Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 [EVENT] Skradziony skarb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Vivien O. I. Dear
Vivien O. I. Dear

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 171
C. szczególne : Bardzo chuda sylwetka
Galeony : 1605
Dodatkowo : ścigająca Slytherinu
  Liczba postów : 2172
http://www.czarodzieje.org/t14309-vivien-o-i-dear
http://www.czarodzieje.org/t14332-w-odchlani#378419
http://www.czarodzieje.org/t14330-poczta-void
http://www.czarodzieje.org/t14333-vivien-o-i-dear#378429
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Moderator
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 19:26
Skradziony skarbW mrocznym półświatku łowców artefaktów, chyba każdy zna nazwisko Leroya Gainsborougha. Mężczyzna zasłynął ze skompletowania naprawdę wielkiej kolekcji artefaktów - od tych najczystszych, po najbardziej mroczne. Pogłoski głoszą, że przez jego dłonie przeszły miliony mniej lub bardziej cennych przedmiotów, zaś większość z nich spoczywa w skarbcu w jego rezydencji gdzieś na południu Walii. Wśród niektórych członków półświatka pojawiają się plotki, że Gainsborough stworzył aż trzy horkruksy.
W tej plotce jest ziarno prawdy - Gainsborough był do niedawna posiadaczem dwóch horkruksów, które pozwoliły mu na wygodne i spokojne życie z dala od zgiełku. Mężczyzna usatysfakcjonowany swoimi zbiorami wycofał się z życia przestępczego. Na jego nieszczęście, jeden z jego głównych przeciwników - Cillian Moers odnalazł pierwszego horkruksa i zniszczył go, co znacząco wpłynęło na stan zdrowia Gainsborougha. Choć mężczyzna nie mógł umrzeć, jego kondycja mocno się pogorszyła, co wykorzystali ludzie Moersa plądrując część jego skarbca.
Gainsborough nie mógł pogodzić się ze stratą sporej części dzieła swojego życia, ale również z wygraną Moersa. Sam nie był w stanie odzyskać skarbu, jednak korzystając ze swoich szerokich kontaktów - nie tylko w półświatku, ale również w Ministerstwie, Szpitalu Świętego Munga, a nawet w Hogwarcie, skompletował drużynę, której zadaniem było odzyskanie jego majątku.


Przebieg eventu


Zadaniem poszczególnych grup będzie wytropienie złodziei skarbu Gainsborougha i odzyskanie go.

Event jest oparty na storytellingu - w zależności od Waszego postępowania Mistrz Gry prowadzi akcję. Drobny, nieprzemyślany ruch może obrócić całą sytuację o sto osiemdziesiąt stopni. Wyrażając chęć udziału w evencie automatycznie zgadzacie się na konsekwencje działań Mistrza Gry opisane w sekcji Poziomy, dlatego proszę o dokładne zapoznanie się z opisami przed zgłoszeniem się do danego poziomu. Event jest wieloetapowy, więc może potrwać dłużej, jednak od nikogo nie wymagamy codziennego odpisywania - każdy etap potrwa co najmniej kilka dni, zaś w przypadku gdy będziecie potrzebowali więcej czasu istnieje możliwość przedłużenia.

Wszelkie pytania proszę kierować do @Vivien O. I. Dear.


Poziomy


Chcąc dostosować się do Waszych oczekiwań względem długości gry, a także konsekwencji, które mogą spotkać Waszą postać zdecydowaliśmy się podzielić event na trzy poziomy zaawansowania:

★ Podstawowy
Pewne nagrody: 2 punkty do kuferka i 100 galeonów
Możliwe nagrody dodatkowe:Przedmioty punktowane i zwykłe, eliksiry, galeony, punkty kuferkowe
Możliwe zagrożenia: Lekkie i ciężkie ranienie postaci (z pobytem w Szpitalu Świętego Munga), choroba, szlaban*, strata galeonów, fabularne problemy w pracy
★ Zaawansowany
Pewne nagrody: 3 punkty do kuferka i 200 galeonów
Możliwe nagrody dodatkowe: Przedmioty wymagające podania, nowe przedmioty o unikalnych właściwościach dostępne tylko w eventach ze storytellingiem, przedmioty punktowane i zwykłe, eliksiry, galeony, punkty kuferkowe
Możliwe zagrożenia: Ciężkie ranienie postaci (z dłuższym pobytem w Szpitalu Świętego Munga), długotrwała choroba, szlaban*, zawieszenie w prawach uczniach, strata galeonów, fabularne problemy w pracy (łącznie z zawieszeniem), krótkotrwały pobyt w Azkabanie, dalsze konsekwencje fabularne (np. pogróżki, atak, zagrożenie bliskich)
★ Ekstremalny
Pewne nagrody: 3 punkty do kuferka i 500 galeonów
Możliwe nagrody dodatkowe: Przedmioty wymagające podania, nowe przedmioty o unikalnych właściwościach dostępne tylko w eventach ze storytellingiem, przedmioty punktowane i zwykłe, eliksiry, galeony, punkty kuferkowe
Możliwe zagrożenia: Ciężkie ranienie postaci (z dłuższym pobytem w Szpitalu Świętego Munga), szlaban*, zawieszenie w prawach uczniach, wyrzucenie ze szkoły/studiów, strata galeonów, fabularne problemy w pracy (łącznie z kilkumiesięcznym zawieszeniem, a także wyrzuceniem z pracy), długi pobyt w Azkabanie, dalsze konsekwencje fabularne (w tym nawet śmierć członka rodziny), nieuleczana choroba, kalectwo, śmierć.

* w przypadku postaci uczniów, ze względu na kilkudniową ucieczkę ze szkoły szlaban jest konsekwencją pewną

Uwaga! Pewne nagrody dotyczą postaci, które dotrą do końca eventu albo odpadną w wyniku działań MG. Nie otrzymują ich postacie, które zrezygnują w trakcie bez wyraźnego powodu.Zapisy

Event jest przeznaczony dla wszystkich postaci, bez ograniczeń wiekowych, należy jednak zaznaczyć, że w przypadku niskich umiejętności czy słabego uzasadnienia chęci postaci młody wiek może być kryterium dyskwalifikującym. Można zgłaszać dowolną liczbę multikont, jednakże w przypadku dużego zainteresowania eventem pierwszeństwo będzie miała pierwsza wskazana przez danego użytkownika postać. Liczba miejsc jest ograniczona!
W zgłoszeniu należy uwzględnić powód dla którego postać zdecydowała się wziąć udział w evencie, a także specjalne umiejętności na które mógł zwrócić uwagę Gainsborough podczas rekrutacji. Nie muszą być to tylko wysokie statystyki kuferkowe czy genetyki (chociaż rzecz jasna bierzemy je pod uwagę), mile widziane również inne umiejętności, które mogą być przydatne podczas tropienia np. języki, rzeczoznawstwo i inne. Pozostawiamy tutaj miejsce dla Waszej kreatywności, należy jednak pamiętać, że w przypadku dużego zainteresowania uzasadnienie może wpłynąć na rozpatrzenie Waszego zgłoszenia - liczba miejsc w evencie jest ograniczona.

Kod:
<zg>Imię i nazwisko postaci:</zg> tu wpisz nick
<zg>Powód:</zg> tu wpisz dlaczego Twoja postać zdecydowała się wziać udział w evencie
<zg>Umiejętności:</zg> tu wpisz umiejętności, czy dziedziny w których Twoja postać jest dobra, a które mogą być użyteczne podczas tropienia
<zg>Wybrany poziom:</zg>Podstawowy/Zaawansowany/Ekstremalny


______________________

We ain't leaving this room 'til we both feel more. They say love is pain, well darling, let's hurt tonight
Ostatnio zmieniony przez Vivien O. I. Dear dnia Sro Kwi 24 2019, 19:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Emily Rowle
Emily Rowle

Student Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 1,60
C. szczególne : Czerwone usta, zawsze!
Galeony : 544
Dodatkowo : Prefekt fabularny
  Liczba postów : 795
http://www.czarodzieje.org/t15867-emily-rowle
http://www.czarodzieje.org/t15874-emily-rowle?highlight=Emily+Rowle
http://www.czarodzieje.org/t15996-sowa-emily-felicja#436128
http://www.czarodzieje.org/t15872-emily-rowle
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 19:52

Imię i nazwisko postaci: Emily Rowle
Powód: Od jakiegoś czasu (o czym fabularnie wspominam) Emily ma dosyć Hogwartu i Hogsmeade, dusi się tam strasznie i nie może doczekać, aż będzie miała trochę wolności. W dodatku w jej życiu ostatnio trochę się zadziało, została zmuszona do złożenia wieczystej przysięgi i jest bardzo rozbita. Snuje się tylko po zamku i jest zdesperowana, żeby jakoś wrócić do siebie. Myślę, że ma teraz etap podejmowania bardzo złych decyzji, więc słysząc o czymś takim mogłaby zupełnie bez przemyślenia się w to wpakować.
Umiejętności: Jest dobrą obserwatorką, jej ulubiony przedmiot to zaklęcia, ale wiadomo, ogarnia je na bardzo uczniowskim poziomie. Lubi rysować, co jest chyba mało przydatne, ale kto wie!
Wybrany poziom:Zaawansowany

Podobno nie ma bicia za zasugerowanie osoby, więc tylko cicho szepcze: @Nathaniel Bloodworth
Powrót do góry Go down


Elijah J. Swansea
Elijah J. Swansea

Student Ravenclaw
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185 cm
C. szczególne : znamię na karku, na które nie działa metamorfomagia; okulary do czytania
Galeony : 1208
Dodatkowo : metamorfomagia, kapitan drużyny Krukonów
  Liczba postów : 868
http://www.czarodzieje.org/t16927-elijah-julian-swansea#471679
http://www.czarodzieje.org/t16933-elijah-j-swansea#471795
http://www.czarodzieje.org/t16932-jeczybula#471794
http://www.czarodzieje.org/t16919-elijah-j-swansea
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 20:08

Imię i nazwisko postaci: Nathaniel Bloodworth
Powód: Nathaniela coraz mocniej ciągnie do czarnej magii, od zawsze miał ku niej ciągoty, ale ostatnio wziął się za to na poważnie i zaczął naukę. Dodatkowo jest znudzony swoim życiem, praca za biurkiem mu nie wystarcza i potrzebuje aktywności fizyczno-magicznej. Na pewno zainteresowała go sprawa kradzieży i chętnie ruszy tyłek, żeby poużywać różdżki.
Umiejętności: Zaklęcia i eliksiry, oklumencja, dwa języki obce. Poza tym Nate analizuje na chłodno, dobrze obserwuje i stara się wyciągać wnioski zanim coś zrobi.
Wybrany poziom:Zaawansowany
Cicho sugeruję @Emily Rowle i @Leonel Fleming w grupie, bo podobno nie zostanę za to pobita :D

Imię i nazwisko postaci: Elijah J. Swansea *
Powód: mało kto o tym wie, ale Eli ostatnimi czasy mocno goni za adrenaliną, nie potrafiłby odpuścić takiej okazji, bo wciąż mało mu wrażeń.
Umiejętności: transmutacja, metamorfomagia, pamięć fotograficzna, robienie zdjęć samo w sobie - może wziąć ze sobą aparat (? XD); potrafi zachować spokój w stresujących sytuacjach.
Wybrany poziom:Podstawowy
*w razie czegoś na udziale Swansea zależy mi znacznie mniej (:
Powrót do góry Go down


Leonel Fleming
Leonel Fleming

Mieszkaniec Hogsmeade
Wiek : 26
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 179 cm
C. szczególne : blizna po lewej stronie żeber
Galeony : 285
Dodatkowo : oklumencja
  Liczba postów : 385
http://www.czarodzieje.org/t17243-leonel-fleming
http://www.czarodzieje.org/t17251-leonel-fleming#482709
http://www.czarodzieje.org/t17250-leonel-fleming#482708
http://www.czarodzieje.org/t17245-leonel-fleming
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 20:19

Imię i nazwisko postaci: Leonel Fleming
Powód: Leonel to "z zawodu" przemytnik z ciągotami do czarnomagicznych (choć nie tylko) artefaktów. Ponadto ma skończony kurs rzeczoznawcy, więc mógł swoją wiedzą zleceniodawcy zaimponować. Niewykluczone nawet, że z uwagi na działalność w tym półświatku mogą się wzajemnie kojarzyć, choć oczywiście to NPC i jest mi tutaj wszystko jedno jak sam MG do tego podejdzie ; ) Tak czy inaczej Fleminga niewątpliwie takie przedsięwzięcia interesują i ma też do nich smykałkę, więc prawdę mówiąc nawet nie wyobrażam sobie, by się do tej sprawy nie zgłosił.
Umiejętności: zaklęcia i OPCM, czarna magia, oklumencja rzeczoznawca artefaktów (a dzięki temu również coś wie i z historii magii), przemytnictwo, a z tego względu szeroko pojęty udział w tym nie do końca legalnym, czarodziejskim póświatku
Wybrany poziom: Zaawansowany

Dołączam się do sugestii Nathaniela, jeśli będzie istniała taka możliwość. Ale jak będzie trzeba nas rozdzielić do innych grup, to też się rzecz jasna nie obrażę xD


Ostatnio zmieniony przez Leonel Fleming dnia Czw Kwi 25 2019, 00:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Gillian Theodora Goldwyn
Gillian Theodora Goldwyn

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 163 cm
C. szczególne : Piercing, duża ilość pierścionków, szczególny manicure
Galeony : 21
  Liczba postów : 19
http://www.czarodzieje.org/t17263-gillian-theodora-goldwyn
http://www.czarodzieje.org/t17266-relki-gilli#483113
http://www.czarodzieje.org/t17265-listy-do-gillian#483112
http://www.czarodzieje.org/t17264-gillian-theodora-goldwyn
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 20:36

Imię i nazwisko postaci: Gillian Theodora Goldwyn
Powód: Ucieczka ze szkoły zawsze wiąże się ze skokiem adrenaliny, ale taka z możliwością otrzymania nagrody... Nie ma co, oferta nie do odrzucenia. Po za tym Gill mega kręcą tego typu klimaty.
Umiejętności: Dziewczyna od urodzenia mieszka w Walii, a jako córka bogatej, bezrobotnej kobiety która miała dużo wolnego czasu, zdążyła już zwiedzić dużą jej część. Po za tym posługuje się językiem walijskim, więc będzie mogła zapytać o coś każdego walijskiego przechodnia jeśli zajdzie taka potrzeba. Posiada zdolności medistorskie więc w razie konieczności odkupienia czegoś, bez problemu wynegocjuje korzystną cenę, bądź też załatwi wstęp tam gdzie normalnie tego wstępu nie ma. Oprócz tego potrafi analizować sytuacje pod różnymi kontami, co również może okazać się przydatne. Dziewczyna od pewnego czasu kształci się pod kątem czarnej magii, a i z zaklęć oraz opcm jest dobra, szczególnie biorąc pod uwagę jak mało czasu poświęcała na naukę. Może się też poszczycić dobrymi wynikami z transmitancji, chociaż nie jest to najcenniejsza umiejętność tropiciela.
Wybrany poziom: Zaawansowany
Powrót do góry Go down


Fayette Richerlieu
Fayette Richerlieu

Student Ravenclaw
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 177
C. szczególne : tatuaż ćmy pod mostkiem, magiczna proteza prawej nogi
Galeony : 57
  Liczba postów : 62
http://www.czarodzieje.org/t17221-fayette-edelie-richerlieu-dubois-la-construction
http://www.czarodzieje.org/t17238-ludzie-fay#482153
http://www.czarodzieje.org/t17239-pommezerka#482311
http://www.czarodzieje.org/t17234-kufer-fayette-edelie-richerlieu-dubois#481942
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 21:11

Imię i nazwisko postaci: Fayette Richerlieu
Powód: Rodzina Richerlieu w samej Francji była swego czasu bardzo aktywnym rodem w działającym w cieniach prawa, więc nawet i taka Fayette kojarzy imiona i nazwiska niektórych ludzi. Ona osobiście, pomimo niefortunnych zdarzeń jakie miały miejsce, nadal jest mocno zainteresowana i bliska tej działalności.  Pomimo siedzenia cicho jak mysz pod miotłą przez ostatnie lata, jest bardziej niż skłonna powrócić do rodzinnych interesów.
Umiejętności: analityczny umysł, znajomość czarnej magii (póki co w stopniu podstawowym), dwa języki, "kontakty rodzinne", atletka.
Wybrany poziom:Podstawowy


Ostatnio zmieniony przez Fayette Richerlieu dnia Sro Kwi 24 2019, 21:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Elizabeth L. Cortez
Elizabeth L. Cortez

Student Ravenclaw
Rok Nauki : IX
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 161
C. szczególne : Tatuaż przy prawej łopatce, będący anielskim skrzydłem. Blizna na wewnętrznej stronie prawej dłoni. Lekki akcent hiszpański.
Galeony : 134
  Liczba postów : 49
http://www.czarodzieje.org/t17214-elizabeth-l-cortez
http://www.czarodzieje.org/t17227-ta-mlodsza-cortez#481672
http://www.czarodzieje.org/t17228-szkolna-sowa#481673
http://www.czarodzieje.org/t17206-elizabeth-l-cortez
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 21:14

Imię i nazwisko postaci: Elizabeth L. Cortez
Powód: Cortez jest pilną uczennicą, ale głód wiedzy i zwykła ciekawość zmusza ją do działania nawet, jeśli zahaczy przez to o Azkaban. Nie mogłaby przegapić czegoś takiego, nawet jeśli ma ucierpieć na tym jej reputacja. Nie podejmuje nieprzemyślanych decyzji. Na pewno przemyślała to co najmniej trzy razy.
Umiejętności: zainteresowanie czarną magią, lubi gotować, wysportowana, zwierzęta ją lubią, zna hiszpański
Wybrany poziom: Podstawowy

Chce @Elijah J. Swansea jakby mu to nie przeszkadzało. ;)
Powrót do góry Go down


Luna A. Shercliffe
Luna A. Shercliffe

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 1.72 m
C. szczególne : włosy farbowane na blond, ugryzienie po zębach wilkołaka na lewym barku, dość spore blizny, wychudzona, blada, milcząca,
Galeony : 411
Dodatkowo : likantropia
  Liczba postów : 145
http://www.czarodzieje.org/t16923-luna-ann-shercliffe
http://www.czarodzieje.org/t16950-ksiezycowe-relacje-relacje-ksiezycowe#472775
http://www.czarodzieje.org/t16951-moon#472799
http://www.czarodzieje.org/t16922-luna-ann-shercliffe
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 21:27

Imię i nazwisko postaci: Luna A. Shercliffe
Powód: ślizgonka może i jest nieśmiała, a także małomówna. Jednak ta dziewczyna skrywa w sobie jakiś mrok... Chęć zysku? Zwrócenia na siebie uwagi? Wyróżnienie się? Bo na pewno nie pomocy... Ciężko czasem wyrzucić jej z głowy to, co sobie postanowi. Jednak to dziewczyna, która lubi ryzyko, mimo że nie wygląda na taką. Nie martwi się karą, szkołą raczej chęć doświadczenia czegoś nowego pomimo ukrytego lęku, powoduje że jest wstanie stawić wszystko na jedną kartę.
Umiejętności: Likantropia, ale to pewnie na nic się przyda, ONMS i uzdrawianie - coś tam wie. Dobrze się wspina -  nie straszne jej drzewa, budynki czy skały. Jest dzika, dobrze odnajduje się w lasach i przyrodzie (Tarzan czyyy).
Wybrany poziom: Ekstremalny
Powrót do góry Go down


Holden A. Thatcher II
Holden A. Thatcher II

Student Gryffindor
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 175
C. szczególne : (od lekcji numerologii) mam długie włosy; anorektycznie chudy
Galeony : 100
Dodatkowo : różowy koczkodan
  Liczba postów : 974
http://www.czarodzieje.org/t15930-holden-a-thatcher-ii#430782
http://www.czarodzieje.org/t15932-wiec-chodz-zbuduje-ci-trumne#430785
http://www.czarodzieje.org/t15933-pluszak#430790
http://www.czarodzieje.org/t15929-holden-a-thatcher#430780
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 21:45

Imię i nazwisko postaci: Holden A. Thatcher II
Powód: Holden pcha się wszędzie, co jest raczej oczywiste, a na dodatek nie ma oporów w kwestii jakichkolwiek kłopotów. Może nie wygląda na zbyt bystrego, ale umie kombinować. Poza tym może zdobywać jakieś informacje, udając właśnie takiego, co to się na niczym nie zna, więc mu wszystko mówią, bo i tak nie ogarnie. Nie zależy mu właśnie na zysku, więc nie ukradnie tego, co znajdzie ani nie skupi się wyłącznie na kasie. Zobaczy coś, pobawi się przez pięć minut i rzuci jak dziecko zabawkę, no chyba że będzie to coś fajnego. No ale dajmy spokój, jedyne na czym mu zależy, to przygoda i podszkolenie nieco swoich umiejętności. Chciałby pokazać, że jednak na coś go stać, no a że ma jakieś rycersko-gryfońskie zapędy i pcha się na pierwszy ogień, to już trudno. Pomoże to pomoże, a jak przypadkiem zginie, to nie będzie szkoda.
Umiejętności: Thatcher ogarnia mniej więcej uzdrawianie, więc w razie czego jest w stanie opatrzyć innych lub siebie; zna się na eliksirach, nie w takim stopniu jak Dearowie, ale na tyle, żeby w razie czego stworzyć potrzebną miksturę lub antidotum; ogarnia roślinki i zwierzątka, więc nic go nie zeżre; umie też gotować, co może być całkiem przydatne, jak się wyląduje na jakimś zadupiu i nie chce jeść samych liści z trawą; chociaż zgrywa idiotę, to umie podejść ludzi, żeby mu coś powiedzieli; no i umie poprawić innym humor jak trzeba, albo walnąć prosto z mostu o co mu chodzi, a to też jest ważne, prawda?
Wybrany poziom: Ekstremalny

Bo mi się nie chce czytać o Hildegardzie ._.
Powrót do góry Go down


Ignatius D. King
Ignatius D. King

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 169 cm
C. szczególne : sygnety, złote oczy, bardzo charakterystyczny brytyjski akcent
Galeony : 23
  Liczba postów : 39
http://www.czarodzieje.org/t17199-ignatius-d-king
http://www.czarodzieje.org/t17249-idz-z-tymi-gumochlonami-ziomek
http://www.czarodzieje.org/t17242-ignatius-d-king
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 21:55

Imię i nazwisko postaci: Shawn E. Reed
Powód: Jest rzeczoznawcą artefaktów, jest też bardzo wgłębiony w świat "przestępczy", dlatego ta informacja łatwo do niego dotarła i od razu szansę zyskania unikalnych przedmiotów, ale również mógłby nawiązać lepsze relacje z nie byle jakim Leroyem Gainsboroughem. Uznaje siebie za bardzo dobrego kandydata do całej tej akcji.
Umiejętności: Dobrze obyty w czarnej magii, zna się na artefaktach, jest rzeczoznawcą artefaktów, magia bezróżdżkowa, jest też znany w przestępczym świecie, od kilku lat jest właścicielem najbardziej rozpoznawalnego sklepu z czarnomagicznymi przedmiotami i artefaktami.
Wybrany poziom:Zaawansowany

Imię i nazwisko postaci: Louis Blackbourne
Powód: Od zawsze szuka każdej okazji, by przeżyć niesamowitą przygodę, im niebezpieczniejszą, tym lepiej i labirynt w żadnym stopniu mu w tym nie przeszkodził. Jest uzależniony od adrenaliny i jest pewien, że ta wyprawa mu jej dostarczy. Widzi też w tym szansę własnego rozwoju i zysku.
Umiejętności: Z Czarnej Magii. Tak głównie się w niej ćwiczy i coraz bardziej się na niej zna. A, tak, zna jeszcze rosyjski i francuski. Ukończony kurs na przemytnika!
Wybrany poziom:Ekstremalny


Ostatnio zmieniony przez Ignatius D. King dnia Czw Kwi 25 2019, 13:43, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down


Aleksander Cortez
Aleksander Cortez

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 194
C. szczególne : Kruczoczarne, kręcone, długie włosy; wiecznie ubrany w garnitury
Galeony : 199
  Liczba postów : 672
http://www.czarodzieje.org/t13688-aleksander-cortez
http://www.czarodzieje.org/t13705-anty-temat-z-relacjami
http://www.czarodzieje.org/t13741-cortez-aleksander-korespondencja
http://www.czarodzieje.org/t13704-aleksander-cortez
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 22:54

Imię i nazwisko postaci: Aleksander Cortez
Powód: Ponieważ kręci go wszystko co zakazane, co ma związek z CM, z osobami które są z nią powiązane, ziomki z celi dali informację, że jest pewna fucha, szybki zarobek - duże ryzyko. No to idę.
Umiejętności: Czarna magia, oczywiście, do tego umiejętności przetrwania, tropienia i zabijania.
Wybrany poziom: Dajcie mi Fire w składzie i można lecieć z  Arcytrudnym Skrajne Ekstremalnym poziomem   Ing face
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Nieokreślony
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż
Galeony : 1321
  Liczba postów : 2948
http://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
http://www.czarodzieje.org/t13646-not-a-bad-girl
http://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
http://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 23:04

Imię i nazwisko postaci: Blaithin ''Fire'' A. Dear
Powód: Fire interesuje się wszystkim, co związane z cm, a tym bardziej horkruksami, z którym miała już wcześniej do czynienia. Ma wiele znajomości na Nokturnie, nielegalne sprawy to jej broszka od dość dawna i chętnie podejmuje ryzyko, mało co potrafi podłamać jej psychikę. Akurat to zadanie pasuje do niej idealnie.
Umiejętności: Pięć języków (bez ang), czarna magia, trucizny, przetrwanie, umie grać na instrumentach, jest rzeczoznawcą artefaktów, zwinna, szybka, zna niewerbalne zaklęcia i jest chłodno myślącą, rozsądną istotą zazwyczaj.  
Wybrany poziom: Ekstremalny
Fire wolałaby nie mieć nikogo w drużynie i jakby coś takiego było możliwe to ukocham, ale pewnie nie będzie, więc jak już podbijać i palić świat to z Cortezem :>
Powrót do góry Go down
Online


Haydn Thomas Locke
Haydn Thomas Locke

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 39
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 187
C. szczególne : Blizny na czole i nad górną wargą, akcent RP
Galeony : 2411
  Liczba postów : 273
http://www.czarodzieje.org/t12102-haydn-thomas-locke
http://www.czarodzieje.org/t12106-haydn-thomas-locke#325226
http://www.czarodzieje.org/t12105-jolly-roger#325221
http://www.czarodzieje.org/t12104-haydn-thomas-locke
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Moderator
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptySro Kwi 24 2019, 23:12

Imię i nazwisko postaci: Haydn Thomas Locke
Powód: Interesuje go każdy możliwy motyw skarbów w postaci wartościowych, niebezpiecznych artefaktów. Nie ma niczego do stracenia.
Umiejętności: Ponad 10letnie doświadczenie w branży przemytniczej, dyplomacja i negocjowanie.
Wybrany poziom: Zaawansowany (lub nawet Ekstremalny, w zależności od zajętych miejsc)
Powrót do góry Go down


Cassandra Adara Mayer
Cassandra Adara Mayer

Mieszkaniec Doliny
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 166 cm
Galeony : 13
  Liczba postów : 8
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptyCzw Kwi 25 2019, 00:03

Imię i nazwisko postaci: Cassandra Adara Mayer
Powód:Cassie od dziecka ciągneło do czarnej magii, dziewczyna nie przepada też za siedzeniem na lepkcjach szkolnych po kilka godzin dziennie więc z chęcią skorzysta z okazji ucieczki. A jeśli przy tym będzie mogła jeszcze zarobić to z chęcią bierze udział w ciemno.
Umiejętności:
Dziedziny w którym Cassandra jest dobra:
- Układanie planu
- Astronomia (Przydatne w przypadku podróżowania nocą)
- Czarna magia (Zna kilka przydatnych zaklęć)
- Manipulacja słowem (Przydatne w przypadku gdyby pojawiła się potrzeba przekonania kogoś do zrobienia czegoś wbrew jego woli)
Wybrany poziom:Zaawansowany
Powrót do góry Go down


Huan Bedau
Huan Bedau

Nauczyciel
Wiek : 24
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 175
C. szczególne : brunet,oliwkowo-szare oczy,na ramieniu i łokciu ślady kłów po wilkołaku.
Galeony : 1396
Dodatkowo : wilkołak
  Liczba postów : 457
http://www.czarodzieje.org/t5192-huan-bedau
http://www.czarodzieje.org/t5202-cos-z-niczego
http://www.czarodzieje.org/t5199-ludwiczek
http://www.czarodzieje.org/t7245-huan-bedau
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptyCzw Kwi 25 2019, 10:57

Imię i nazwisko postaci: Huan Bedau
Powód:Woźny ma dość murów szkolnych i ganianiem za dzieciarniom młodszą starszą.
Umiejętności: likantropia, roślinki i zwierzątka, uzdrawianie, wspinanie
wyostrzone zmysły
Wybrany poziom:Podstawowy
Powrót do góry Go down


Isabelle L. Cortez
Isabelle L. Cortez

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 163
C. szczególne : leworęczna, blizna na ramieniu zakryta tatuażem, hiszpański akcent, szczupła.
Galeony : 1356
  Liczba postów : 558
http://www.czarodzieje.org/t16449-isabelle-l-cortez
http://www.czarodzieje.org/t16476-welcome-in-my-world#452752
http://www.czarodzieje.org/t16500-skrzynka-pocztowa-i-l-c#453646
http://www.czarodzieje.org/t16459-isabelle-cortez
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptyCzw Kwi 25 2019, 11:40

Imię i nazwisko postaci: Isabelle L. Cortez
Powód: lubi wszystko co wiąże się z ryzykiem i od niedawna uwielbia uczucie adrenaliny 
Umiejętności: Znajomość języka hiszpańskiego, znajomość czarnej magii, Ukończony kurs na przemytnika więc jakieś tam zaznajomienie z tą branżą ma, umie grać na fortepianie (być może się przyda xD ), ukończony kurs na rzeczoznawcę artefaktów, w miarę dobra z zaklęć. 
Wybrany poziom: Zaawansowany
Powrót do góry Go down


Aiden Nic'Illeathian
Aiden Nic'Illeathian

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 178
C. szczególne : Tatuaż pod obojczykiem: "Envole-moi"
Galeony : 57
  Liczba postów : 65
http://www.czarodzieje.org/t17207-aiden-nic-illeathian
http://www.czarodzieje.org/t17213-connexions-aiden-nic-illeathian
http://www.czarodzieje.org/t17212-aiden-nic-illeathian-rufus
http://www.czarodzieje.org/t17208-aiden-nic-illeathian#481299
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptyPią Kwi 26 2019, 23:13

Imię i nazwisko postaci: Aiden Nic'Illethian
Powód: Aiden jest żądny dosłownie każdej wiedzy, a szczególnie tej, której nie jest w stanie nauczyć się z książek i w szkole. Dlatego też wszelkiej maści eskapady i poszukiwanie rozwiązań na własną rękę ciągną chłopaka niemiłosiernie.
Umiejętności: Szkot jest dobry w analitycznym sposobie myślenia. Dobrze łączy ze sobą wątki i fakty. Lubi również poszukiwania niestandardowych rozwiązań i wszelkiej maści eksperymenty. Nie ma problemu z ewentualnymi efektami ubocznymi. Można powiedzieć, że dobrze czuje się w roli detektywa.
Wybrany poziom: Podstawowy
Powrót do góry Go down


Xanthea Grey
Xanthea Grey

Mieszkaniec Hogsmeade
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 170cm
C. szczególne : wyraziste oczy, włosy do linii bioder, blada cera
Galeony : 165
Dodatkowo : Jasnowidzenie
  Liczba postów : 138
http://www.czarodzieje.org/t17246-xanthea-grey#482605
http://www.czarodzieje.org/t17290-xanthea-grey
http://www.czarodzieje.org/t17289-xanthea-grey
http://www.czarodzieje.org/t17247-xanthea-grey#482658
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Gracz
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptyNie Maj 05 2019, 00:19

Imię i nazwisko postaci: Xanthea Grey
Powód: Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. A jeszcze bardziej o magiczne przedmioty i dreszcz emocji.
Umiejętności: Xanthea ze względu na doświadczenie w branży ma dużo znajomości w półświatku. To jej środowisko, dlatego wie do kogo zagadać i jak się zabrać za problem. Zna języki (francuski, hiszpański, portugalski i rumuński), jej dziedziny to zielarstwo, eliksiry, a w mniejszym stopniu również astronomia. Ponad to ma dar jasnowidzenia, który może być bardzo przydatny w poszukiwaniach, a przede wszystkim w tym, by nie dać się złapać.
Wybrany poziom: Miał być ekstremalny, ale sobie uświadomiłam ile mam punktów w zaklęciach. Zaawansowany.
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30391
  Liczba postów : 50617
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
Specjalny
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb EmptyCzw Maj 09 2019, 23:59
Zakwalifikowane postacieDziękujemy bardzo za liczne zgłoszenia! Niestety liczba miejsc w evencie była ograniczona, dlatego nie mogliście zakwalifikować się wszyscy. Może następnym razem? Poniżej znajdują się wszystkie grupy oraz linki do lokalizacji rozpoczynających event.


Grupa IGrupa IIGrupa IIIGrupa IVGrupa V______________________

[EVENT] Skradziony skarb Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Sponsored content

[EVENT] Skradziony skarb QzgSDG8
[EVENT] Skradziony skarb Empty


PisanieTemat: Re: [EVENT] Skradziony skarb   [EVENT] Skradziony skarb Empty

Powrót do góry Go down
 

[EVENT] Skradziony skarb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: [EVENT] Skradziony skarb MGJ6B65 :: 
ogloszenia
-