Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Bridget Hudson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Bridget Hudson
Bridget Hudson

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 167cm
C. szczególne : nieodparty urok osobisty i zaraźliwy uśmiech
Galeony : 656
Dodatkowo : Fabularny Prefekt Naczelny
  Liczba postów : 2178
http://www.czarodzieje.org/t13874-bridget-hudson
http://www.czarodzieje.org/t13912-bridget#367825
http://www.czarodzieje.org/t13915-bridget-hudson#367829
http://www.czarodzieje.org/t13904-bridget-hudson
Bridget Hudson QzgSDG8
Moderator
Bridget Hudson Empty


PisanieTemat: Bridget Hudson   Bridget Hudson EmptyNie Sty 01 2017, 22:51


Bridget Hudson

DATA URODZENIA10.07.1999r.
CZYSTOŚĆ KRWI 75%
MIEJSCE URODZENIALondyn
MIEJSCE ZAMIESZKANIALondyn, ul. Pokątna
W HOGWARCIE JEST OD KLASYI
OBECNIE JEST NA ROKUVII
WYMARZONY DOMHufflepuff
WYBRANY WIZERUNEK Blanca Padilla

Wyglad

WZROST 167cm
BUDOWA CIAŁA szczupła, dziewczęca
KOLOR OCZU brązowy
KOLOR WŁOSÓW brązowy
ZNAKI SZCZEGÓLNE brak
PREFEROWANE UBRANIA W szkole przestrzega obowiązku noszenia szat na zajęcia i nigdy nie odważyła się przyjść na jakiekolwiek zajęcia w innym ubraniu. Prywatnie jednak posiada całkiem sporą kolekcję ubrań, w tym część z nich została przez nią przerobiona. Niektóre wyglądają na niedokończone, ale jej to nie przeszkadza, lubi mieć własny styl. Ma słabość do motywów koronkowych i do zwiewnych tkanin, jednak jako że w zamku obowiązują zasady, stara się nie pokazywać światu zbyt wiele ciała. Bardzo lubi też kapelusze, nosi je często w lecie, żeby ochronić skórę twarzy przed oparzeniami. Nie nosi za to biżuterii, nigdy jej nie kupuje i zakłada najwyżej to, co już od kogoś dostała.


Charakter


Bridget to dziewczyna, której zdecydowanie brakuje pewności siebie. Sytuacji tej nie poprawiają jej niecodzienne zainteresowania językami magicznych stworzeń czy też dobre lub bardzo dobre wyniki na większości przedmiotów – zdecydowanie zbyt często bierze do siebie rzeczy, którymi w ogóle nie powinna się przejmować. Niby wie, że ma szczupłą sylwetkę, ale jeśli ktoś powie, że jej spódnica dodaje kilogramów, Bridget jest skłonna od razu ją wyrzucić. Dorasta w domu ludzi utalentowanych i mądrych, między innymi wśród starszej siostry, która chyba nigdy w życiu nie widziała oceny niższej niż Zadowalający, co zdecydowanie wjeżdża jej na ambicje. Oczywiście, że chciałaby być tak zdolna jak Lotta, lecz wie, że nie w każdej dziedzinie jest to możliwe. Przede wszystkim pragnie ona akceptacji innych osób i ich zdanie liczy się zdecydowanie bardziej, niż jej własne o sobie. Największego uznania szuka wśród chłopców, do których ciągnie ją jak misia do miodu. Od dawna miała problemy z odpowiednim lokowaniem swoich uczuć lub też raczej z wyczuciem czasu, kiedy „już można”. Wielokrotnie miała złamane serce, ponieważ pospieszyła się z wyznaniem uczuć lub też we własnej głowie wyolbrzymiła sprawę, która w rzeczywistości była nic nie znacząca.
Trzeba zaznaczyć, że wiele rzeczy dzieje się właśnie wewnątrz głowy panny Hudson. Bridget miewa poważne problemy z oddzieleniem swoich wyobrażeń od rzeczywistości. Nieraz nakręca sama siebie, tworząc w umyśle historie, które nigdy nie miały miejsca i wierząc w nie ślepo. Sama nie wie, kiedy to robi, z natury potrafi wyolbrzymić najmniejszy problem, by urósł do sprawy życia lub śmierci. Niektóre sprawy pojmuje bardzo prosto, przyjmując wyłącznie wersję czarną i białą, kompletnie nie skupiając się na pośredniej skali szarości. Prowadzi to często do wielu problemów w jej gronie znajomych, jednak dziewczyna nie zamyka się na inne poglądy. Zazwyczaj i tak swoim ufa najbardziej, ale nie pozostaje obojętna na to, co ktoś inny chciałby dodać do sprawy. Jest przy tym bardzo podatna na cudze wpływy, często nie mając własnego zdania na jakiś temat, przyjmuje poglądy swojej przyjaciółki, żeby później z przekonaniem rozmawiać o tym z kimś innym. Wynika to głównie ze słabego charakteru i braku wiedzy. Bridget bardzo chciałaby podróżować po świecie i zwiedzać różne kraje, przy tym poznawać ich kulturę i zwyczaje, lecz jej sytuacja rodzinna niespecjalnie na to pozwala – do tej pory dziewczę nie mogło samo podróżować, natomiast jej matka, bardzo ekscentryczna kobieta, ukróciła rodzinne wyjazdy twierdząc, że gdyby spodobało jej się gdzieś indziej, nie wróciłaby do domu. W tej chwili znajomość świata leży w jej marzeniach i na pewno imponuje jej każdy, kto wie co nieco o innych narodowościach lub włada innym językiem. Ona sama niespecjalnie zna się na francuskim, włoskim czy hiszpańskim, za to interesuje się językami magicznych stworzeń. Na pierwszy ogień poszedł trytoński, któremu poświęciła do tej pory już wiele czasu i ćwiczeń, niestety nie umie zweryfikować swoich umiejętności z racji braku możliwości ćwiczeń – jasne, w jeziorze przy Hogwarcie mieszkały trytony, ale praktycznie nie wynurzały się na powierzchnię, a gdyby Bridget zapragnęła popłynąć w dół… Nie, zapomnijmy o tym, przecież ona nie potrafi pływać!
Jest osobą działającą pod wpływem impulsu. W sytuacjach stresowych nie radzi sobie zbyt dobrze, kiedy wywiera się na nią presję. Nie potrafi poprawnie analizować sytuacji, wobec czego zdarza jej się robić mnóstwo dziwnych i niespotykanych rzeczy w chwilach zdenerwowania. Kieruje się emocjami i głosem serca, postępuje tak, jak czuje, że powinna, co niejednokrotnie nie jest równoznaczne ze zdrowym rozsądkiem.
Warto jednak wspomnieć, że wśród tych wszystkich nieco negatywnych cech, które zdążyłam wymienić do tej pory, Bridget jest niezwykle słodką dziewczyną. Ma w sobie wiele uroku i wręcz zaraźliwy uśmiech, którym obdarza każdego wkoło jeśli tylko ma dobry humor. Jest bardzo dobrą przyjaciółką i z wielką chęcią udziela pomocy w każdym problemie, z którym się do niej zwrócisz. Stara się być odpowiedzialna za swoje czyny i słowa, wobec tego nie kłamie (bo jest w tym naprawdę okropna), stara się nie rozmawiać o ludziach za ich plecami (przy czym niezwykle interesują ją plotki z Obserwatora, w które co prawda nie do końca wierzy, ale czyta z zapartym tchem) i próbuje załagodzić wszelkie konflikty.Historia


Urodziła się w Londynie jako drugie dziecko Hudsonów. Wychowywała się w magicznej rodzinie i nie miała styczności z mugolskim światem w zasadzie aż do szóstego roku życia. Większość dzieciństwa spędziła biegając po ul. Pokątnej i przyciskając nos do sklepowych wystaw. Jej pierwszym planem na przyszłość było posiadanie magicznej apteki. Często wybierała się z tatą na zakupy, Thomas kupował różne specyfiki, z których potem wyrabiał domowe lekarstwa na przeziębienie. Bridget była niesamowicie zainteresowana dużymi słojami wypełnionymi dziwnymi proszkami, granulkami oraz innymi substancjami o niezidentyfikowanym kształcie i kolorze. Niekiedy przypadkiem zdarzyło jej się nacisnąć wagę podczas ważenia proszków, na korzyść taty… Ale Thomas był spostrzegawczy i zawsze orientował się, że cena jest trochę zbyt niska (przecież wciąż kupował to samo, powoli nauczył się cen wszystkich produktów i chodził na zakupy z odliczoną liczbą pieniędzy). Bridget dorastała jako szczęśliwe dziecko, nigdy niczego jej nie brakowało, nie miała dużych wymagań, cieszyła się z najmniejszych rzeczy i nie sprawiała problemów wychowawczych. Innymi słowy złote dziecko! Podbierała ojcu książki o magicznych roślinach i oglądała obrazki. Kimbra pokazywała jej atlasy zwierząt magicznych, powoli zaszczepiając w niej ogromną miłość do wszelkiego stworzenia na ziemi. Gdy miała około siedmiu lat rozpoczęła się jej przygoda z baletem. Pewnego dnia na spacerze  zobaczyła baner reklamujący nowo otwartą szkołę baletową i namówiła rodziców, by ją tam zapisali, mimo że jeszcze nawet nie wiedziała, czym jest balet. Skusiły ją kostiumy i tiulowe spódniczki. Tańczyła tam niecałe 2 lata, ale rodzice wypisali ją z zajęć, ponieważ zaczęła przejawiać magiczne predyspozycje i bali się, by nie wydarzyło się coś złego z jej udziałem. Bridget bardzo to przeżyła i próbowała samodzielnie ćwiczyć w domu, jednak bez oka instruktora i bez dostępu do sali było to zbyt trudne i zniechęciła się do tańca.
W 2005 roku urodziła się najmłodsza córka Hudsonów, Clara.
Najbardziej lubiła wakacje, bo wtedy ul. Pokątna była zapełniona czarodziejami po brzegi i mnóstwo z nich było uczniami Hogwartu. Lubiła zaczepiać dzieciaki i wypytywać, czy to prawda, że przy Hogwarcie jest jezioro większe niż Loch Ness i czy mieszka w nim siostra potwora lub czy duchy naprawdę zabierają nocą prześcieradła uczniom i szyją z nich ubrania dla siebie – większość tych historii zostało zmyślonych przez Kimbrę, która jako wielki śmieszek uważała wszystko za bardzo zabawne. Wygłupiła się niejednokrotnie, ale nie powstrzymywało jej to przed zdobywaniem kolejnych informacji.  Raz wybrali się całą rodziną do Hogsmeade na Merliniady. Podróżowali świstoklikiem i Bridget ciężko zniosła tę podróż, ale automatycznie jej przeszło, gdy zobaczyła magiczne miasteczko, przedstawienia i oświetlony Hogwart w oddali. Do tej pory uważa, że był to jeden z najpiękniejszych dni jej życia.
Gdy Charlotte wyjechała do Hogwartu, Bridget pisała do niej koślawe listy co dwa dni i strasznie tęskniła. Z nudów cały czas łaziła za mamą i prosiła ją o pokazanie kolejnych zaklęć, próbowała namówić ją na kupno miotły, książek, różdżki i wielu innych akcesoriów. Codziennie wyglądała przez okno, by wypatrywać, czy przypadkiem list z Hogwartu nie zjawi się u niej wcześniej. Niestety nie. Dopiero w lipcu 2010 roku otrzymała swój list i przez dwa dni nie mogła przestać skakać z ekscytacji. Dostała nowe szaty, książki po siostrze, nową torbę, kałamarze… I tu zaczęła się jej szkolna przygoda, która trwa aż po dzień dzisiejszy.
Hogwart jest bardzo dużą częścią jej życia i wcale nie przesadzę mówiąc, że dziewczyna jest w nim po uszy zakochana. W każdym przedmiocie znajduje rzeczy, które są dla niej ciekawe (no, może poza historią magii, po SUMach z ulgą zrezygnowała z niego). Uczy się systematycznie, aczkolwiek przeciętnie, nie potrafi wyróżnić przedmiotu, w którym czułaby się najlepsza.
Ten rok w Hogwarcie jest ważny dla wszystkich trzech sióstr Hudson. Charlotte zaczęła pierwszy rok studencki, Bridget ostatnią klasę, a Clara pierwszą. Ciekawe, co jeszcze wydarzy się w ich życiu?


Rodzina


♣ Thomas Hudson – ojciec dziewczyny. Zwyczajny czarodziej, z wyglądu raczej przeciętny. Ma posadę w Szpitalu Św. Munga (uzdrowiciel), ale rzadko mówi o swojej pracy w domu. Co rano czyta Proroka Codziennego, gdy jest ciepło codziennie chodzi do lodziarni Floriana Fortescue i kupuje lody śmietankowe. Nie lubi nowości, nie przepada za niespodziankami, jest bardzo schematyczny i poukładany. Nie zmienia to faktu, że jest dobrym rodzicem i kochającym ojcem i mężem. W Hogwarcie był dobrym uczniem, nosił odznakę prefekta Ravenclawu i uczęszczał do prężnie działającego wtedy klubu szachowego.
♣ Kimbra Hudson – matka dziewczyny. Kobieta o uderzająco barwnym wyglądzie i ciekawym charakterze. Posiada hodowlę pufków, część sprzedaje osobiście, część przy pomocy magicznego sklepu zoologicznego na Pokątnej. W Hogwarcie była raczej przeciętnym uczniem Hufflepuffu, nie przykładała większej uwagi do nauki, chyba że była to ONMS lub Zaklęcia (miała  z nich najwyższe OWUTEMy).
♣ Charlotte Hudson – starsza siostra. Dziewczyny mają ze sobą bardzo dobrą relację i są dla siebie przyjaciółkami, mimo że w oczach Bridget Lotta jest okropną drama queen.
♣ Clara Hudson – młodsza siostra, ma dokładnie 11 lat i w tym roku rozpoczęła naukę w Hogwarcie. Trafiła do Hufflepuffu i obskakuje Bridget przy każdej okazji, pytając o wszystkie tajemnice zamku, o skróty (których i tak nie pamięta, bo ma pamięć złotej rybki), o kluby, o przedmioty, nauczycieli itd.


Ciekawostki


♣ To Bridget podsunęła mamie pomysł o hodowli pufków. Na swoje dwunaste urodziny zażyczyła sobie jednego i Kimbra oszalała na punkcie tych małych, puchatych stworzonek. Ponadto bardzo jej się podobało, że nie musi wyrzucać resztek jedzenia po Clarze-niejadku. Chwilowa obsesja szybko przerodziła się dla niej w pasję. A Bridget w wakacje bardzo cieszy się z niańczenia małych pufków. Ale już nigdy nie zażyczyła sobie pufka na urodziny.
♣ W temacie zwierząt, dwa lata temu Bridget zgarnęła z londyńskiej ulicy małego kotka, z którym podróżuje teraz do Hogwartu. Maluszka nazwała Tłuczkiem i niestety z wiekiem imię to pasuje do kota coraz bardziej.
♣ Bridget lubi się malować, ale nie robi tego zbyt często. Na zajęciach prawdopodobnie zobaczysz na jej twarzy krem nawilżający (ten charakterystyczny „błysk”), który pomaga jej w związku z przesuszającą się skórą. Jednak gdy nadchodzi odpowiednia okazja, potrafi doskonale podkreślić atuty swojej urody.
♣ Nie potrafi zwijać języka w rurkę.
♣ Ma obsesję na punkcie dyniowych pasztecików.
♣ Nigdy nie przekłuwała uszu. Wszystkie kolczyki, które zdobyła w jakiś sposób oddaje koleżankom.
♣ Ma słabość do starszych kolesi. Lub do kolesi w ogóle. Wszystkich. Naraz.
♣ Kiedyś rozważała bycie uzdrowicielem jak jej ojciec, ale w tym momencie obiera raczej inną ścieżkę.
♣ Ulubione zespoły: Fiolka Myśli, Gwardia Pottera, Rozszalałe Bahanki, Wierzbowa Wila, Alohomora. Natomiast ulubiona książka to Magiczne losy Luny FlamellOstatnio zmieniony przez Bridget Hudson dnia Pon Sie 14 2017, 22:10, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down


Bridget Hudson
Bridget Hudson

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 167cm
C. szczególne : nieodparty urok osobisty i zaraźliwy uśmiech
Galeony : 656
Dodatkowo : Fabularny Prefekt Naczelny
  Liczba postów : 2178
http://www.czarodzieje.org/t13874-bridget-hudson
http://www.czarodzieje.org/t13912-bridget#367825
http://www.czarodzieje.org/t13915-bridget-hudson#367829
http://www.czarodzieje.org/t13904-bridget-hudson
Bridget Hudson QzgSDG8
Moderator
Bridget Hudson Empty


PisanieTemat: Re: Bridget Hudson   Bridget Hudson EmptySro Sty 04 2017, 00:45

Karta gotowa do sprawdzenia :) Jestem otwarta na wszelkie uwagi odnośnie treści.

______________________

I might prefer desire to self control
I might prefer crying to being composed
I might prefer chaos to even flow
Powrót do góry Go down


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Mieszkaniec Hogsmeade
Wiek : 25
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4483
http://www.czarodzieje.org/t58-bell-rodwick
http://www.czarodzieje.org/t649-bellcia
http://www.czarodzieje.org/t243-bell-rodwick
http://www.czarodzieje.org/t7785-bell-rodwick#216614
Bridget Hudson QzgSDG8
Gracz
Bridget Hudson Empty


PisanieTemat: Re: Bridget Hudson   Bridget Hudson EmptySro Sty 04 2017, 02:52HUFFLEPUFF!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!


utwórz kuferek
stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę
Życzymy

miłej gry!

Bardzo ładna karta, taka ciepła i pełna magii I love you.

______________________


ocal swoje marzenia

Powrót do góry Go down


Sponsored content

Bridget Hudson QzgSDG8
Bridget Hudson Empty


PisanieTemat: Re: Bridget Hudson   Bridget Hudson Empty

Powrót do góry Go down
 

Bridget Hudson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Bridget Hudson QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty studentow
-