Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksFAQSzukajUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share
 

 Lyśkowe Relki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Lysander S. Zakrzewski

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 22
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 197
C. szczególne : Atletyczna budowa, veela vibe
Galeony : 1421
Dodatkowo : Ćwierć wil, bezróżdżkowość
  Liczba postów : 1640
http://www.czarodzieje.org/t14380-lysander-s-zakrzewski#381382
http://www.czarodzieje.org/t14409-lyskowe-relki#381609
http://www.czarodzieje.org/t14410-krysia#381611
http://www.czarodzieje.org/t14413-lysander-s-zakrzewski#381628
Lyśkowe Relki QzgSDG8
Moderator
Lyśkowe Relki Empty


PisanieTemat: Lyśkowe Relki   Lyśkowe Relki EmptyPią Kwi 14 2017, 14:12Lysander Skarsgård-Zakrzewski

Lysander jest ćwierćwilem o dość egzotycznym pochodzeniu - jego mama była szwedzką pół wilą, zaś ojciec jest w połowie Polakiem, w połowie Anglikiem. Po tragicznej śmierci matki Lys i jego siostra Bianca podróżowali z ojcem ambasadorem po świecie, co sprawiło, że Zakrzewski uczęszczał do wielu szkół (Souhvězdí, Stavefjord, Red Rock, Tecquala, Drakensberg, Trausnitz), zaś studia ukończył w Hogwarcie. Oprócz Bianci Lysander posiada dziewięcioro przyrodniego rodzeństwa i adoptowaną siostrę. W czasach szkolnych był w Gryffindorze i jako pałkarz grał w drużynie Quidditcha, przez ostatnie pół roku będąc kapitanem. Podczas studiów pracował jako instruktor jazdy samochodem, a także kierowca Błędnego Rycerza, zaś większość czasu spędzał na imprezach, flirtach i rozrabianiu, niemniej jednak był bardzo dobry z zaklęć co poskutkowało nauką magii bezróżdżkowej, a także karierą aurorską. Po więcej informacji zapraszam do karty!


przeminęły lata, ja z tym samym składem
{Harriette Wykeham}Damska BFF. Mimo, że Lysander jest od niej ponad trzy lata starszy dogadują się doskonale. Łączą ich wspólne zainteresowania - w czasach szkolnych Lysa razem ćwiczyli  obronę przed czarną magię, ogarniali runy, lataliz pałkami po boisku quidditcha i rujnowali gabinety znienawidzonych nauczycieli. Obecnie wciąż są najlepszymi przyjaciółmi, mimo iż utrzymywanie relacji ze względu na pracę Lysa jest trudniejsze. Przyjaźń ułatwia fakt, że Etka nie jest zainteresowana relacjami uczuciowymi,
{Bastian Lenz} #Calystian Męski BFF, mieszkaniec Serkolandii zwanej Szwajcarią. Poznali się w Trausnitz, gdzie Bas był na jednym roku z Biancą. Dwa lata utrzymywali kontakt listowny, później Bastian zaczął studiować w Hogwarcie, jednak ze względu a chorobę ojca korzysta z nauczania indywidualnego. Chłopacy rzadko się widują, nie mniej jednak pozostają w stałym kontakcie i niemal zawsze mogą na siebie liczyć.
{Calum Dear} #Calystian Na początku Lys był do niego uprzedzony, ponieważ myślał, że Calum odbił mu Devi, jednak dość szybko sytuacja się zmieniła, a chłopacy się dogadali. Mimo istotnych różnic charakteru dogadują się doskonale, szczególnie po szklaneczce. Łączy ich nienawiść do Walkera, którą okazali śpiewając przy akompaniamencie Basa "Odę do chujowości Walkera" na balu końcoworocznym w 2017. Ich przyjaźń przeżyła maleńki kryzys na początku 2018 roku, kiedy Calum stracił cnotę z przyjaciółką Lysa w jego własnym łóżku. Dobrze, że Lys nie wie, iż Calum podrywał Ette...

gdy wszyscy wokół brzmią nijak, twój głos wciąż spijam
{Lilah Sørensen}Pieprzona miłość życia. Gdy był na pierwszym roku studiów zakochał się w niej do szaleństwa, jednak ona wydawała się wyjątkowo odporna na jego zaloty. Lys rozczarowany byciem tylko przyjacielem sięgnął po czar - początkowo wydawała się odporna, jednak w końcu uległa urokowi. Przez jakiś czas byli razem, ale gdy prawda wyszła na jaw dziewczyna znienawidziła Zakrzewskiego i wyjechała na dwuletnią wymianę studencką. Niedawno ponownie pojawiła się w jego życiu budząc w nim ponownie uczucie, ale również bezlitosny ból.
{Marceline Holmes}Po raz pierwszy spotkali się w hogwarckiej bibliotece, a ich znajomość przeżywała róznego rodzaju wzloty i upadki, które zazwyczaj prowadziły do wylewnych przeprosin ze strony Lysa. W oczach Zakrzewskiego Holmes jest kobietą fascynującą i tajemniczą, z którą obcowanie jest jak wieczne rozwikływanie zagadki. Choć Marce stara się trzymać Lysandra na dystans to on sam bez wątpienia darzy ją czymś więcej niż przyjacielskim sentymentem, czego dowodem jest chociażby pocałunek mający miejsce w Meksyku. Oboje spuścili na to wydarzenie kotarę milczenia, zrzucając winę na karb magii festynu, jednak Lysander ma świadomość, że Marceline nie jest tylko koleżanką.
{Padme A. Nabberie}Poznali się... podczas nagiej kąpieli w jeziorze, później los skrzyżował ich drogi w wannie. Burzliwy romans przerywany regularnym znikaniem Padme doprowadził do zbudowania głębszej, uczuciowej relacji, która była dla Lysa na tyle ważna, że na chwilę porzucił swobodny żywot bawidamka dla prawdziwego, choć odrobinę niestabilnego związku. Lysa i Padme łączyła wyjątkowa namiętność i głębsze, intelektualne zaangażowanie, niemniej jednak związek nie wytrzymał próby czasu i rozpadł się pokolejnym zniknięciu dziewczyny.

rodzina się pewnie modli i tęskni
{Bianca Zakrzewski}Definitywnie najważniejsza kobieta w życiu Lysa, jedyna siostra z tej samej matki, ćwierćwila. Ma z nią najlepszy kontakt, bo po śmierci matki oboje mieszkali razem z ojcem i podróżowali z nim po świecie. Bardzo źle przeżyli rozłąkę, kiedy Lys mieszkał w Szwecji z ciotką - z jej powodu chłopak zrezygnował z dalszej nauki w Stavefjord. Zakrzewski uważa Biancę za najpiękniejszą i najsłodszą istotkę na świecie i zrobiłby wszystko, żeby była szczęśliwa.
{Selma Fairwyn}Najlepsza przyjaciółka jego matki, półwila, matka chrzestna Lysa. Selma jest dla chłopaka połączeniem ciotki, swobodnie zachowującej się matki i przyjaciółki - ich relacje są dość swobodne, ale trudno ukryć, że Lys czuje do kobiety wyjątkowe przywiązanie. Odkąd kobieta zamieszkała wśród wil ich relacja jest znacznie trudniejsza, gdyż Lysander nie do końca rozumie przesłanki jej zachowania.
{Lennox X. Zakrzewski}Młodszy, przyrodni brat. Mimo różnic charakteru i pochodzenia dość dobrze się dogadują, szczególnie biorąc pod uwage ich współną niechęć do matki Lennoxa.
{Ophelie Zakrzewski}Młodsza, przyrodnia siostra, bliźniaczka Lennoxa. Dogaduje się z nią jeszcze lepiej niż z Lennoxem.
{Rosaline Zakrzewski}Starsza, przyrodnia siostra. Ich relacje są raczej w porządku, mimo że Rosa nie cierpi ojca. Lysander bezustannie pożycza siostrze pieniądze
{Beatrice R. Zakrzewski}Młodsza, przyrodnia siostra, wychowana razem z Lennoxem i Ophelie. Relacje Lysa z małą Beatrice są raczej swobodne, ze względu na różnicę wieku, niemniej jednak siostrzyczka podziwia starszego bratu, zaś on jako osoba silnie związana z rodziną dba o nią i broni, gdy wymaga tego sytuacja.

osiem kobiet, jeden pokój, a ja ciągle chcę dziewiątej
{Bridget Hudson}Urocza istotka, z którą spędził jedną niesamowitą noc... za co dostał w zęby od jej byłego. Mimo tego incydentu utrzymują dosyć bliską znajomość pozbawioną kontekstu seksualnego.
{Devi Alfaiate}Przez pewien czas utrzymywali dobrze działającą relację na zasadzie Friends With Benefits. Zerwanie znajomości doprowadziło Lysa do skrajnego gniewu, zaś winą za tę sytuację początkowo obarczał Caluma.
{Venus Maria Ortega}Połączyła ich wielka grecka namiętność - znakomicie bawili się w swoim towarzystwie podczas wakacyjnego wyjazdu w 2017 roku, ale nic więcej z tego nie wyszło. Niemniej jednak miłe i bardzo gorące wspomnienia pozostali.
{Voice Follett}Byli razem w pokoju w Grecji, a Voice już jako mężatka dość wyraźnie flirtowała z Lysandrem. Nie doszło do niczego więcej, ale trudno ukryć, że była między nimi potężna chemia!
{Trixie N. Travers}Młoda Gryfonka poznana przez Lysandra w drużynie Quidditcha wyraźnie się nim zauroczyła, niestety bez wzajemności. Lys wykorzystał jej pomoc podczas formułowania zaklęcia Rideo.

moje ziomki, to jest dobry sort
{Leonardo Vin-Eurico}Serdeczny ziomek, poznali się jeszcze w Tecquali. W czasach szkolnych razem z Biancą i Fire tworzyli wspaniały Gryfoński team. Pod koniec szkoły przyjaźń trochę osłabła, niemniej jednak wciąż utrzymują dobry kontakt.
{Blaithin Dear}Przyjaciółka, kumpluje się też z Biancą, Leośkiem i Etką. W czasach szkolnych spędzali razem mnóstwo czasu, teraz kontakt odrobinę osłabł. Znajomość ułatwia całkiem duża odporność Fire na urok Lysa.
{Pandora Maxwell}Przyjaciółka, również jedna z nielicznych osób względnie odpornych na urok Lysa. Bardzo pocieszał ją po rozstaniu z Leo, oboje mogą na siebie liczyć.
{Ruth Wittenberg}Dobra kumpela! Poznali się przez Ezrę na jednych z zajęć i zbliżyły ich do siebie zaklęcia oraz wspólna ojczyzna - Szwecja. Lysander bardzo tęsknił za Ruth, gdy ta uciekła do Szwecji i wciąż ma do niej trochę żal, ale liczy, że uda im się odbudować znajomość.
{Ezra Clarke}Dobry ziomek, były chłopak Bridget i Leo. Mieli swego czasu bardzo duży kryzys znajomości ze względu na noc Lysa z Bri, ale obecnie znowu się dogadują.
{Theo Evermore}Znajomy z Drakensberg. Chociaż to Bianca była zdecydowanie bliżej z Evermorem to Lys bardzo go lubi i przed jego wyjazdem z Hogwartu zdarzało im się razem spędzać czas, szczególnie nad jeziorem.
{Mikkel Carlsson}Kolega. Poznali się w Grecji, gdzie byli razem w pokoju i zakumplowali się bliżej dzięki temu, że oboje są Szwedami. Nie są może bliskimi przyjaciółmi, ale zdarza im się wyskoczyć razem na piwo.
{Charles Wilson}Kumpel. Lys roztoczył nad nim opiekę "ucząc go życia". Lysander doradza Charliemu w kwestii dziewczyn, a także wspiera go w dążeniu do zostania aurorem i w przekonywaniu się do miotły.

ale teraz mówię adieu, wszystkim, którzy oczekują, aż upadnę
{William Walker}Lys nigdy za nim nie przepadał uważając go za skończonego dupka, ale miarka się przebrała gdy Walker naskarżył na niego i Etkę dyrekcji, gdy rujnowali gabinet Craina. Od tego czasu pała do niego szczerą i narastającą nienawiścią, której apogeum miało miejsce podczas tworzenia obu części Ody do chujowości Walkera, w towarzystwie Caluma Deara.
{Daniel Bergmann}Nie przepadał za nim jeszcze podczas nauki w Niemczech, niemniej jednak apogeum niechęci nastąpiło w Hogwarcie - zaczęło się od kilku szlabanów, później nadeszły wyprawy, a skończyło się zatruciem eliksirem miłosnym i pocałunkiem, który obaj wspominają z obrzydzeniem i gniewem.
{Deven Quayle}Dawny kapitan drużyny Gryfonów. Lysander bardzo za nim nie przepadał, bo uważał, że chłopak ma w tyłku dobro drużyny. Lys chciał przejąć po nim funkcję i w końcu mu się to udało, niestety po drużynie nie było zbyt wiele do zbierania.
{Lope Mondragón}Były kapitan drużyny ślizgonów. Nie cierpieli się na boisku, jednak Lys znienawidził go dopiero, gdy Lope publicznie obraził jego zmarłą matkę.
{Holden A. Thatcher II}Trudno powiedzieć skąd się wzięła ich niechęć - może z jego złej relacji z Ette, może dlatego, że kumplował się z Lilah? Nie da się określić, niemniej jednak Zakrzewski uważa go za skończonego pajaca.

a najciekawsi ludzie to właśnie ci nieciekawi
{Cassian Therrathiel}Znajomy z pracy. Są wobec siebie odrobinę zdystansowani chociażby ze względu na status krwi i relacje z Vivien Dear, niemniej jednak dobrze im się razem pracuje i istnieje duża szansa, że relacja pójdzie w dobrym kierunku.

Ostatnio zmieniony przez Lysander S. Zakrzewski dnia Wto Lis 06 2018, 09:33, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Naeris Sourwolf

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 167 cm
C. szczególne : Tatuaż anielskich skrzydeł na plecach
Galeony : 3337
Dodatkowo : Szukająca Ravenclawu
  Liczba postów : 1205
http://www.czarodzieje.org/t12503-naeris-cynthia-sourwolf
http://www.czarodzieje.org/t12509-zapraszam-dobre-duszyczki#337107
http://www.czarodzieje.org/t12508-listy-do-cierpkiej-wilczycy
http://www.czarodzieje.org/t12511-naeris-sourwolf#337284
Lyśkowe Relki QzgSDG8
Gracz
Lyśkowe Relki Empty


PisanieTemat: Re: Lyśkowe Relki   Lyśkowe Relki EmptyPią Kwi 14 2017, 14:15

Ja chcę coś mocno dla Naeris albo Fire albo dla obu <3
Czytałam kp Ing face Możemy pokminić
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Calum O. L. Dear

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 22
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 192cm
Galeony : 792
  Liczba postów : 1276
http://www.czarodzieje.org/t14113-calum-isaac-dear#372995
http://www.czarodzieje.org/t14140-golum#373559
http://www.czarodzieje.org/t14192-calum-isaac-dear#374288
http://www.czarodzieje.org/t14139-calum-dear
Lyśkowe Relki QzgSDG8
Gracz
Lyśkowe Relki Empty


PisanieTemat: Re: Lyśkowe Relki   Lyśkowe Relki EmptyPią Kwi 14 2017, 16:09

Od razu mówię, że chcę tu Bridget i Nebraskę. Nebbie pewnie z Quidditcha, jeśli zgłosisz Lyśka do drużyny ;) A Bridget, cóż, na pewno na niego poleci :D na Caluma nie mam pomysłu, ale to wyjdzie w praniu, bo jeśli Lysiek i Fire będą mieli dobrą relkę, to z Calumem prędzej czy później też :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sumayah

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 92
Dodatkowo : ścigająca, jasnowidzenie
  Liczba postów : 110
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14114-sumayah-rennie-summer-rochelle
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14116-summer#373126
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14117-iskra#373127
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14115-sumayah-rennie-summer-rochelle#373125
Lyśkowe Relki QzgSDG8
Gracz
Lyśkowe Relki Empty


PisanieTemat: Re: Lyśkowe Relki   Lyśkowe Relki EmptyPią Kwi 14 2017, 19:05

Kieran, Sumayah
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Lysander S. Zakrzewski

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 22
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 197
C. szczególne : Atletyczna budowa, veela vibe
Galeony : 1421
Dodatkowo : Ćwierć wil, bezróżdżkowość
  Liczba postów : 1640
http://www.czarodzieje.org/t14380-lysander-s-zakrzewski#381382
http://www.czarodzieje.org/t14409-lyskowe-relki#381609
http://www.czarodzieje.org/t14410-krysia#381611
http://www.czarodzieje.org/t14413-lysander-s-zakrzewski#381628
Lyśkowe Relki QzgSDG8
Moderator
Lyśkowe Relki Empty


PisanieTemat: Re: Lyśkowe Relki   Lyśkowe Relki EmptyPią Kwi 14 2017, 19:40

@Naeris Sourwolf @Calum O. L. Dear @Kieran Percival Horan - mam do każdego z Was gadu albo fejsa, więc napiszę ♥
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Lyśkowe Relki QzgSDG8
Lyśkowe Relki Empty


PisanieTemat: Re: Lyśkowe Relki   Lyśkowe Relki Empty

Powrót do góry Go down
 

Lyśkowe Relki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Lyśkowe Relki QCuY7ok :: 
dodatki
 :: 
powiazania postaci
-