Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share
 

 Dekrety Ministerstwa Magii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30223
  Liczba postów : 49247
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Dekrety Ministerstwa Magii QzgSDG8
Specjalny
Dekrety Ministerstwa Magii Empty


PisanieTemat: Dekrety Ministerstwa Magii   Dekrety Ministerstwa Magii EmptyNie Lis 26 2017, 12:46
Dekrety
Ministerstwa MagiiZ dniem 26 listopada 2017 roku Ministerstwo Magii argumentując swoje poczynania chęcią zagwarantowania jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa na czarodziejskich ulicach, gwałtownie zaostrza przepisy. Setkami sów wysyła zredagowane dekrety, które trafiają do wszystkich czarodziei w Wielkiej Brytanii. Ma być to odpowiedź na tajemnicze zaburzenia magii, czy wytwarzanie obskurusów. Pojawiają się liczne zakazy, utrudniające życie czarodziei. Co więcej, powołana została specjalna brygada Magomilicji, mająca na celu kontrolę nad ulicami, nadzorowanie przestrzegania wprowadzonych przepisów. Jak szybko się jednak okazuje, Magimilicja okrywa się złą sławą, nikt nie chce wchodzić im w drogę.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30223
  Liczba postów : 49247
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Dekrety Ministerstwa Magii QzgSDG8
Specjalny
Dekrety Ministerstwa Magii Empty


PisanieTemat: Re: Dekrety Ministerstwa Magii   Dekrety Ministerstwa Magii EmptyNie Lis 26 2017, 12:48
DEKRET NO. 78654

Czarodzieje i czarownice, kierując się potrzebą zapewnienia ochrony podstawowych interesów świata czarodziei, w celu stworzenia warunków skutecznej ochrony spokoju, ładu i porządku publicznego, a także mając na względzie zabezpieczenie możliwości ujawnienia naszej tożsamości ludziom niemagicznym, wprowadza się i podaje do publicznej wiadomości następujące przepisy:

 1. Zakazane zostało zwoływanie i odbywanie wszelkiego rodzaju zgromadzeń, pochodów i manifestacji, a także organizowanie i przeprowadzanie zbiórek publicznych oraz imprez artystycznych, rozrywkowych i sportowych bez uprzedniego uzyskania zezwolenia Ministerstwa Magii.
 2. Nałożony został na osoby przebywające w miejscach publicznych obowiązek posiadania przy sobie swojej różdżki potwierdzającej tożsamość.
 3. Wprowadzone zostało ograniczenie w postaci zakazu opuszczania swoich domostw między godziną 22 a 6 rano.
 4. Zakazano także użytkowania mioteł i innych magicznych pojazdów w miejscach, w których mogą przebywać osoby niemagiczne, nawet jeśli pojazd wyposażony jest w dopalacz niewidzialności. Podajemy do publicznej wiadomości także, że publiczny transport czarodziejski (w tym Błędny Rycerz na terenie Londynu) zostaje na ten czas zawieszony. Rekomendujemy przemieszczanie się przez sieć Fiuu lub teleportację.
 5. Każde użycie magii w obecności osoby niemagicznej będzie od teraz skutkowało wezwaniem na przesłuchanie oraz zbadaniem sprawy przez wyznaczone do tego oddziały śledcze.
 6. Stanowczo zakazuje się wszelkich bójek, kłótni, a także wszelkiego rodzaju zakłócania spokoju publicznego w miejscach ogólnodostępnych, w tym także ekspresyjnego i gwałtownego upubliczniania emocji.

Wzywa się wszystkich czarodziejów do bezwzględnego przestrzegania wprowadzonych zakazów, nakazów i ograniczeń oraz wykonywania innych nałożonych obowiązków, a także podporządkowania się wszelkim zarządzeniom uprawnionych władz, wydanym w celu zapewnienia spokoju, ładu i porządku publicznego oraz umocnienia dyscypliny społecznej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Dekrety Ministerstwa Magii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Dekrety Ministerstwa Magii MGJ6B65 :: 
zasady
 :: 
Fabuła 2018
-