Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share
 

 Xion Grey

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Xion Grey

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 12
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 1.47 m
C. szczególne : szczupła, drobna i przede wszystkim delikatna
Galeony : 68
  Liczba postów : 13
http://www.czarodzieje.org/t17355-xion-grey
http://www.czarodzieje.org/t17359-relacje-xionowe
http://www.czarodzieje.org/t17358-xin#487300
http://www.czarodzieje.org/t17354-xion-grey
Xion Grey QzgSDG8
Gracz
Xion Grey Empty


PisanieTemat: Xion Grey   Xion Grey EmptyWto Cze 25 2019, 21:31


Xion Grey

DATA URODZENIA 12.12.2006
CZYSTOŚĆ KRWI 75%
MIEJSCE URODZENIA Dolina Godryka
MIEJSCE ZAMIESZKANIA rodzinna posiadłość nieopodal Doliny Godryka
W HOGWARCIE JEST OD KLASY I
OBECNIE JEST NA ROKU II
WYMARZONY DOM nigdy nad tym się nie zastanawiała
WYBRANY WIZERUNEK Kristina Pimenova

Wyglad

WZROST 1.47 m
BUDOWA CIAŁA szczupła, drobna i przede wszystkim delikatna
KOLOR OCZU głęboki niebieski odcień czystego nieba
KOLOR WŁOSÓW ciemny blond
ZNAKI SZCZEGÓLNE -
PREFEROWANE UBRANIA Na pewno są to stroje dziewczęce, w końcu wychowała się wśród kobiet i doskonale zna swoją wartość. Jej gust i garderoba na pewno nie raz się zmieni i zaskoczy wszystkich, ale na razie to tylko dziecko.  


Charakter


"Prawda jest taka, że ludzie mają pewną wspaniałą cechę. Zmieniają się."

Charakter kształtuje się z wiekiem i środowiskiem, z jakim spotykamy się na co dzień. Nie mogę dokładnie określić jej charakteru i powiedzieć, że o to ta Xion Grey jest taka i będzie taka na zawsze. W tym wieku wybiera się między dobrym zachowaniem a złym — często nie znając granicy między nimi. Poszukujemy swojej drogi. Znajdujemy nowe zainteresowania. Porzucamy je, aby znowu znaleźć kolejne. Zapał dziecka jest intensywny, ale też i szybko się kończy. Dzieci nie rodzą się z wypracowaną dyscypliną, tak samo, jak dorośli. Młoda Grey'ówna łatwo się zachwyca wszystkim, ma duże nadmiar ciekawości do wszystkiego, co wydaje się, chociaż mniej nudne niż nudne rzeczy. Jednak nadal ma swoje stałe hobby, pasje, zainteresowania... Głównie nie rozstaje się ze swoją talią kart tarota, którą dostała od prababci. Zna większość roślin, bo wiedza ta obowiązkowo przekazywana jest w ich rodzie z babki na matkę, z matki na córkę. Uwielbia się bawić, podróżować, tańczyć. Jest raczej ruchliwym dzieckiem. Mądrym jak na swój wiek, aż za bardzo. Chociaż nadal to tylko dziewczynka, która kieruje się emocjami i impulsami. Odważna i przede wszystkim honorowa. Nienawidzi niesprawiedliwości i kłamstw. Sama swoją szczerością nie raz zagięła dorosłego. Zauważa więcej niż rówieśnicy w jej wieku. Jest dobrą obserwatorką. Cierpliwość raczej nie należy do jej najmocniejszych stron. Nie jest typem łobuziary, ale na pewno jest wyszczekana jak mało kto i nieraz zaszła nauczycielom za skórę. Pewność siebie, bycie dumną z tego, że jest kobietą i przede wszystkim ze swojego rodu to pierwsze co zostało jej zaszczepione. Babcia pragnie dla dziewczynki jak najlepiej, dlatego przeniosła na Xion całą swoją uwagę. Przecież nie pozwoli, aby dziewczynka zmarnowała się tak jak jej matka.

Historia


"Takie małe, a tak wnerwia."

Moja mama przechodziła ciążę dość ciężko i gdybym to wiedziała, kiedy siedziałam w jej brzuszku, na pewno pozwoliłabym lepiej jej to wszystko znieść. Mimo wsparcia rodziny i domowych specyfików, Xanthea musiała znosić wyrzuty rodziny, a ja również to wszystko odbierałam na swój sposób, ponieważ szybko wepchałam się na ten świat; chyba w końcu chciałam zakończyć rodzinę niedopowiedzenia. Na pewno moje narodziny rozczuliły wszystkich i mimo tego, że moja mama postanowiła mnie zostawić pod opieką babci i dziadka, myślę, że również mnie kochała. Z czasem moje myślenie i postrzeganie tej sytuacji zmieniło się diametralnie.

"Z chmurami sobie radzę, ale nie mogę walczyć z zaćmieniem..."

Wychowałam się w leśnym domku nieopodal Doliny Godryka. Spędzałam czas głównie wśród kobiet, a jedynym mężczyzną w moim życiu był dziadek, dla którego byłam najważniejsza na całym świecie. To do niego zawsze biegłam, kiedy potrzebowałam wsparcia i ochrony przed wielkimi ambicjami mojej babci Xymerii. Chyba nie chciała, żebym zmarnowała się tak jak jej córka, a moja matka Xanthea. Mówiła mi, że muszę być lepsza i odpowiedzialna. Przestrzegać tradycji rodu, kochać naturę, która jest wielkim darem. Dużo czasu spędzałam z nią w ogrodzie, przy książkach zielarskich i nawet w domu, gdzie woń ziół dostawała się do każdego pomieszczenia. Czasami męczyło mnie to, ale w dużej mierzę, również fascynowało. Głównie spędzałam czas na nauce roślin, wróżb czy przyglądaniu się, jak warzy się eliksiry. Szybko nauczyłam się latać na miotle, a magia sama co jakiś czas uwalniała się z mojego ciała, aby dać znać, że niedługo sama zawitam wśród uczniów Hogwartu. Wszyscy bardzo się z tego cieszyli.
Bywało, że babcia wyjeżdżała gdzieś, a wtedy z dziadkiem bawiliśmy się naprawdę świetnie, mogłam również liczyć na moje kuzynki, chociaż kiedy poszły do Hogwartu lub pracy, nie widywałam się z nimi często. Marzyłam, aż sama w końcu wyrwę się z tego magicznego miejsca. Chciałam poznać inny świat.

"Dzisiejszy dzień to dla mnie pierwszy i ostani dzień wieczności."

Kiedy dostarczono mi list z Hogwartu byłam przeszczęśliwa. Mimo że bardzo brakowało mi rodziców i często zastanawiałam się, kim jest mój tato, moi dziadkowie i kuzynki bardzo mnie wspierali, dlatego nie czułam lęku przed czymś nowym, a podekscytowanie i pewność siebie. W szkole magii poznałam wielu wspaniałych ludzi. Do nauki podchodziłam pilnie, ponieważ nie chciałam zawieść babci i też myślałam, że jeśli będę dobrze się uczyć moi rodzice w końcu pojawią się w drzwiach domu Grey'ów i już zawsze będziemy razem. Oczywiście powoli traciłam nadzieje, a słowa babci, która wiecznie nie lubiła mojej mamy, utwierdzały mnie w przekonaniu, że moja mama chyba jednak mnie nie chciała. Jak mogła się czuć dwunastolatka? Nie znając najbliższych jej osób, obserwując inne dzieci, które miały pełne rodziny. Oczywiście Xymeria i Aleksander świetnie sobie radzili, ale przecież to nie było to samo. Zawsze pragnęłam czegoś więcej. I tak wielu rzeczy nie rozumiałam. Moje życie było naprawdę dobre i samo układało się jak prosta, mało skomplikowana układanka. Pozwalałam sobie zapomnieć o rodzicach, całą miłość przenosząc na babcie i dziadka. To przy nich czułam się bezpiecznie. Miałam nadzieje, że nikt nie odważy się, zburzyć tego spokoju w moim życiu.

Rodzina


★ Xanthippe Grey - nestorka rodu, czarownica dużo potężniejsza, niż się wydaje. Skarbnica wiedzy czarnomagicznej, choć ciężko ją nakłonić do podzielenia się nią. Szczególną więź nawiązała ze swoją wnuczką Xeililą.
★ Xymeria Grey - najstarsza córka Xanthippe, nieodrodna, charakterna przedstawicielka swego rodu. Dominująca osobowość, pełna ambicji. Bywa ciężka do zniesienia, zwłaszcza przez swój upór w twierdzeniu, że wie co jest dobre dla innych.
★ Alexander Grey - mąż Xymerii, zdecydowanie od niej starszy. Poczciwy, ciepły staruszek, któremu zależy przede wszystkim na szczęściu rodzinnym. Wnuczka, Xion, jest jego oczkiem w głowie.
★ Xeilila Grey - najstarsza córka Xymerii, w prostej linii dziedziczka rodu. Bardzo potężna czarownica, przed którą świat roślin nie ma tajemnic. Od babci nauczyła się wiele w dziedzinie czarnej magii i bywa skłonna do dzielenia się wiedzą z siostrami czy kuzynkami. Niestety moc jest również źródłem jej szaleństwa i często nie wiadomo, czego się po niej spodziewać.
★ Xanthea Grey - młodsza siostra Xeilili obdarzona darem jasnowidzenia. Utalentowana zielarka, która swego czasu dała się pochłonąć półświatkowi. Zaszła w ciążę w młodym wieku i przez wiele lat była w związku ze swoją kuzynką, przez co pokłóciła się z Xymerią i nie mieszka w rodzinnej posiadłości.
★ Xaylah Grey - córka młodszej siostry Xymerii, kuzynka Xanthei i jej prawdziwa miłość. Jej ojciec trafił do Azkabanu za notoryczne łamanie prawa. Xaylah mocno siedzi w przemytniczym świecie i świetnie sobie w nim radzi.
★ Siostry, kuzynki i ich rodziny.

Ciekawostki


★ Nie znam świata mugoli, wychowałam się wśród magicznej społeczności. Do mugoli podchodzę z dużą ostrożnością, ale i także ciekawością.
★ Mimo, że nie znam konstelacji gwiazd, uwielbiam obserwować niebo. Nieznajomość nazw gwiazdozbiorów nadal mnie męczy, ale astronomia i astrologia to trudne dziedziny. Ja po prostu chce znać ich nazwy i wiedzieć jak odznaczają się na niebie. Czytać to co ukryte, podążać za północną gwiazdą, kiedy się zgubie.
★ Nowiutkiego tarota dostałam na swoje jedenaste urodziny od mojej prababci Xanthippe. Uwielbiam karty, nadal je mam mimo że są nieco podniszczone, przez to że często ich używam.
★ Uwielbiam woń ziół, który roznosi się po naszym domu. Skrywają one wiele właściwości i tajemnic. Uwielbiam opiekować się roślinami i z nimi rozmawiać. Bardzo dużo wiem na ich temat.
★ Często nucę sobie pod nosem.
★ Lubię spędzać czas na łonie natury wśród kwiatów, drzew i krzewów.
★ Zamiast opiekować się zwierzakiem, mam swoje kłaposkrzeczki.
★ Ciotki w pierwszej klasie sprezentowały mi sowę, którą nazwałam Xin. Często pisze listy z ciotkami i kuzynkami. Do mamy jeszcze nigdy nie odważyłam się napisać. Nigdy nie kończę listu palę go lub wyrzucam do kosza.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Xion Grey

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 12
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 1.47 m
C. szczególne : szczupła, drobna i przede wszystkim delikatna
Galeony : 68
  Liczba postów : 13
http://www.czarodzieje.org/t17355-xion-grey
http://www.czarodzieje.org/t17359-relacje-xionowe
http://www.czarodzieje.org/t17358-xin#487300
http://www.czarodzieje.org/t17354-xion-grey
Xion Grey QzgSDG8
Gracz
Xion Grey Empty


PisanieTemat: Re: Xion Grey   Xion Grey EmptyCzw Cze 27 2019, 13:01

Kuferek jest, więc można już sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Dorien E. A. Dear

Nieokreślony
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 183
C. szczególne : Złota obrączka
Galeony : 2570
Dodatkowo : Mąż i ojciec
  Liczba postów : 897
http://www.czarodzieje.org/t14237-d-e-a-dear
http://www.czarodzieje.org/t14351-dead#379532
http://www.czarodzieje.org/t14509-lumiere
http://www.czarodzieje.org/t14386-skrzynia-umarlaka#380806
Xion Grey QzgSDG8
Moderator
Xion Grey Empty


PisanieTemat: Re: Xion Grey   Xion Grey EmptyPią Cze 28 2019, 10:31GRYFFINDOR!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę
Życzymy

miłej gry!______________________


When passion colors everything
I dance entangled with my dear
She pulls my every string
Completely rapt with what I hear
When passion colors everything
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Sponsored content

Xion Grey QzgSDG8
Xion Grey Empty


PisanieTemat: Re: Xion Grey   Xion Grey Empty

Powrót do góry Go down
 

Xion Grey

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Xion Grey QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniow
-