Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksFAQSzukajUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share
 

 Galeria sztuki Swansea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Cassius Swansea

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : niewielkie blizny łobuza weterana, dość często mam ślady farby na dłoniach
Galeony : 1736
  Liczba postów : 737
http://www.czarodzieje.org/t16705-cassius-swansea
http://www.czarodzieje.org/t16707-cham-prostak-i-idiota
http://www.czarodzieje.org/t16709-hyperion
http://www.czarodzieje.org/t16706-cassius-swansea
Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Moderator
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea EmptyPon 26 Sie 2019, 20:43


Galeria sztuki Swansea

Ogromny budynek wyraźnie stawiający na otwartą przestrzeń. Zbudowany z kamienia, solidny i twardy, niegdyś podobno niezdobyty zamek na wzgórzu. Stoi tu od pokoleń, jaśniejąc niczym latarnia dla sztuki w niezwykle niepozornym miejscu, na uboczu Londynu. Prowadzi do niego kręta, ale wygładzona droga, wzdłuż której, niczym kwiaty na pustyni, wyrastają rzeźby. Każda z nich zdaje się trwać w bezruchu, a jednak wystarczy na moment odwrócić wzrok, a zaczynają one gestami kierować przybyszy w stronę galerii. Chwile ciszy momentalnie zostają tutaj zamienione w delikatne pobrzęki wabiącej niczym syreni śpiew, zaczarowanej muzyki. Sama droga również ma w sobie odrobinę magii. Poruszając się w kierunku galerii, zdecydowanie szybciej dociera się na miejsce, niż w przeciwnym kierunku… a może to jedynie złudne wrażenie?
W środku, oprócz względnego nieporządku, jakiego wrażenie wywołuje pozorna chaotyczność w rozplanowaniu oraz zagospodarowaniu przestrzeni i frywolność w zdobnictwie, zawsze znajdzie się kilkoro starszych mecenasów sztuki, noszących nazwisko założycieli galerii. Pełnią oni rolę kustoszy i konserwatorów dzieł wystawianych w tym miejscu. Dbają również o cykliczne wprowadzanie zmian w wystawach i odnawianie odpowiednich czarów. W tym miejscu nie uświadczy się tradycyjnego przewodnika - funkcję tę sprawują odpowiednio magicznie przygotowane mówiące rzeźby, nierzadko młodych dziewcząt i chłopców, co rusz ze zwykłego kaprysu wymieniane na nowe modele. W galerii można natknąć się zarówno na sztukę typowo nowoczesną, jak i na taką, która sięga i inspiruje się tradycją oraz znanymi motywami. Mimo wszystko warto jest zaznaczyć, że w tym miejscu wystawiane są dzieła głównie stworzone przez Swansea. Jest tu również mniejsza sala, zdecydowanie mniej bogata, lecz nie mniej zapełniona, położona względnie na uboczu, w której można natknąć się na dzieła niezależnych artystów i to właśnie tymi eksponatami opiekują się ludzie zatrudnieni z zewnątrz.

______________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30592
  Liczba postów : 53528
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Specjalny
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Re: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea EmptySob 26 Paź 2019, 13:39

@Cassius Swansea

Po wszystkich magicznych alejach już od dawna porozwieszano ulotki i plakaty zapraszające na kontrowersyjną wystawę jednego z dalekich kuzynów Cassiusa. Kontrowersyjną, bo młody Salazar Swansea najlepiej odnajdywał się niestety w turpizmie, antyestetyce i przyklaskiwał swoistemu kultowi brzydoty. Samo to być może nie wywołałoby jeszcze takiego oburzenia wśród czarodziejskiej społeczności. Kiedy jednak okazało się, że w swych rzeźbach i obrazach chłopak otwarcie odwołuje się do nekromancji i innych ściśle powiązanych ze śmiercią i czarną magią praktyk, wrzawa podniosła się jeszcze bardziej. Wielu czarodziejów bojkotowało wystawę, jak i samą galerię należącą do rodu Swansea, jednak trudno było nie zauważyć, że samo wydarzenie wzbudziło ogromne wręcz zainteresowanie, a grupa zwolenników takiej formy artyzmu wcale nie była mniej liczna. Sprzedano wszak rekordową liczbę biletów.
Problem tkwił w czymś innym: ci drudzy przybyli na wystawę z pokojowym nastawieniem, podziwiając dzieła swego idola. Tego samego nie można było zaś zdecydowanie powiedzieć o tych pierwszych. Pod budynkiem galerii zorganizowali oni swą własną manifestację, a wszędzie można było dostrzec sporawe bannery z napisami „precz z nekromancją”, „do Azkabanu” i inne o podobnie nieprzychylnym przekazie. Nawet we wnętrzu przestronnnych sal dało się słyszeć głośne wrzaski oponujących przeciwko całemu przedsięwzięciu. W pewnym sensie dodawało to wystawie nawet jakiegoś smaczku… ale wrogowie Salazara poszli o krok dalej, przeciskając się łokciami pomiędzy ochroniarzami. Większość z nich na szczęście została wypchnięta na zewnątrz, jednak jednemu z orędowników wybranemu z szerszych mas udało się wkroczyć na teren wystawy. Ściskał on w ręku pojemniki z magicznym sprejem, a jego celem było zniszczenie jak największej liczby eksponatów. Cassius, który został oddelegowany do zapewnienia bezpieczeństwa całej tej imprezie, wpadł więc w niemałe tarapaty. Szczególnie zważywszy na to, że tuż przed jego oczami ten cholerny rozbójnik opryskał jedną z rzeźb lakierem o jaskrawoczerwonym kolorze.

Cassius, zareaguj na tę sytuację i spróbuj pozbyć się niewygodnego uczestnika manifestacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pisz do @Leonel Fleming.

______________________

Galeria sztuki Swansea Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Cassius Swansea

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : niewielkie blizny łobuza weterana, dość często mam ślady farby na dłoniach
Galeony : 1736
  Liczba postów : 737
http://www.czarodzieje.org/t16705-cassius-swansea
http://www.czarodzieje.org/t16707-cham-prostak-i-idiota
http://www.czarodzieje.org/t16709-hyperion
http://www.czarodzieje.org/t16706-cassius-swansea
Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Moderator
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Re: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea EmptyNie 27 Paź 2019, 13:37

Nie podobało mu się bycie na posyłki, ani trochę. Był naburmuszony, jakby mama wręczyła mu wysoką na trzydzieści metrów stertę naczyń i kazała uwinąć się ze zmywaniem w pół godziny. Cassius źle reagował na stawianie mu nieosiągalnych celów, głównie dlatego, że większości z nich po prostu nie chciało mu się wprowadzać w życie. Tym razem jednak poszedł, zastanawiając się co im tak zależało na tym całym Salazarze. Żadne z jego dzieł nie wydawało mu się ani to ładne, ani jakieś inspirujące. Ot zwykłe, paskudne w dodatku bohomazy bijące po oczach nawet takiego ekscentryka jakim był Ślizgon. Mimo wszystko, dopiero na prośbę ojca przespacerował się po niezwykle długim i wręcz głuchym korytarzu Galerii, łowiąc słuchem ciche syczenie. Nie skojarzył go z farbą w puszce, dopóki jej nie zobaczył i aż prychnął, nie mogąc nadziwić się kreatywności czarodziejów. Znał tę zabawkę. Swego czasu wymykał się z Doliny Godryka, aby spędzać więcej czasu w towarzystwie mugolskich znajomków. Nie mógł zliczyć jak wiele razy przyłapano ich podczas mazania jakichś głupawych graffiti, gdzie to cycki malowanej dziewczyny były o trzy razy większe od jej głowy i byłby gościa zrozumiał, a nawet zbiłby mu piątkę, gdyby nie przyszło im stać po przeciwnych stronach barykady. Niestety, chociażby się paliło i waliło, kogo jak kogo, ale swojego tatka ten Swansea zawsze miał się posłuchać. Wcale nie dlatego, że w przeciwnym wypadku odcięto by mu dostęp do fruwosideł, wcale!
- Expelliarmus - spróbował natychmiast, kompletnie nie zastanawiając się nad tym czy go zaskoczył czy może go widział i zamierzał się uchylać. - Weź pan sobie maż po swoim. Nie jesteś u siebie. - Skomentował, jeśli udało mu się wyrwać mu z rąk farbę (i może przy okazji różdżkę) oraz w wypadku, gdyby wszystko szło po jego myśli, wycelował ponownie własną, nieczęsto używaną miłorzębową różdżką, aby dodatkowo potraktować go drętwotą. Miał zamiar wylewitować gnoja poza tereny galerii i mieć w końcu święty spokój. Był artystą, a nie ochroniarzem, na gacie Merlina.

______________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30592
  Liczba postów : 53528
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Specjalny
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Re: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea EmptyNie 27 Paź 2019, 19:38

Cassius najpewniej wolałby zorganizować w galerii własną wystawę, a jeśli nie, to przynajmniej zająć się tworzeniem kolejnych swoich dzieł. Niestety został oddelegowany do obstawy wydarzenia na cześć Salazara i nawet jeśli rola swego rodzaju ochroniarza i konferansjera niekoniecznie przypadła mu do gustu, musiał zgryźć tę łyżkę dziegciu, jeśli nie chciał stracić zaufania rodziny, a i przy okazji różnych innych profitów. Kiedy więc tylko dostrzegł nieproszonego jegomościa, który próbował zniszczyć rzeźby i obrazy jego dalekiego kuzyna, sięgnął po swoją różdżkę, uciekając się do prostego, acz niezwykle skutecznego zaklęcia rozbrajającego. Niestety chłopaczek go widział, a chociaż nie zdążyłby nijak uchronić się przed skutkiem jego czaru, tak zrobił coś, czego młody Ślizgon nie przewidział. Podniósł rękę nieco wyżej i docisnął mocno swój sprej, pryskając nim Cassiusowi po oczach. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przedstawiciel rodu Swansea osiągnął swój cel, odpychając przeciwnika kilka metrów w tył, gdzie ten został przechwycony przez ochronę i wyrzucony na zewnątrz budynku. Można by rzec, że w ten sposób Cass uratował wystawę Salazara. Tylko czy warto było zostać bohaterem takim kosztem?
Chłopak poczuł niesamowity ból, a przez dłuższą chwilę nie mógł nawet podnieść swych powiek. W końcu udało mu się otworzyć oczy, ale obraz, który widział, zdawał się strasznie zamazany. Chyba wypadałoby czymś ten syf przemyć? Co gorsza ślepia i przyczerwieniona wokoło nich skóra nadal go piekły i trudno było przewidzieć jak długo ten stan się utrzyma. Może to efekt uczulenia? Szczęście w nieszczęściu, że ktoś zdecydował się zastąpić młodego Swansea w jego obowiązkach aż do zakończenia wystawy.

Po przemyciu oczu wodą, pozbyłeś się zamglonego widzenia. Sprej uczulił jednak skórę, która będzie jeszcze zaczerwieniona przez Twoje dwa następne wątki. Od czasu do czasu odczuwasz też delikatne pieczenie lub swędzenie. Jeśli chcesz skrócić ten efekt, wsmaruj w podrażnioną skórę eliksir łagodzący. Możesz go zakupić lub uwarzyć, wybór należy do Ciebie. Po zastosowaniu eliksiru wszystkie negatywne konsekwencje natychmiastowo miną.
______________________

Galeria sztuki Swansea Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Cassius Swansea

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : niewielkie blizny łobuza weterana, dość często mam ślady farby na dłoniach
Galeony : 1736
  Liczba postów : 737
http://www.czarodzieje.org/t16705-cassius-swansea
http://www.czarodzieje.org/t16707-cham-prostak-i-idiota
http://www.czarodzieje.org/t16709-hyperion
http://www.czarodzieje.org/t16706-cassius-swansea
Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Moderator
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Re: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea EmptyNie 27 Paź 2019, 20:14

Wiedział, normalnie to wiedział. Czuł to w swoich spaczonych kościach, w swoim powykręcanym kręgosłupie moralnym, że pomaganie komukolwiek to pomysł poroniony już z samej natury. Nie znosił tego robić i jak widać, za każdym razem gdy wypinał się czterema literami na cudzą potrzebę, wiedział co robi. Kiedy ten jeden, jedyny raz uległ ojcu i pomógł kuzynowi idiocie, został oślepiony. W pierwszym odruchu kompletnie stracił kontrolę nad tym co robi. Z zaskoczenia upuścił różdżkę na podłogę, natychmiast sięgając rękoma do jedynego organu w swoim ciele, który autentycznie lubił i którego nigdy nie kwestionował, nawet w chwilach największego zwątpienia. Wzrok był absolutnie wszystkim co miał. Trudno więc się dziwić jak spanikował, gdy został mu on odebrany w akompaniamencie okrutnego, piekącego bólu. Nie miał nawet siły biec za tym frajerem, chociaż chętnie stłukłby go na kwaśne jabłko. Po prostu klęczał, przez dłuższą chwilę wypłakując z oczu ten sprej, a i pomagając sobie też wodą, gdy w końcu wymacał różdżkę. Niewiele to pomogło, wizja była niezwykle zamazana. Na tyle, że nawet przemoczona szata nie mogła go powstrzymać. Przebił się przez korytarze i skorzystawszy z kominka natychmiast wrócił do domu. Faworek dostał też swoje pierwsze, poważne zadanie. Miał sprowadzić do niego Elaine za wszelką cenę.

| zt

______________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Gabriel R. Swansea

Student Ravenclaw
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 190 cm
C. szczególne : wydatne kości policzkowe
Galeony : 557
  Liczba postów : 246
http://www.czarodzieje.org/t17525-gabriel-robert-swansea
http://www.czarodzieje.org/t17540-w-galerii-pelnej-sztuki-i-tak-patrzylbym-na-ciebie-8
http://www.czarodzieje.org/t17544-sheakespeare
http://www.czarodzieje.org/t17505-gabriel-swansea
Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Gracz
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Re: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea EmptyPią 31 Sty 2020, 19:27

Praca w rodzinnej galerii była przede wszystkim wygodna. Jego rodzice nie byli szczególnie wymagający, a wujkowie doceniali jego ciche podejście do życia. Nie był artystą w pełnym tego słowa znaczeniu - jego "dzieła" nie pojawiały się na ścianach, by inni ludzie mogli je podziwiać. Ba, dziwił się, że jego rodzice w ogóle uznawali to co robił - w końcu nie chwalił się nikomu swoimi wierszami. Pewnie widzieli szuflady pełne zapisanych kartek, jednak nigdy nie mieli szans na przeczytanie czegoś, co Gabriel napisał już całkiem świadomie, nie szukając poklasku u starszych, tylko po to by się wyładować.
Zaczął swoją zmianę od zwykłych zaklęć czyszczących rzuconych na podłogę i okna. Może i był perfekcjonistą, ale robił to praktycznie zawsze po przekroczeniu progu galerii. Nie był kustoszem, nie był mecenatem, ale przeszedł się cicho między wszystkimi obrazami, rzeźbami i innymi dziełami, by upewnić się, że wszystko jest okej. Sprawdził zaklęcia, które rzucone były na rzeźby, czy aby na pewno kierują zwiedzających w dobrą stronę i czy nie zaczynają żyć własnym życiem i na przykład nie obrażają ludzi, którzy mijają ich bez pytania o genezę powstania rysunku wujka Franka.
Po upewnieniu się, że wszystko jest na swoim miejscu ruszył na dół, by zająć miejsce przy wejściu i oglądać na niewielką ilość ludzi, która tamtego dnia wybrała się na zwiedzanie. Każdego witał z uśmiechem, tłumaczył trochę o tym jak wygląda ich galeria, wskazywał gdzie dnia dzisiejszego można będzie spotkać artystów i wydawał bilety. Nie zamierzał prowadzić zbyt wielu interakcji, więc kiedy tylko pojawiła się możliwość zniknął gdzieś na zapleczu, by razem z jednym z wujków zająć się nową wystawą. Gabriel nie do końca rozumiał zamysł starszego mężczyzny, ale radził mu na tyle ile mógł. Ich poczucie estetyki nieco różniło się od siebie - co chwila spierali się o to który obraz w którym miejscu powinien wisieć. Według Krukona "niebieskie wzgórza Doliny Godryka" tuż obok "Czerwieni Maków ogrodu Swansea" nie miało racji bytu, obie kompozycje się ze sobą gryzły, nie wspominając o tym, że rozmiary płótna tworzyły jakąś dziwną abstrakcję z dwoma skrajnie różnymi prostokątami. W końcu doszli do porozumienia i wuj przyznał mu rację - pomiędzy te dwa obrazy wsadzili "wschód słońca nad strumieniem", dzięki czemu uzyskali ładne przejście między kolorami.
- Czy wiersze też mogłyby znaleźć się w galerii? Może jako opisy do niektórych obrazów? Albo fotografii Eliego? Z Eliją znamy się na tyle, że nie miałbym problemu z uchwyceniem słowem tego, co on uchwycił aparatem - zaczął przepytywać biednego staruszka. Tamten chyba nie chciał tego słuchać, bo zaczął kręcić głową. Gabriel trochę spochmurniał. Był świadomy, ze galerie sztuki rzadko przyjmowały sztukę pisaną słowem, ale myślał, że w takiej pod patronatem jego rodziny będzie to trochę łatwiejsze.
Rozmowa z wujem nie należała do najmilszy, dlatego chłopak opuścił wuja i zaszył się z powrotem w kasie, gdzie siedząc koło jakieś pracownicy spędził pozostały czas do końca zmiany pisząc wiersze.


/zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30592
  Liczba postów : 53528
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Specjalny
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Re: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea EmptyCzw 06 Lut 2020, 15:21

INGERENCJA W PRACY - PRACOWNIK

@Gabriel R. Swansea

Dzisiejszego dnia otrzymałeś informację, że dzisiaj na terenie budynku pojawi się jeden z bardziej znanych kolekcjonerów sztuki - nazwisko "Rogers" było stosunkowo znane w branży artystycznej. Jest to mężczyzna grupo po siedemdziesiątce, a słynie on z surowego charakteru i wybredności w kwestii zakupu obrazów. Kilka dni wcześniej otrzymałeś od Edmunda Swansea plik dokumentów, z którymi miałeś zapoznać się na dzisiejszy dzień, bowiem zostałeś wybrany do oprowadzenia pana Rogersa po galerii i zaprezentowania obrazów o tematyce wspomnianej w otrzymanych papierach. Wiesz zatem, że pan Rogers kolekcjonuje obrazy o tematyce batalistycznej. Na ostatniej stronie dokumentów została dopisana ciekawostka, iż niedawno pan Rogers zainteresował się dwoma obrazami rodzajowymi, a więc warto czasem pokazać mu kilka nowszych nabytków Galerii Sztuki.

Dzisiejszego dnia masz do zaprezentowania dwa obrazy natury batalistycznej - "Bitwa pod Ottery St. Catchpole w 1674 roku" (bitwa z goblinami, opis dowolny) oraz "Starcie olbrzymów"  - oba obrazy zostały namalowane przez nieżyjących już członków rodziny Swansea, jednak oba mają to do siebie, iż ich cena jest sześciocyfrowa, a kunszt malunku robi wrażenie nawet w dzisiejszych czasach. Istnieje również całkiem młody obraz zatytułowany "Śniadanie u Madame Anabeth", który jest tańszy, ale powoli zdobywa popularność.

Zaprezentuj jeden z obrazów panu Rogersowi, który właśnie przekracza próg Galerii Sztuki. To, czy pan Rogers zgodzi się na kupno jednego z obrazów (a może uda Ci się namówić go na oba bądź na obraz rodzajowy?) zależy od sposobu zaprezentowania dzieł. Wszystkie trzy są namalowane przez członków Swansea, a więc masz możliwość wykazania się w pracy. Słyszałeś od jednego z kuzynów, iż Edmund Swansea wyznacza wysokie premie za bardzo udane inwestycje...

______________________

Galeria sztuki Swansea Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30592
  Liczba postów : 53528
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Specjalny
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Re: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea EmptyCzw 06 Lut 2020, 15:21

INGERENCJA W PRACY - PRACOWNIK

@Gabriel R. Swansea

Dzisiejszego dnia otrzymałeś informację, że dzisiaj na terenie budynku pojawi się jeden z bardziej znanych kolekcjonerów sztuki - nazwisko "Rogers" było stosunkowo znane w branży artystycznej. Jest to mężczyzna grupo po siedemdziesiątce, a słynie on z surowego charakteru i wybredności w kwestii zakupu obrazów. Kilka dni wcześniej otrzymałeś od Edmunda Swansea plik dokumentów, z którymi miałeś zapoznać się na dzisiejszy dzień, bowiem zostałeś wybrany do oprowadzenia pana Rogersa po galerii i zaprezentowania obrazów o tematyce wspomnianej w otrzymanych papierach. Wiesz zatem, że pan Rogers kolekcjonuje obrazy o tematyce batalistycznej. Na ostatniej stronie dokumentów została dopisana ciekawostka, iż niedawno pan Rogers zainteresował się dwoma obrazami rodzajowymi, a więc warto czasem pokazać mu kilka nowszych nabytków Galerii Sztuki.

Dzisiejszego dnia masz do zaprezentowania dwa obrazy natury batalistycznej - "Bitwa pod Ottery St. Catchpole w 1674 roku" (bitwa z goblinami, opis dowolny) oraz "Starcie olbrzymów"  - oba obrazy zostały namalowane przez nieżyjących już członków rodziny Swansea, jednak oba mają to do siebie, iż ich cena jest sześciocyfrowa, a kunszt malunku robi wrażenie nawet w dzisiejszych czasach. Istnieje również całkiem młody obraz zatytułowany "Śniadanie u Madame Anabeth", który jest tańszy, ale powoli zdobywa popularność.

Zaprezentuj jeden z obrazów panu Rogersowi, który właśnie przekracza próg Galerii Sztuki. To, czy pan Rogers zgodzi się na kupno jednego z obrazów (a może uda Ci się namówić go na oba bądź na obraz rodzajowy?) zależy od sposobu zaprezentowania dzieł. Wszystkie trzy są namalowane przez członków Swansea, a więc masz możliwość wykazania się w pracy. Słyszałeś od jednego z kuzynów, iż Edmund Swansea wyznacza wysokie premie za bardzo udane inwestycje...

______________________

Galeria sztuki Swansea Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Galeria sztuki Swansea QzgSDG8
Galeria sztuki Swansea Empty


PisanieTemat: Re: Galeria sztuki Swansea   Galeria sztuki Swansea Empty

Powrót do góry Go down
 

Galeria sztuki Swansea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Galeria sztuki Swansea JHTDsR7 :: 
londyn
-