Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksFAQSzukajUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share
 

 Hela, sowa śnieżna April

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


April Jones

Nauczyciel
Wiek : 31
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 161 cm
C. szczególne : mnóstwo piegów, niski wzrost, często nosi kwiaty we włosach
Galeony : 658
Dodatkowo : jasnowidzenie
  Liczba postów : 152
http://www.czarodzieje.org/t17477-april-autumn-jones
http://www.czarodzieje.org/t17486-kwiecien-plecien
http://www.czarodzieje.org/t17487-hela-sowa-sniezna-april
http://www.czarodzieje.org/t17476-april-jones
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptySob Sie 24 2019, 16:25

Hela, sowa śnieżna April UjBCery
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Dina Harlow

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 164
C. szczególne : brak
Galeony : 409
Dodatkowo : Pół wila
  Liczba postów : 503
http://www.czarodzieje.org/t17491-claudine-harlow#491028
http://www.czarodzieje.org/t17496-dina-harlow#491254
http://www.czarodzieje.org/t17497-pumpkin#491256
http://www.czarodzieje.org/t17493-dina-harlow#491062
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyWto Lis 05 2019, 20:57


Praca domowa dla chętnych,

Profesor Jones,
Trudno byłoby mi wybrać jeden i konkretny koszmar by opisać go w tej pracy domowej. Ostatnio nie mogę narzekać na mnogość potwornych snów i szczerze powiedziawszy kiedy się budzę wybieram jak najszybciej o nich zapomnieć, a nie roztrząsać cóż mogły znaczyć i czy były prorocze. Pozwoliłam sobie jednak na tę złośliwość względem własnego samopoczucia i wczorajszego poranka zapisałam prędko to, co zbudziło mnie w nocy zlaną potem.
Mój zen zaczynał się w ciasnym pomieszczeniu, z którego było równie ciasne wyjście prowadzące do sieci przedziwnych korytarzy, wąskich i niskich po których mogłam się poruszać tylko na ugiętych kolanach. Wszędzie wokół mnie wisiały migoczące pnącza, ściany porastały grzyby, których gatunku nie znam ale o których byłam przekonana, że są trujące. Przemykałam więc, starając się niczego nie dotknąć, z palącym uczuciem, że ktoś lub coś mnie ściga. Co chwila potykałam się o coś, mimo, że droga była równa i pozbawiona wszelkich korzeni czy kamieni. Co chwla skręcałam w boczne korytarze w poszukiwaniu miejsca w którym mogłabym się schować, wszędzie jednak docierał mnie bliżej niezidentyfikowany dźwięk utwierdzający mnie jedynie w tym, że to przed czym uciekam zamiast być coraz dalej było coraz bliżej, a ja nie miałam żadnych szans. W końcu zrezygnowana schowałam się pod wielkim liściem pokrytym gęstą, olejną farbą o zapachu palonego tytoniu i słonej wody, jednak to co mnie ścigało dopadło mnie. Zbudziłam się nim zdołałam się przekonać co to było.
Nie mam daru do interpretacji snów, żaden też ze mnie wróżbita. Ucieczka we śnie jednak zawsze sugeruje uciekanie przed czymś w codziennym życiu, życie w stresie i problemy z którymi sobie nie radzimy. Oczywiście nie przyznaje się do niczego z powyższych. Trujące grzyby sugerują straszną, zaraźliwą chorobę, co by się całkiem zgadzało, wciąż jednak nie wiem czym może być tajemniczy dźwięk od którego próbuję się ukryć pod wielkim liściem. I dlaczego liść ten miał zapach tytoniu i słonej wody?
Gdyby mogła pani wesprzeć moją analizę swoim doświadczeniem, chętnie przeczytam Pani opinię.
Dina Harlow

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Matthew C. Gallagher

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 178
C. szczególne : zawadiacki uśmiech, podczas którego jego prawa brew zawsze unosi się nieco wyżej niż lewa; dołeczki w policzkach
Galeony : 1171
  Liczba postów : 873
http://www.czarodzieje.org/t17284-matthew-c-gallagher
http://www.czarodzieje.org/t17287-matthew-c-gallagher#484355
http://www.czarodzieje.org/t17286-matthew-c-gallagher#484354
http://www.czarodzieje.org/t17285-matthew-c-gallagher#484235
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyPon Lis 11 2019, 21:14

Szanowna Pani Profesor,

Długo zastanawiałem się nad tym czy powinienem w ogóle opisywać ten sen, ale gdybym miał wybrać najstraszniejszy to byłby to zdecydowanie ten, który przyśnił mi się jakieś półtora roku temu. W ten marze i ja, i Carmel byliśmy dużo młodsi, chociaż trudno mi określić nasz dokładny wiek. Zaczęło się zresztą dość niewinnie, bo wraz z moją siostrzyczką trenowaliśmy razem latanie na miotle w ogrodzie. Szło nam na tyle dobrze, że w pewnej chwili wypuściłem otrzymanego niegdyś od ojca znicza i oboje próbowaliśmy go złapać. Wtedy jednak Carmel uderzyła głową o gałąź. Nie pamiętam już do końca dalszej części tego snu, ale wiem, że później widziałem ją w tym śnie w trumnie. To było na tyle straszne i realistyczne, że od razu się obudziłem i postanowiłem ją odwiedzić, by sprawdzić czy wszystko z nią w porządku.
Słyszałem jednak, że jeśli śnimy o bliskim w trumnie, to podobno wcale nie oznacza to nic złego. Wręcz przeciwnie, podobno po takim śnie najczęściej tę osobę spotyka ogromne szczęście. Jeśli za to dobrze pamiętam, to kilka dni później moja siostra wspaniale zdała wszystkie SUMy. Zastanawiałem się tylko dlaczego akurat graliśmy w quidditcha, skoro Carmel raczej stroni od tego sportu. Wydaje mi się, że mogło to mieć związek również z moimi obawami o to czy uda mi się powrócić do drużyny. Z drugiej strony może to być również moja nadinterpretacja, a tło zdarzeń mogło nie mieć żadnego znaczenia - wszak naszej rodzinie quidditch towarzyszy od bardzo dawna.

Matthew C. Gallagher (Slytherin, IX rocznik)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Doubravka Ježekova

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 157 cm
C. szczególne : Filigranowa figura
Galeony : 61
  Liczba postów : 38
http://www.czarodzieje.org/t17622-doubravka-jezekova
http://www.czarodzieje.org/t17703-czeski-jezyk#497695
http://www.czarodzieje.org/t17702-doubravka-jezekova#497684
http://www.czarodzieje.org/t17697-doubravka-jezekova#497522
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyWto Lis 12 2019, 01:11

Szanowna Pani Profesor,

Sny mają wielką moc – wierzę, że każdy niesie ze sobą jakąś wiadomość, dlatego skrupulatnie prowadzę własny sennik, by móc być w stanie analizować te podprogowe znaki podsyłane mi przez moją podświadomość. Miałam w swoim życiu wiele złych snów – ten jednak wywarł na mnie szczególnie  duże… wrażenie to złe słowo, ale odbił się mocno. Obudziłam się ze krzykiem i łzami w oczach, cała się trzęsąc.
Przedstawiam Pani dokładny opis z mojego sennika:

On. Stoi na drugiej stronie ulicy mugolskiego miasta. Mojego miasta… Mam wrażenie, że jesteśmy z dwóch różnych światów. On jest czarodziejem czystej krwi, ja zaś mugolakiem, w którego rodzinie po wielu latach znowu obudziły się magiczne zdolności. I mogłoby się wydawać, że to nie ma znaczenia – przecież w
Souhvězdí nikt nie bierze pod uwagę tego, w jakiej rodzinie się urodziło. Jednak mam wrażenie, to tworzy przepaść między nam.
Jest ubrany w długi, czarny płaszcz. Jego włosy są w nieładzie, targane przez wiatr. Zawsze był blady, ale teraz wydawał się być niczym ściana. Czy to przez to zimno? Widzę jego wzrok… i jest tak różny od tego, co zwykłam widzieć. Nie ma w jego oczach tych ogników i zapału. Jest zaś… pustka? Nie. To zupełnie coś innego… bardziej jak pogarda. Odraza.
Dlaczego?
Chcę zrobić pierwszy krok. Przekroczyć ulicę nas dzielącą. Uderzam jednak ciałem w ścianę, która mnie powstrzymuje. Czuję jak zimno. Dreszcz przechodzi przez całe moje ciało na chwilę mnie paraliżując. W pierwszym momencie chciałam wyciągnąć różdżkę, krzyknąć „Bombarda maxima” i zniszczyć to, co stało między nami. Ale nie mogłam – wokół było wielu niczego nieświadomych mugoli… Wydawali się być jak zombie. Robili tylko za tło… statyści w przedstawieniu.
Uderzam pięścią w ścianę. Ból przeszywa moją rękę. Czyżbym coś złamała? Nie przejmuję się tym. Uderzam raz jeszcze. I kolejny… I kolejny.
A On stoi. I patrzy. Cały czas tym samym wzrokiem pełnym pogardy. Czuję jak łzy napływają mi do oczu.
Jak mogłaś? – słyszę jego słowa w swojej głowie. No tak. Zawsze był w tym dobry. Nie raz, nie dwa na lekcjach przekazywał mi informacje, które chciał, by dotarły tylko do moich uszu…
Ja nie potrafię mu odpowiedzieć. Krzyczę, ale On nie jest w stanie tego usłyszeć.
Robi krok, zbliżając się do krawędzi jezdni… Mimo że jest czerwone światło. Krzyczę, by uważał. Ale On nie słyszy. Stawia kolejny krok, tym razem stając już na ulicy. Wystawiając siebie na uderzenie ciężarówki. Słyszę pisk opon, ale kierowca nie ma szans odpowiednio szybko zareagować. Uderza w Niego. A ja na to patrzę, nie mogąc zrobić nic, wciąż blokowana przez niewidzialną ścianę.
W tym momencie się obudziłam.

Moja interpretacja: Przeraźliwie się boję utraty Jego osoby. Mimo że jesteśmy teraz w dwóch różnych krajach, wciąż się o niego martwię. Rozstaliśmy się w raczej… średnio przyjemnych relacjach, co powoduje, że może czuć zawód wobec mojej osoby. Boję się, że ten sen może być znakiem, że już nigdy między nami nie będzie dobrze.
Jak Pani sądzi, Pani Profesor? Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji.
 
Pozdrawiam,
Doubravka Ježekova


Ostatnio zmieniony przez Doubravka Ježekova dnia Czw Lis 14 2019, 14:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Caelestine Swansea

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Wzrost : 163cm
C. szczególne : piegi
Galeony : 699
Dodatkowo : jasnowidzenie
  Liczba postów : 365
http://www.czarodzieje.org/t17494-caelestine-swansea#491230
http://www.czarodzieje.org/t17549-celeste#492232
http://www.czarodzieje.org/t17580-michael-angelo#493038
http://www.czarodzieje.org/t17526-caelestine-swansea#491698
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptySro Lis 13 2019, 18:21

Szanowna Pani Profesor,

pamiętam sen, w którym młoda matka, może dwudziestoparoletnia, tuliła w swoich ramionach dziecko. Niemowlę. Nie scena była straszna, choć było ciemno. Noc. Zaledwie ulotna smuga światła świecy smagała twarz czarownicy i zawiniątka w jej ramionach. To jej grymas, wykrzywiony w parszywym bólu i oczy. Piękne, migdałowe, zalane łzami, nieobecne i jednocześnie tak desperacko szukające cienia życia w gasnącym ciałku syna.

Gorsza jeszcze od tego była świadomość, że to nie był sen, Pani Profesor. Ludzkie wyobrażenie nie byłoby w stanie wymyślić tak ogromnego cierpienia. Tak dotkliwego, a żadne słowa nie mogłyby go opisać.

Nie potrafię go zinterpretować inaczej, niż stwierdzeniem, że świat, w którym matka opłakuje śmierć dziecka jest strasznym miejscem.

Caelestine Swansea
Hufflepuff, Vi rok


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Gunnar Ragnarsson

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 21
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 188 cm
C. szczególne : blizna z pazurów wzdłuż kręgosłupa do połowy pleców; na ramionach tatuaże run nordyckich wpisanych w islandzką, mistyczną symbolikę i zarys skalnych grani
Galeony : 440
Dodatkowo : Prefekt
  Liczba postów : 357
http://www.czarodzieje.org/t17572-gunnar-e-ragnarsson#492803
http://www.czarodzieje.org/t17577-son-of-ragnar#493011
http://www.czarodzieje.org/t17578-huugin#493014
http://www.czarodzieje.org/t17571-gunnar#492793
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptySro Lis 13 2019, 18:30

Praca domowa - sen i interpretacja

W tym śnie ścigała mnie horda czerwonych kapturków po lesie, które z jakiegoś powodu przetransmutowały się następnie w leśne trolle. Odcięły mi drogę. Zatrzymałem się przed jednym z drzew i choć tak naprawdę żaden z nich nie stał przede mną i miałem przestrzeń do ucieczki, nie mogłem już dalej biec. Wtedy, czując tą znajomą ciężkość, jakby siła stada buchorożców dociskała mnie do podłoża, zdałem sobie sprawę, że śnię. Jeden z trolli krzyknął do mnie: "Hej, nie budź się. To niesprawiedliwe!".

Trudno mi powiedzieć, co znaczył ten sen. Z pewnością ucieczkę, przed czymś, w życiu prywatnym, a próba obudzenia się? Trudną, podjętą decyzję o powrocie do rzeczywistości. Komiczny charakter trolla, który zabronił mi się budzić był może jeszcze desperacką próbą umysłu do zatrzymania się w sennych marach, z dala od trudów prawdziwego życia, które często okazuje się bardziej dotkliwe, niż horda niegroźnych trolli, nie mogących wyrządzić ci w twoim własnym śnie żadnej krzywdy.

Gunnar Ragnarsson,
Slytherin, II rok studiów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Frea Ragnarsdóttir

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 164
Galeony : 52
  Liczba postów : 49
http://www.czarodzieje.org/t17781-frea-ragnarsdottir
http://www.czarodzieje.org/t17801-frea#501221
http://www.czarodzieje.org/t17802-garibaldi#501226
http://www.czarodzieje.org/t17795-frea-ragnarsdottir
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyCzw Lis 14 2019, 13:06

Szanowna Pani Profesor,

Jeszcze jakiś czas temu co noc dręczyły mnie koszmary, ale mam nadzieje, że ten etap mam już za sobą. Jeden pamiętam jednak szczególnie dobrze, chociaż chciałabym jak najszybciej o nim zapomnieć.
Wszystko działo się gdzieś w Skandynawii, nie wiem dokładnie gdzie. Nic nie wyglądało tak, jak powinno, coś mi jednak podpowiadało, że jestem blisko domu rodzinnego. Próbowałam go znaleźć, ale z minuty na minutę robiło się coraz ciemniej, aż w końcu nie widziałam nic. Zaczęłam biec, jednak nie poruszałam się. Stałam w miejscu i nie mogłam się ani cofnąć, ani pójść do przodu. Wtedy się obudziłam.
Szczerze mówiąc nie wiem jak mam interpretować ten sen. Wiem tylko tyle, że dość mocno się na mnie odbił i przez pewien czas ciągle miałam go gdzieś z tylu głowy. Być może jest to przypomnienie, że nie zamknęłam jeszcze starego rozdziału i nadal żyje przeszłością. Myślę, że może być to również spowodowane strachem zakończenia pewnego etapu w życiu.

Frea Ragnarsdóttir,
II rok studiów, Ravenclaw
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Izaak Juda Rothschild

Student Hufflepuff
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 178
C. szczególne : Mocno uwydatnione żyły
Galeony : 56
  Liczba postów : 63
http://www.czarodzieje.org/t17811-izaak-juda-rothschild#501695
http://www.czarodzieje.org/t17815-pozyczkobiorcy-izaaka
http://www.czarodzieje.org/t17837-izaak-juda-rothschild
http://www.czarodzieje.org/t17814-izaak-juda-rothschild
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyCzw Lis 14 2019, 13:47

Szanowna Pani Profesor

We śnie stoję na pustej scenie, jestem ubrany w długie powłóczyste szaty, a światło niewiadomego pochodzenia mnie oślepia. Chce zerwać te niewygodne ubranie, lecz ono jest na stałe przyklejone do mojego ciała, szarpie się tak, odczuwając podświadomy i niczym nieuzasadniony lęk, wiem, że jeżeli nie zdejmę tych szat, nie ucieknę, a one wciąż nie chodzą się odczepić od mojej, skóry. Właściwie z każdą próbą zerwania ich, zaciskają się coraz skuteczniej, utrudniając mi wykonywanie jakichkolwiek czynności. Irracjonalny lęk kumuluje się, a szaty zaciskają się do tego stopnia, że utrudniają mi oddychanie. Wtedy światła gasną, a ja się budzę.

Pierwszym co nasuwa się na myśl, kiedy próbuje rozwikłać znaczenie tego snu, jest to, że szaty są symbolem tradycji, ukształtowanych norm i odtwórczości. Wiąże ten koszmar, z tym co robię. Co, jeżeli znaczy on, że nigdy nie będę w stanie wyjść poza ramy, a moja kreatywność jest skazana na porażkę. Czy jestem skazany na porażkę? A może pani profesor widzi w tym śnie inne, drugie dno, którego mi nie udało się dostrzec. Sen powraca, z mniejszą lub większą częstotliwością nie raz wydaje mi się, że walczę godzinami, a innym razem cała scena rozgrywa się w zaledwie kilkanaście sekund.
Izaak Juda Rothschild, Hufflepuff II Rok studiów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Morgan A. Davies

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 162
C. szczególne : klątwa zaklęć (-> kuferek)
Galeony : 55
Dodatkowo : Kapitan drużyny Gryfonów
  Liczba postów : 855
http://www.czarodzieje.org/t17419-morgan-a-davies#488348
http://www.czarodzieje.org/t17423-znajomoesci#488376
http://www.czarodzieje.org/t17421-listy-do-moe#488357
http://www.czarodzieje.org/t17420-moe-davies#488355
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyNie Lis 17 2019, 09:10Szanowna Pani Profesor Jones,


w ramach zadania domowego podsyłam treść snu, który w ostatnich dniach sprawia, że wstaję z łóżka mocno skonsternowana i w ciężkim szoku.

Sen zaczyna się od tego, że otwieram w nim oczy ze świadomością, że przespałam mecz quidditcha. Może to oznaczać z jednej strony przegapienie czegoś ważnego, jakąś szansę, która byłaby ważnym wydarzeniem na tle całego życia. Albo to, że mam o sobie zbyt wysokie mniemanie i drużyna wcale przesadnie mnie nie potrzebuje.

Zaraz po nerwowym podniesieniu się, w oknie widzę głowę Hala profesora Cromwella, która mówi, żebym szła za pająkami. Cudza głowa bez ciała może symbolizować konieczność poszukania innych dróg, a, że to przyjazna głowa, wedle podręcznika powinna ona dawać komfort i spokój. I to by się zgadzało z przyjaznym wyrazem twarzy Hala.

Kiedy zrywam się z łóżka, w drzwiach widzę czekającą na mnie akromantulę, pospieszającą mnie ruchami tych swoich nibynóżek, czy tam nogogłaszczek, by ruszyć za nią, jednak, w momencie minięcia progu, budzę się. Duże pająki mogą oznaczać duże wyzwanie albo straty finansowe. Albo jedno i drugie. Poganianie to znak, że przed czymś powstrzymuje mnie wpływowa osoba. Przekraczanie progu to przeprowadzka, ale skoro budzę się w trakcie, to chyba mam na to jeszcze sporo czasu. Przechodzenie przez drzwi lub wychodzenie mówią o nowych wyzwaniach, zamykaniu pewnych etapów i samotnym działaniu.

Sama nie wiem, co o tym myśleć. Ale za dużo ostatnio tych pająków.

Ściskam,

Moe

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Charlie O. Rowle

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 188cm
C. szczególne : łobuzerski, i rozbrajający uśmiech. nadmiar energii, szerokie ramiona i plecy
Galeony : 295
  Liczba postów : 303
http://www.czarodzieje.org/t17714-charlie-oliver-rowle#498256
http://www.czarodzieje.org/t17719-aniolki-charliego#498308
http://www.czarodzieje.org/t17716-cygaro#498257
http://www.czarodzieje.org/t17715-charlie-oliver-rowle#498254
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyNie Lis 17 2019, 12:40

Szanowna Panno Jones,

postanowiłem spróbować odrobić zadaną przez Panią pracę domową, jednak lojalnie uprzedzam — to naprawdę dziwny sen, a do tego moja interpretacja może niezbyt spodobać się pod względem moralno-poglądowym. Mam jednak nadzieję, że Pani zrozumie.

Wszystko zaczęło się niewinnie, siedzieliśmy razem z rodziną w ogrodzie. Ojciec czytał gazetę, moi bracia dyskutowali, Emily piła herbatę z obrażoną miną, a ja jadłem ciasteczka. Czekoladowo-pomarańczowe, moje ulubione. Rozmawialiśmy, było nudno. Nagle ojciec zamienił się w zielony szlam i zniknął, Alan i Dominki też przepadli, przez co zostałem z siostrą sam. Chciałem ją ratować i nawet złapałem za rękę, ale zaczęły ją wciągać krwistoczerwone ręce, a za nią pojawiać się twarze. Byli to jej przyjaciele — mugole, osoby pozbawione częściowo lub całkiem błękitnej, czystej krwi. Krzyczeli, że należy do nich i to był jej wybór, a potem przyjdą po moich braci, wysyłając najlepsze kusicielki, żeby zniszczyć nasz ród. Bo ja to bym nie uległ. Na szczęście wyciągnąłem ją w porę z pomocą jej narzeczonego. To było okropne, potem się obudziłem.

Wydaje mi się, że to przez jej złe towarzystwo, którym się przejmuję. Mogłaby zrobić coś głupiego, na szczęście ma teraz naprawdę przyzwoitego czarodzieja za przyszłego męża, który mam nadzieję, się nią zaopiekuję tak, jak ja to robiłem. Może to oznaczać przegnany strach, prawda? Boje się też, że moja rodzina się splami, ale to chyba normalne dla osób z czystą krwią. Na szczęście to nadal moje ulubione ciasteczka.
 
Chalres O. Rowle, Slytherin, IX rok.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 157
C. szczególne : drobna budowa ciała, burza rudych włosów
Galeony : 437
Dodatkowo : Prefekt Naczelny, animag (ryś)
  Liczba postów : 1737
http://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
http://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
http://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
http://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyNie Lis 17 2019, 12:56

Szanowna Pani Profesor Jones,


przykro mi to pisać, jednak nie pamiętam zbyt wielu swoich snów przez to, że zwykle nic mi się nie śni. Na szczęście udało mi się pospać nieco dłużej w ostatni weekend, dzięki czemu miałam okazję przeżyć dość dziwną, senną przygodę.

Był maj, odbywał się jeden z konkursów muzycznych z instrumentami smyczkowymi, w którym brałam udział. Gdy wyszłam na scenę ze swoimi skrzypcami, gotowa zagrać jedną z sonat mugolskiego artysty, okazało się, że cała sala pełna jest zwierząt, zamiast ludzi. W loży siedziały lisy, a w pierwszym rzędzie ślimaki. Przy drzwiach pilnował ubrany we frak tygrys, a pod sufitem — w szklanym pudełku — wił się olbrzymi żmijoptak. Zwierzęta wyglądały na zniecierpliwione, zaczęły nawet krzyczeć ludzkim głosem słowa, które rozumiałam! Zagrałam im więc, a gdy kurtyna opadła, skrzypce okazały się świstoklikiem i przeniosły mnie pod Ministerstwo Magii.

Nie jestem pewna, jak to poprawnie interpretować. Wydaje mi się, że to wyrzuty sumienia, że nie mam wystarczająco czasu na muzykę, bo skupiłam się na nauce w tym roku i pisaniu pracy zaliczeniowej. Zwierzęta też mogą oznaczać, że mam zaległości z ONMS, a także symbolizować uczniów, którym w jakiś sposób pomagam? Może to lęk przed tym, że nie dam rady zrobić wszystkiego, co sobie zaplanowałam. Ministerstwa jednak odczytać nie potrafię, bo nie miałam z tym miejscem częstej styczności -chyba że to wskazówka dotycząca pracy, którą powinnam podjąć.

 Nessa M. Lanceley, Slytherin, rok X.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Alexander D. Voralberg

Nauczyciel
Wiek : 34
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 197,9
C. szczególne : Wysoki wzrost, olbrzymia blizna na ciele, blizny wokół ust, brak węchu i smaku, prawie białe oczy z ciemniejszą obwódką
Galeony : 106
Dodatkowo : Bezróżdżkowość
  Liczba postów : 400
http://www.czarodzieje.org/t17470-alexander-d-voralberg
http://www.czarodzieje.org/t17590-harem-voralberga#497045
http://www.czarodzieje.org/t17584-poczta-alexandra#493071
http://www.czarodzieje.org/t17573-alexander-d-voralberg
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Gracz
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptySob Lis 30 2019, 21:05Droga April,


....Nawet się zaśmiałem. Wiedz jednak, że o ile marynarka w kratę (co to jest w ogóle za kolor) jeszcze ujdzie, to w życiu nie założyłbym aż tak źle dobranych butów!


ściskam mentalnie,

Alexander
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Listonosz

Galeony : 3610
  Liczba postów : 2969
Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Specjalny
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April EmptyPon Gru 30 2019, 03:55
Mam nadzieję, że wybaczysz ten kiczowaty prezent, ale nie mogłem się powstrzymać. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
~Hal Cromwell


Dolaczony podarunek:

zloty znicz - pozytywka
O przedmiotach mozna przeczytac wiecej w spisach.


Do ratowania życia ulubionego dziecka (chrzestnego!)


Dolaczony podarunek:

rentgenowskie okulary diagnostyczne (+2 uzdrawianie)
O przedmiotach mozna przeczytac wiecej w spisach.Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Hela, sowa śnieżna April QzgSDG8
Hela, sowa śnieżna April Empty


PisanieTemat: Re: Hela, sowa śnieżna April   Hela, sowa śnieżna April Empty

Powrót do góry Go down
 

Hela, sowa śnieżna April

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Hela, sowa śnieżna April QCuY7ok :: 
poczta
-