Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 8 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 EmptySro Lut 08 2017, 18:52;


Korespondencja nr 8


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 8 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Re: Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 EmptyPią Lut 10 2017, 00:06;





tajniak

Witam.
drugi tajniak
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 8 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Re: Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 EmptyPią Lut 10 2017, 16:43;





Tajniku,

Witam? Tylko tyle? Mało rozmowną osobą jesteś jak na mój gust.
Tajny rozmówca
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 8 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Re: Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 EmptySob Sie 11 2018, 13:18;

Edycja 2018
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 8 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Re: Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 EmptyWto Sie 14 2018, 10:04;





Tajemniczy

Tobie też rodzice zawsze mówili, żeby nie rozmawiać z nieznajomymi? Jestem ciekawa, czy listów to też się tyczy... Jak myślisz?
Mam nadzieje, że jesteś lepszy/lepsza (?) w wymyślaniu tematów do rozmów. Ja chyba nie jestem mistrzem w kontaktach listownych. Pewnie w takim razie zgłoszenie się do czegoś takiego nie było najlepszym pomysłem. Stwierdziłam, że spróbuje. A u ciebie jak tam? Chęć przygody i poznania kogoś nowego? Chyba, że piszesz z kimś kogo znasz aż za dobrze. Potrafię być wyjątkowo ciekawska, więc nie zdziw się, jak będę zadawać mało dyskretne pytania,
jakaś tam tajemnicza ja
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 8 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Re: Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 EmptyPon Sie 20 2018, 22:18;





Nieznajoma

Widzę, że niezależnie od pochodzenia i statusu krwi, każdemu mówiono to samo. Nie ufać obcym i nie rozmawiać z nimi. Patrz, jakie obie jesteśmy głupie, skoro łamiemy nadane przed laty przez nich zasady. Nie sądzisz, że powinniśmy bardziej stosować się do tego, co nam wpajali? Pewnie, gdybyś tak uważała, nie pisałabyś tego listu, tak samo jak i ja teraz.
Nie wiem, co tak właściwie mną kierowało, że właśnie piszę do Ciebie list. Ciężko to wyjaśnić w jakiś logiczny sposób. Nigdy czegoś podobnego nie robiłam i z pewnością jest to ekscytujące i przerażające jednocześnie. Masz podobnie?
Pytań możesz zadawać bez liku. Obie wiemy, a przynajmniej mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę, że list to nie to samo, co rozmowa w cztery oczy. Tu można kłamać, można mówić półprawdę, można wszystko to, czego w rzeczywistości podjąć się nie możesz. To chyba jest ta najbardziej fascynująca część. Chociaż wiesz co? Postaram się być całkowicie szczera. Więc śmiało, pytaj o co chcesz! Może będzie Ci dane poznać kogoś, o kim istnieniu w ogóle nie miałaś pojęcia :)
Ta równie nieznana
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 8 QzgSDG8








Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Re: Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 8 QCuY7ok :: 
akcesoria postaci
 :: 
poczta
 :: 
Tajna korespondencja
-