Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rozliczenia wynagrodzeń

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Voice Follett
Voice Follett

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 22
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 2574
  Liczba postów : 1614
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9119-voice-lloyd
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9122-uslysz-cichy-glos#255607
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9121-glos-w-twojej-glowie
http://www.czarodzieje.org/t9120-voice-follett-cheney-lloyd
Rozliczenia wynagrodzeń QzgSDG8
Gracz
Rozliczenia wynagrodzeń Empty


PisanieTemat: Rozliczenia wynagrodzeń    Rozliczenia wynagrodzeń EmptySob Wrz 02 2017, 16:07RozliczeniaCzym są rozliczenia?

Rozliczenia to nic innego jak zgłoszenia po wypłaty za poszczególne miesiące. Rozliczać można się od każdego dziesiątego dnia miesiąca aż do dnia ostatniego; następnie administracji przysługuje tydzień na uregulowanie rozliczeń.
Zachęcamy do rozliczania się dopiero w chwili, gdy jesteście pewni, że nie będziecie robić już nic więcej dla podwyższenia wypłaty - z każdą zmianą, którą chcecie wprowadzić w swoim miesięcznym rozliczeniu musicie zgłosić się do osoby odpowiedzialnej za wypłaty, którą możecie odszukać w tym spisie.


Jaka wypłata mi przysługuje?


Wysokość wypłaty zależy od twojego zaangażowania w miejscu pracy. Może być ona niższa lub wyższa, niż kwota, którą znajdziesz w spisie posad.
:heavy_multiplication_x: 40% kwoty podanej w spisie - w przypadku, gdy zignorujesz wizytę Mistrza Gry w pracy i nie udzielisz się w niej w żaden inny sposób.
:heavy_multiplication_x: 50% kwoty podanej w spisie - w przypadku, gdy w żaden sposób nie udzielisz się w miejscu pracy.
:heavy_multiplication_x: 100% kwoty podanej w spisie - w przypadku, gdy w miejscu pracy zamieścisz post fabularny na minimum 2000 znaków, w którym opiszesz swoje poczynania jako pracownik. Nauczycieli zamiast posta fabularnego, obowiązuje min. 1 przeprowadzona lekcja.
:heavy_multiplication_x: 150% kwoty podanej w spisie - w przypadku, gdy w miejscu pracy przeprowadzisz jeden wątek fabularny, w którym napiszesz minimum 5 postów. W przypadku nauczycieli, zamiast wątku może to być druga przeprowadzona w miesiącu lekcja.
:heavy_multiplication_x: 200% kwoty podanej w spisie - w przypadku, gdy jesteś właścicielem inwestycji i w swoim miejscu pracy przeprowadzisz warsztaty dla studentów i dorosłych.
Wymagania odnośnie warsztatów:
 
:heavy_multiplication_x: Dodatkowe 20 galeonów przysługuje dorosłym postaciom widniejącym w top postaciach (studenci mogą się ubiegać wyłącznie o zwiększone stypendium).


Jakie jeszcze mogę mieć korzyści?

Osoby, które szczególnie zaangażują się w pracy, otrzymać mogą także wynagrodzenie punktowe z dziedziny zgodnej z wymaganiami danego zawodu. W przypadku zawodów, które czerpią z kilku umiejętności, np. przemytnik (historia magii/czarna magia/zaklęcia i opcm), możecie z kolei wybrać w rozliczeniu dowolnie jedną ze wskazanych dziedzin.
:heavy_multiplication_x: 1 punkt do kuferka - za ingerencję w prywatny wątek graczy w miejscu pracy.
:heavy_multiplication_x: 1 punkt do kuferka - za post fabularny o długości 3000 znaków lub wątek fabularny, w którym napiszesz minimum 5 postów (jedno do wyboru)
:heavy_multiplication_x: 1 punkt do kuferka - za awans w tym samym miejscu pracy.
:heavy_multiplication_x: 3 punkty do kuferka - dla właścicieli inwestycji, szefów departamentów i biur w Ministerstwie Magii, uzdrowicieli dyżurnych w św. Mungu, artystów, którzy w swoim miejscu pracy zorganizują warsztaty, szkolenie lub prezentacje dla studentów lub dorosłych.
:heavy_multiplication_x: do 4 punktów do kuferka - dla nauczycieli w Hogwarcie, którzy przeprowadzą lekcję (wielopostówka) ze swojego przedmiotu.
:heavy_multiplication_x: do 2 punktów do kuferka - dla nauczycieli w Hogwarcie, którzy zadadzą zadanie (jednopostówka)/pracę domową ze swojego przedmiotuJak się rozliczyć?

Do rozliczenia służy specjalny kod, który należy wypełnić i wkleić w tym temacie. Wypełniaj go krok po kroku i pamiętaj o usuwaniu zbędnych napisów. W przypadku wątpliwości co do twojego rozliczenia bądź wystąpienia w nim błędów, osoba rozdająca wypłaty zgłosi się do ciebie i wyznaczy termin, w jakim możesz dokonać poprawek.
Osoby z dłuższą nieobecnością, które nie będą w stanie się rozliczać, proszone są o zgłoszenie do osoby odpowiedzialnej za wypłaty w celu ustalenia płacy postaci pod swoją nieobecność.
Rozliczenie pieniężne jest obowiązkowe, natomiast rozliczenia punktowego dokonują jedynie osoby, które jakieś punkty w pracy zdobyły.

Kod do rozliczenia pieniężnego:
Kod:
<tkod>Rozliczenie pieniężne</tkod>
<div class="kod"><zg>Postać:</zg> Wpisz pełen nick.
<zg>Miejsce pracy:</zg> Wpisz nazwę miejsca i posadę.
<zg>Ingerencja MG:</zg> Czy Mistrz Gry pojawił się w twoim miejscu pracy? Wpisz tak lub nie.
<zg>Reakcja:</zg> [url=LINK DO REAKCJI]Czy odpowiedziałeś na ingerencję Mistrza Gry? Wpisz tak lub nie.[/url]
<zg>Post:</zg> [url=LINK DO POSTA]Czy napisałeś w miejscu pracy post na minimum 2000 znaków, opisujący twoje obowiązki? Wpisz tak lub nie.[/url]
<zg>Wątek:</zg> [url=LINK DO WĄTKU]Czy przeprowadziłeś w miejscu pracy wątek, w którym każdy z uczestników napisał minimum 5 postów? Wpisz tak lub nie.[/url]
<zg>Warsztaty:</zg> Czy jesteś właścicielem inwestycji i w swoim miejscu pracy przeprowadziłeś warsztaty dla studentów i dorosłych? Wpisz tak lub nie.
<zg>Top Postać:</zg> Tak/Nie
<zg>Należna kwota:</zg> Wpisz procent należnej pensji oraz kwotę galeonów, np. 150% - 135g</div>
 
Kod do rozliczenia punktowego:
Kod:
<tkod>Rozliczenie punktowe</tkod>
<div class="kod"><zg>Postać:</zg> Wpisz pełen nick.
<zg>Miejsce pracy:</zg> Wpisz nazwę miejsca i posadę.
<zg>Post:</zg> [url=LINK DO POSTA/WĄTKU]Czy napisałeś w miejscu pracy post pięć postów wątku lub jeden post na minimum 3000 znaków, opisujący twoje obowiązki? Wpisz tak lub nie.[/url]
<zg>Twoja ingerencja:</zg> [url=LINK DO INGERENCJI]Czy ingerowałeś w prywatny wątek innych graczy w swoim miejscu pracy? Wpisz tak lub nie.[/url]
<zg>Awans:</zg> Czy awansowałeś w swoim miejscu pracy? Wpisz tak lub nie.
<zg>Inne:</zg> Czy jesteś właścicielem inwestycji, szefem departamentu lub biura w Ministerstwie Magii lub uzdrowicielem dyżurnym w św. Mungu, który w swoim miejscu pracy zorganizował warsztaty, szkolenie lub prezentację dla studentów?
<zg>Należne punkty:</zg> Wpisz sumę należnych ci punktów - od 1 do 8.
<zg>Umiejętność: Wpisz umiejętność przypisaną do wymagań Twojego zawodu. Jeśli jest więcej niż jedna - dokonaj wyboru.</div>


Powrót do góry Go down


Vivien O. I. Dear
Vivien O. I. Dear

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 171
C. szczególne : Bardzo chuda sylwetka
Galeony : 2052
Dodatkowo : ścigająca Slytherinu
  Liczba postów : 2352
http://www.czarodzieje.org/t14309-vivien-o-i-dear
http://www.czarodzieje.org/t14332-w-odchlani#378419
http://www.czarodzieje.org/t14330-poczta-void
http://www.czarodzieje.org/t14333-vivien-o-i-dear#378429
Rozliczenia wynagrodzeń QzgSDG8
Moderator
Rozliczenia wynagrodzeń Empty


PisanieTemat: Re: Rozliczenia wynagrodzeń    Rozliczenia wynagrodzeń EmptySob Lis 02 2019, 00:13

Zmiany w ingerencjach w pracy!


Od listopada 2019 roku rezygnujemy ze starej formy ingerencji w pracy. Od teraz w celu uzyskania punktu do kuferka należy napisać wydłużoną jednopostówkę (3 tysiące znaków) lub wątek. W każdym miesiącu można rozliczyć ALBO jednopostówkę ALBO wątek (nigdy oba na raz). Zmiany te nie mają wpływu na wynagrodzenie – nadal jest to 100% pensji przy jednopostówce (minimum wciąż wynosi 2 tysiące znaków, wydłużenie dotyczy tylko zdobywania punktów) oraz 150% przy wątku.
Uwaga! Wątki w pracy rozlicza się w temacie „rozliczeń wynagrodzeń” i nie można już rozliczyć ich w temacie „punktów za rozegrane wątki”.

Zmienia się również specyfika nagród. Otrzymywane za posty/wątki w pracy punkty kuferkowe nie będą bowiem dowolnymi, a przypisanymi do wymagań danego zawodu. Innymi słowy, jeśli Wasza postać jest zawodowym graczem quidditcha, za aktywność w pracy możecie zyskać punkty wyłącznie do gier miotlarskich. W przypadku zawodów, które czerpią z kilku umiejętności, np. przemytnik (historia magii/czarna magia/zaklęcia i opcm), możecie z kolei wybrać w rozliczeniu dowolnie jedną ze wskazanych dziedzin. W jednym miesiącu możecie więc np. dodać sobie punkt do historii magii, a w drugim do czarnej magii.
Tak, dokładnie! Nagroda punktowa za post/wątek w pracy przysługuje danej postaci w każdym miesiącu, a nie jak do tej pory, co 2 miesiące.

Jeśli zaś chodzi o same ingerencje MG czy akcje startowe w pracy, nadal można o nie poprosić, ale nie są już one wymagane do zdobycia punktów. Podczas takich ingerencji i akcji startowych można zyskać różne inne nagrody, ale i wiele stracić. Dlatego prosimy o przemyślane zgłaszanie gotowości do udziału w takich akcjach, a w przypadku zgłoszenia – również o aktywność w tym zakresie (regularne odpisywanie na posty MG).


______________________

We ain't leaving this room 'til we both feel more. They say love is pain, well darling, let's hurt tonight


Powrót do góry Go down


Vivien O. I. Dear
Vivien O. I. Dear

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 171
C. szczególne : Bardzo chuda sylwetka
Galeony : 2052
Dodatkowo : ścigająca Slytherinu
  Liczba postów : 2352
http://www.czarodzieje.org/t14309-vivien-o-i-dear
http://www.czarodzieje.org/t14332-w-odchlani#378419
http://www.czarodzieje.org/t14330-poczta-void
http://www.czarodzieje.org/t14333-vivien-o-i-dear#378429
Rozliczenia wynagrodzeń QzgSDG8
Moderator
Rozliczenia wynagrodzeń Empty


PisanieTemat: Re: Rozliczenia wynagrodzeń    Rozliczenia wynagrodzeń EmptyNie Lis 10 2019, 19:59

Zgloszenia listopadowe


Wypłaty październikowe zostały rozliczone!
Zapraszam do zgłaszania się poniżej o wypłaty za listopad! Proszę o terminowe wpisywanie rozliczeń.

UWAGA! W listopadzie 2019 zmieniają się zasady ingerencji i rozliczeń - więcej informacji w powyższym poście.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do @Mefistofeles E. A. Nox na PW lub GG (1807569).______________________

We ain't leaving this room 'til we both feel more. They say love is pain, well darling, let's hurt tonight


Powrót do góry Go down


Sponsored content

Rozliczenia wynagrodzeń QzgSDG8
Rozliczenia wynagrodzeń Empty


PisanieTemat: Re: Rozliczenia wynagrodzeń    Rozliczenia wynagrodzeń Empty

Powrót do góry Go down
 

Rozliczenia wynagrodzeń

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Rozliczenia wynagrodzeń MGJ6B65 :: 
ksiegowosc
-