD
Redbird - o mamo, kocham je wub jest cudowne, takie twarde i stanowcze, ale nie jakieś grubiańskie niemieckie huknięcie, tylko tak ładnie. I to RED pięknie pasuje do czerwieni Gryffu. Redbird Redbird Redbird wub chyba zacznę do ciebie mówić po nazwisku!
av - czy ona czasem nie była ruda? neutral hm, tak czy siak, teraz też jest ładnie, nawet oryginalniej bo czarnowłosych jsst tu mało a rudych się namnożyło 8D i chociaż twój poprzedni av był superek, ten nowy imidż też daje radę!
podpis - przeżywam właśnie życiową tragedię, gdyż iż ponieważ nie wyświetla mi się obrazek i czuję się tragicznie z tym faktem :c ale za to tekst jest spoko, rzucilo mi się w oczy słowo "naked", czyli JEST ZACNIE 8D
gra - buuu, nie grałam z tobą na Redbirdzie (bosz, ale brzmi XD), i nawet nie czytałam twoich postów nią, a szkoda! bo Andrzeja i Kortni prowadzisz zacnie Oceniamy. - Page 14 2872174413
Powrót do góry Go down


Brooklyn Toxic
Brooklyn Toxic

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 68
  Liczba postów : 973
http://czarodzieje.my-rpg.com/t576-brooklyn-asteria-toxic
http://czarodzieje.my-rpg.com/t577-brooklyn-toxic
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySro 29 Cze 2011 - 1:27;

Jacqueline - hehe, niby przy pisaniu dość skomplikowane, ale jak już się człowiek nauczy, to przekona się, że wcale nie tak bardzo. Ja tam generalnie lubię długie imiona, więc mi się podoba, no a poza tym ma takie genialne zdrobnienia Żaczek, Żak, Żakosława, Żakowski (nie no, tu już mnie ponosi, ale oj tam oj tam). Ogółem uwielbiam je, zwłaszcza, że tak milutko komponuje się z nazwiskiem Moreau, które tak na marginesie też strasznie lubię, bo to prawie jak mraaaał, heh wub Ćś, że do teraz nie wiem, jak się je czyta, mrał mi starczy! : D No i jest krótkie, a do długich imion takie pasuje.
Av i podpis od razu też - ojejujejujeju, kocham mordkę Pandory :In: jest taka śliczna, więc siłą rzeczy imidż Żaka też. tak, tak, avek i podpis są mega, chociaż powinnaś dać to rozkoszne zdjęcie na łóżku! <3 (no i wiesz, nasz cudowny dzieciaczek to po cześci zasługa jej genów! 8) )
Podpis - stara Chylińska nie jest zła, a fragment z tego utworu bardzo lubię! wprawdzie nie wiem, jak odnosi się do Żaczka, ale skoro go wybrałaś, to pewnie jakoś musi, w co już nie wnikam! 8D no i są zacne odnośniki, a w nich Bosski Roman, więc wszystko się zgadza <3
gra - ej, tu to nie będę nawet komentować, bo i po co! Jesteś moją ulubioną autorką postów i świetnie się z Tobą pisze wub ah, no i 'huknął' nie brzmi tak dobrze u nikogo, jak u Rosadowskiego! 8)

Amen.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySro 29 Cze 2011 - 10:09;

Brooklyn bardzo zacne imię , nigdy się z nim jeszcze nie spotkałam, ale jak je
zobaczyłam to mi od razu do gustu przypadło heart

Toxic hehe, fajne połączenie Brooklyn Toxic. Ale mi się z Bryśką kojarzy i z jej piosenką, ale to dobrze bo lubie czasem tego posłuchać 8D Pasuje do Buk 8D

Avatar kocham to zdjęcie, śliczne jest wub co prawda wolałam te z mocniejszy makijażem bo one najbardziej pasują do buka, ale to jest równie zacniutkie i śliczne co wszystkie poprzednie heart

Podpis czadowy 8) robi taką kozacką minę i fajnie dmucha na te włosy 8D szkoda, że tak bez cytatu, ale są odnośniki, więc nie narzekam już 8D

Gra co prawda, więcej grałam z Dżoelem niż z Buk, ale z obojgiem było fajnie 8D Lubie sposób w jaki piszesz i posty wychodzą ci fajnie długie i ciekawe wub w ogóle kocham postać Dżoela <3333 świetnie prowadzona i tak dalej i tak dalej, dobra koniec, bo za dużo słodzenia 8D
Powrót do góry Go down


Lilyanne Wayland
Lilyanne Wayland

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : fachowe robienie zdjęć lucjanowi pod prysznicem ♥
Galeony : 142
  Liczba postów : 270
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1323-lilyanne-wayland#35758
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1312-lilyanne-wayland?highlight=Lilyanne+Wayland
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySob 2 Lip 2011 - 22:46;

Hanna - Hania, Haneczka, Hancia, Hanuś... Muszę przyznać, że na początku nie byłam przekonana, ale minęło mi, jak ochrzcili kuzynkę tymże imieniem wub I wtedy też doszłam do wniosku, że jest takie dość stanowcze, ale zdrobnienia są delikatne i urocze, o!

Glau - Ładnie wygląda z imieniem, osobno też daje radę i wcale a wcale nie kojarzy mi się z klejem, hy hy.

Av - jest cudowny, śliczny i w ogóle, lubię to! Ten kapelusz jest fajny i w ogóle, wdzianko, a minka Lily jest taka zalotna a zarazem nieśmiała. wub

Podpis - cytacik ładny, spotkałam się z nim już kilka razy i ma ładny kolorek. Animacja też ładna, odrobinę mnie wkurza ten fragment z aparatem, ale tu już chyba zaczynam marudzić. No i są odnośniki, więc nie muszę przekopywać forum w poszukiwaniach! No i śliczna sukieneczka tu widnieje, zapewne jeszcze z balu. 8D
Powrót do góry Go down


Andrew Canavan
Andrew Canavan

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : +200% do zajebistości!
Galeony : 157
  Liczba postów : 392
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySob 2 Lip 2011 - 23:05;

Lilyanne - w sensie, że taki mix tak? Jak Butterline (fuu... to nie jest dobry przykład)? Że Lilka i Anna w jednym? Nie no... rozwiązanie niczego sobie. Lily Anne, brzmi już gorzej. Serio. Dwa imiona są w tym przypadku o wiele gorsze niż jedno (Bo np. Butter Line od razu brzmi lepiej. Jest tylko w połowie ohydne, a tak fail w całej okazałości). Lilka, Lilianka, Liluś, ah... sama słodycz <33

Wayland - O Jezuś, Miasto Kości <3 I do tego od razu przed oczami staje mi Alex, który jest wręcz ucieleśnieniem moich wyobrażeń o Dżejsie <3 Ogólnie nazwisko mi się strasznie podoba! Łatwo zapamiętać, napisać, wymówić. Cud, miód i orzeszki.

Av - Ja chcę w góry! Teraz, już! Nie wiem, czy to jest zdjęcie robione tam, ale tak mi się od razu skojarzyło <3 Śliczne jest, co tu więcej mówić.

Podpis - mogłabym go oglądać G.O.D.Z.I.N.A.M.I. Wgapiam się w niego i wgapiam, zapominając, co ja tu w ogóle robię. Najlepszy na forum, moim zdaniem <3 No i odnośniki są, jest spoko, tylko to ostatnie serduszko jest moim zdaniem zbędne.

Gra - NIGDY Z TOBĄ NIE PISAŁAM :( Ale cię czytałam i już mi się podoba, dlatego nie zdziw się, jak niedługo będę cię błagać, żebyś ze mną popisała 8D
Powrót do góry Go down


James Lightwood
James Lightwood

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 9
  Liczba postów : 109
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyNie 3 Lip 2011 - 17:50;

Andrew- chyba nie ma takiego drugiego, a tu już plus, bo wiadomo co za dużo to nie zdrowo. Endrju brzmi zachęcająco i jakoś tak pogodnie i moim zdaniem pasuje do niego
Canavan- Czy tylko mi kojarzy się ze słowem karawan? 8D. Z nazwiskiem tworzy taką całość, że nie mogę wyobrazić go sobie z innym. Dopełniają się (cokolwiek mam na myśli xD) i o to chodzi.
Av- Wakacje a jak i one to pływanie. I tu już mi się pojawia tka zazdrość, bo pan na zdjęciu taki radosny a u mnie leje. Jak się na niego patrzy uśmiech sam wskakuje na twarz.
Podpis- No po prostu mi się podoba. Odnośniki i cytat w ładnym kolorze a animacja też niczego sobie 8D
Gra- Nie pisałam, ale psoty zwarzywszy na to, że masz ciekawy styl pisania, same proszą się o przeczytanie.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 31Strona 14 z 31 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 14 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-