Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Powiązania Finnu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Finan Gard
Finan Gard

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 19
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177
C. szczególne : zaspane oczy, lekko wyczuwalny obcy akcent
Galeony : 52
  Liczba postów : 668
http://www.czarodzieje.org/t16780-finan-gard-konczy-sie-tworzyc#466593
http://www.czarodzieje.org/t16790-listy-do-finnu#466907
http://www.czarodzieje.org/t16783-finan-gard#466737
Powiązania Finnu QzgSDG8
Gracz
Powiązania Finnu Empty


PisanieTemat: Powiązania Finnu   Powiązania Finnu EmptyCzw Sie 29 2019, 13:09


Relacje Finna G.


Gabrielle Levasseur - jedyna osoba z jego pokolenia, którą może nazwać rodziną - kuzynka, choć genetycznie niespokrewniona. Jest jego małą słabością, przy niej się rozluźnia i rozpogadza. Jakakolwiek jej nieobecność jest przez niego intensywnie odczuwalna.

Vinícius Marlow - niegdyś przyjaciel, aktualnie miłość jego życia. Gorliwie ukrywa swoje uczucia wobec Vinciego jak i sam fakt, że pokochał nad życie chłopaka. Vinícius ma na niego największy wpływ, większy niż własna rodzina. Przy nim staje się normalnym, fajnym, wesołym człowiekiem. Bez niego przypomina inferiusa kroczącego wśród żywych ludzi. Cały czas go kocha mimo, że aktualnie go nie ma. W wyniku tego faktu nie jest w stanie spojrzeć na innych pod tym kątem.

Neirin Vaugn - Puchoński znajomy, którego skrycie niezbyt lubi. Poza powitaniem go czy obowiązkową szkolną współpracą nie nawiązuje z nim głębszych rozmów. Neirin ma w sobie coś, co Finna wyjątkowo irytuje, a czego nie potrafi nazwać. Mimo wszystko nie okazuje tego uznając, że nie jest to potrzebne.

Killa Ó Ceithearnaigh - dziewczyna, którą skrycie podziwia ale też nie do końca rozumie jej altruistycznych pobudek. Uważa, że jest bardzo oryginalną osobą, w przeszłości byli wobec siebie życzliwi i uprzejmi, a i potrafili współpracować. W chwili obecnej uważa, że jeśli Killa się kimś zainteresuje i wciągnie go do poważnej rozmowy, to wówczas ciężko jest uciec bądź ją zbyć. Nie chciałby nigdy jej skrzywdzić, odnosi wrażenie, że dziewczyna ma bardzo wrażliwą duszę. Jest ciepła i nie wzbudziła w nim nigdy żadnej negatywnej reakcji, a to wbrew pozorom nie jest proste.

Leonel Fleming - starszy kolega, którego poznał jak miał zaledwie kilka lat. W dzieciństwie szlajał się za nim, bowiem jako jedynak nie miał możliwości przebywania z rówieśnikami. Lata mijały, a oni jako tako się dogadywali, choć bez głębszych przeżyć. W chwili obecnej odkryli w sobie wspólne zamiłowanie do sparingów różdżkowych, z których obaj mogą się solidnie poduczyć. Darzy szacunkiem jego talent i umiejętności, chętnie umawia się z nim na treningi i szlifuje swoje zdolności. Po jednej z trudniejszych rozmów udało się mu uzgodnić z Leonelem rozpoczęcie treningów z zastosowaniem czarnej magii. Lubi go i wie, że mógłby na nim polegać.

Nathaniel Bloodworth - prawdziwy kuzyn Gabrielle, spokrewniony z nią i zaprzyjaźniony. Jednocześnie jest dla Finna jedyną osobą, którą z przyjemnością widziałby z flakami na wierzchu - innymi słowy traktuje go jak wroga. Zaborczość wobec Gabrielle i sposób bycia stworzyło silną niechęć wobec Nate'a, jednak jego solidne zdolności ofensywne powstrzymują Finna przed dobitniejszym okazaniem nienawiści. W chwili obecnej nawet nie szuka okoliczności do sprzeczek z nim świadom, że nie skończyłoby się na słownej potyczce. Trzyma się od niego z daleka i to nie ze strachu, bowiem nim gardzi, tylko z powodu faktu, że żaden z nich nie wyszedłby wówczas cało, a Gabrielle by ich za to zabiła.

Evie Hemmer - dziewczyna, której charakteru absolutnie nie rozumie. Nie nadąża za jej tokiem rozumowania, jednak stara się zawsze słuchać i przymykać oko na jej sezonową nieuprzejmość. Traktuje ją neutralnie i wie, że mógłby przy niej milczeć bez obaw, że ona odbierze to w negatywny sposób.

Haven O. O Dear - kolejna znajomość zawarta z czasów, kiedy to rodzice zabierali go na spotkania czarodziejów czystszej krwi. Widzi rażącą różnicę między Heav na bankietach, a poza. Dobrze się z nią tańczy i rozmawia, o ile ma dobry humor i nie zechce się wyżyć.

Wendy A. Royal - cdn.

Morgan A. Davies - uznaje ją za aktywną działaczkę ochrony zwierząt, co w chwili obecnej sprowadza się do zachowywania wobec niej rezerwy. Czasami świadomie prowokuje ją do wypowiadania się na temat ochrony stworzeń śmiertelnie niebezpiecznych i próbuje pokonać ją kontrargumentami. Nie jest pewien czy ją lubi czy nie.

Asphodel Larch - według Finna chłopak jest dziwny w swoim staromodnym stylu, choć szanuje go za oryginalność. Nie rozmawia z nim zbyt często, jednak gdy ma możliwość to go obserwuje uważnie z drugiego kąta pokoju. To, co wówczas sobie myśli to jego tajemnica. Nie szuka z nim bliższego kontaktu, ot obserwuje to z dziwnym błyskiem w oku.

April Jones - nauczycielka wróżbiarstwa. Cdn.

Dina Harlow - szanuje ją za bycie outsiderem, wszak sam nim był dłuższy czas. Jest dziwna, ale w taki sympatyczny sposób. Lubi jej słuchać, wydaje się odporny na próby obrażania i w większości czasu jest cichszym i spokojniejszym słuchaczem. Ma w sobie coś, co przykuwa na niej wzrok.

imię nazwisko - treść relacji

Imię Nazwisko - treść relacji

Powrót do góry Go down
 

Powiązania Finnu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Powiązania Finnu QCuY7ok :: 
dodatki
 :: 
powiazania postaci
-